0

@MarioVeB! Chcą nas wykończyć, nakradli i teraz się wypinają na hanysów

1

@IronSanHybrid to trzeba grubiorzy pytać ;-)

0

@damianex10 grubo, zrób ako 10 tysi i wygrana będzie okazała ;-)

0

@MarioVeB! O co biega?

0

@katalonia15 knm, łowcy i ot.to

1

@Chakalaka a może wiesz że obóz Auschwitz nie jest Polski?

3

@Chakalaka bank centralny Rothschildowie, armia amerykańska pilnuje ,,swoich,,złoży tytanu, układziki polityczne które Lepper wymieniał, Polska to tylko nazwa została...

2

@NeroTFP Polska już dawno sprzedana a Donald postawił kropkę nad i

0

@voetballer hmmm dyskutowałbym...

0

@dariooo w Tybecie rada mędrców ma ok 80 lat...

0

@MichVeB zrób sobie następne, tym razem kilkaset...na dobre Ci wyjdzie

0

Czytał kto bajkę o Stalowym Jeżu? Jest zarąbista:-)

0

piękne

0

Kto słucha Witka? Taki pozytywny gość z ulicy :-)

0

@LuisSalvano spoko, ja tam nic do Ciebie nie mam a nawet podzielam Twoje zdanie...mnie jak ktoś denerwuje to ciśnie się na usta co nieco, tu nazwanie kogoś debilem, czy np twoje szare komórki są na poziomie muszki owocówki grozi banem, ale wg mnie to takie miękkie jajka zgłaszają, zapewne użytkownicy pokroju110 kg wagi, chipsy, okulary, kanapa...mnie to jakoś nie przeszkadza jak ktoś mi napisze ty chu..

2

Te maseczki to pofifrany pomysł! Dlaczego teraz taki wniosek? Wróciłem do miasta i nie dość że śmiesznie ludzie w tym wyglądają to dychać uciążliwie i drażni człowieka, jedynie mandatu człowiek się ustrzegnie;-)

0

@escarabajo czy bystrzejszy to nie wiem ale lubię wku... ludzi ;-) nara i się tak nie unoś, pozdro

0

@escarabajo ja skapowałem od razu:-) mogę napisać tak o mieście bo tam żyje i mam porównanie... Przeczytaj ostatnie zdanie bo widzę że masz problemy ze zrozumieniem...druga sprawa czy napisałem coś typu że na wsi mieszkają sami naj?

0

@escarabajo nie chodzi żeby pykło, wychowałem się na wsi, teraz w kurniku koczuje... widzę i słyszę jakie miasto jest niedoj....tu znów miastowi się oburzą więc dopowiem że nie wrzucam wszystkich do jednego wora...A jak skapowales to po co komentarz?

4

@escarabajo jak jesteś mieszczaństwo to nie kapniesz, tam (w mieście) idziesz do supermarketu i ma BYĆ!!!

1

@Barclonismo nic tylko się cieszyć ;-)

2

@MichalZZZ podstawowa, ploty, ploty i jeszcze raz ploty

2

@Barclonismo ja siedzę u teściowej(wieś, dużo zieleni) ponad miesiąc przez wirusa, maluchy mają gdzie wyjść itd... Ale jej i szwagra lenistwo wychodzi mi już bokami do tego mógłbym jeszcze napisać dwie strony a4, ale nie warto...

0

Kto lubi swoją teściową?

0

@ksobi dzięki, pozdro

0

@BaroPodertos dzięki, pozdro

0

@Gosciuu zgadza się, był ambitny plan ale zkisł:-|

0

Nie śledzę wiadomości. Fryzjerzy już tną?

0

Mierz siły na zamiary... Ała... Chyba dysk wypadł:-|

0

@Kengo mnie aż gęsio skórka na pupie wyskoczyła ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?