0

@Colon od 7.00 jak biedronkę i stokrotke

0

@Barwindg mnie najbardziej się podobała i bohater walka... Ehhh kusza i kop na poziomie arcymistrzowskim uwalała nawet 3 czarne smoki;-)

0

Bunia czy Panoramix?... i ich napoje

1

Ale bym machnoł sobie w Heros 4

0

Lek na koroniwirusa...hmmm szukają pieniędzy

0

@Lola120 proponuję poczytać trochę o zdrowiu;-)

1

@koziar i mieć od mamusi i tatusia kupę szmalu

0

@Jordi10 na sam widok Madryt się obes... więc czy zagra czy nie to wygrają

0

@Barwindg chłopie obudź się, wyłącz telewizor i przestań panikować a jak już czytasz to że zrozumieniem... Przeważnie osoby schorowane i starsze umierają...powiedzmy trafia babcia do szpitala z grypą a na dodatek chore serce, umiera na zawał a oni wpiszą że wirus

0

@BarcaInfo Ty Pep powiedz mi jak ograć Real, plizzzz

0

Na zaburzenia erekcji skarży się aż cztery miliony mężczyzn w Polsce, ale specjalistycznej pomocy szukają nieliczni. Jedną z metod leczenia jest wszczepienie implantu prącia. Operacja jest jednak droga, jej koszt waha się w przedziale 30-50 tysięcy złotych... Artykuł na onecie....czego to już nie wymyślą, jak wawrzonek padł to koniec, został jezyczek i paluszki ;-)

1

@RichardWinters no i oto w tym chodzi... Nie liczy się zdrowie tylko liczby i ktoś na tym nieźle wyjdzie

0

Arsenal ale frajerostwo????

0

@matirix20 u mnie podobnie ale w wieku 18 lat zrozumiałem że tak nie będzie ;-)

0

@MikusBarca nie martw się, mnie od góry bierze ;-)

0

Ronaldo dziś przynajmniej dublet

0

@Kamil92 za bajtla wstawało się na Copa Ameryka i inne sporty;-)a teraz mnie to wa.. Nawet telewizor mi nie potrzebny

0

@MikusBarca ja mam żonę ;-)

1

@Colon mnie pomogło i odporność jest;-)

1

Humor od razu Wam się poprawił

0

Grają pod Bartka

0

Spoookkoo rewanż u siebie, nie panikujmy;-)

0

@Encore nie jedni zapier na maszynie

0

@Azi boisz się?

0

@marekBarca toć to Flip i Flap;-)

3

@FC1899Barca mi się wydaje że to propaganda aby Chiny trochę zluzowały z gospodarką... Tys czy sto w Chinach różnicy nie robi o ile to prawda, w samej Polsce w zeszłym roku umarło ponad 500 na grypę... i co z tego? A no nic... Koronawirus to taki napompowany, medialny twór

0

@Gaucho stacja pogody i po problemie, 200 zł taka zabawka

8

@Veil5ide chyba wiatr mu dopomógł bo bramkarza aż do bramki zdmuchło:/

0

@DaPi też ich miałem, nawet 1x

1

@Ibra9PSP łykacie jak pelikany.
.. Wszystko:-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?