1

@Chwytliwy agregatem:-)

0

@Wossi61FCB stacjonarny?

0

@MarioVeB! Nie czytam bo nic ciekawego, tutaj ciekawiej i Barcainfo mi wystarczy;-)

0

@Kubox woda z kiszonych ogórków

0

@Chwytliwy tak, drzewka na wiosnę

0

@SelloutCrowd kup na targu 20 bluz po 100 zł, każdą po dwóch praniach wyrzucisz;-)

0

@tadzik447 to ten od Jurka B-)

0

@Mankind eeee na spacer??? Na tapczan zaproś :-P

0

Czy ktoś o tym z Was wiedział?

0

@contowsky zależy z jakiego powodu, jak komuś tłumaczysz że 2+2=4 a ktoś się upiera że 5 to trudno nie wyłapać bana i chwalenie tu nie ma nic do rzeczy:-)

0

@VenoM albo kapusie :-P

0

@gontex mój chyba już 4 ban a kiedyś to było B-)

0

@gontex ja tydzień :3

0

co Wy na to?

0

@Luki 10 słoik, cukier, wiśnie i gotowe:-P

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Plague_tale na szybko, a polonistą nie jestem, przepraszam

0

@Bobo25 zwykła grypę mieli, nikt nie zmarł na koronawirusa, podawają choroby współistniejace tylko

0

@koziar weź to tłumacz takim, dzięki za przykład taki z życia wzięty :-)

0

Taki pożar w Czarnobylu, nic nam nie grozi takie zapewnienia z prawej i lewej, po co mają straszyć, wyjdź na podwórko, podychaj, za niedługo apteka będzie z Ciebie mieć pożytek

0

@Bobo25 pomysły B-)

1

@darek60 katolicyzm nie ma tu nic do rzeczy kasa misiu kasa

0

Czy każdy z nas postępuje tak jak się powinno? Po ludzku, z szacunkiem? A no 99% z nas zapewnie jakieś w życiu popełniła błędy, kłamstewka, skok w bok itd... Teraz weźmiemy pod lupę pieniądz... czym masz go więcej tym bardziej głupiejesz, władzy pragniesz- laseczki, auta...niby normalne. Do czego zmierzam? Ci co siedzą wysoko pragną władzy i ogromnych pieniędzy, czy zdarzyło Ci się nie okłamać mamę czy tatę choćby z ocenami w szkole?(taki przykład prosty) To dlaczego rząd ma nas nie okłamywać jak tam już dawno nikt sumienia nie ma. Byle stołek jest...

0

@ArdoFCB nawet taki Onet pisze że Trump obcina dotacje... Nie, nie wcale nie sugeruje Onetu, Interii, WP czy innego badziewia...

0

@Bobo25 puść se dragon Ball czy pokemony

0

@ArdoFCB grzebie w internecie, aha uważaj na chmurę z Czarnobyla bo tu też się dowiesz z masmedia że nic Ci nie grozi

0

@ArdoFCB lekarze co poniektórzy znają już prawdę tylko masmedia tego Ci nie podadzą

0

@ArdoFCB masz się nie szczepić bo obniżasz sobie odporność, poczytaj na czym polega praca respiratora, za zgon spowodowany przez respirator w USA szpital ma 40 tysi bonusu... Pamiętasz może aferę u nas z pabulonem? To teraz sobie weź to na skalę światową tylko że tym razem masz wirusa:-):-):-):-)

0

@ArdoFCB myślałem że tylko grupa 65+ jest taka naiwna i we wszystko wierzy co media podadzą a tu zonk

1

@ArdoFCB jak się słucha tvp czy TVN to się myśli tak jak ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?