Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn koktajl owocowy:-)
0
@Mario96w chyba tak:-)
0
@RichardWinters ja tu o wychowaniu a Ty się czepiasz
0
Czemu usunięto post? Helloooo
0
@dominik127pl to zależy czy lubisz kisić ;-)żebyś się nie nabawił tego co Artur:-)
0
@FC1899Barca KSG!!!
0
@Jaca27 u mnie kolejno :126 p, chrysler neon, hyundai cupe lantra i mitsubishi space star
0
@Zwyklykibic uderzyłbym w japończyka
0
@matirix20 co to ma być? Kobita z twarzy co najmniej 40 i alkoholiczką no i chyba chłopaczyna wpadła :-|
1
@student97r ja uwielbiam takie,, pamiętniki,,
0
@lucca87 spokojnie w tej kwocie się mieścisz :-)
0
@lucca87 dużo płacisz albo na dużo sobie pozwalasz;-)
0
@mrboom na tych marzeniach poprzestaniemy :-)powodzenia życzę
0
@Bykunn a czemu u sąsiada dają? Można? Brat na kwarantannie u nas 0 zł,w Niemczech 170 e za dzień...dostał za darmo? 500 + też niby za darmo?
0
@Ghotti cieszę się razem z Tobą :-)
0
@Bykunn ja wynajmuje już 5 lat i ani jednego dnia z płatnością się nie spóźniłem, a jeść możesz z podłogi... Tak dbam a wynajmująca ma kilka mieszkań i chce podnieść odstępne bo mało ma chyba nienazarte babsko
0
@Ghotti przecież jak tyle kasy masz to w czym problem?
0
@kerouac a potem rozwód bo dzieciaka nie umieją wychować :-D
0
@maroon chodzi co rząd dla mnie robi aby mi pomóc... Niech te mieszkania + i MDM w pupę wsadzi, chce kredyt bez procentów i to faktycznie nazwę pomocą a nie że z bankami umowy mają, jakieś dofinansowanie dostaniesz łupem się państwo z bankiem podziela. Na dobrą sprawę państwo jeszcze niczego za darmo nie dało i nie da
0
@Ghotti u nas najniższa jest jaka jest, wykonuje pracę i chce mieć godne wynagrodzenie...a jak mamy samych pazernych prezesów i kretaczy to tak świat wygląda. Czy ja chce wiele? Domek z działka, samochód byle jedzil i co do gara włożyć, niepotrzebne mi wakacje super auta i buty za 2 tys...domku mi brakuje i butów za 2 tysi bo moje mitsubishi 20 letnie ma się dobrze :-)
2
@Ghotti a kapujesz że każdy ma inny charakter? Jak by wszyscy mieli pomysły i ruszyli dupy to nie było by biedy i brzydoty na świecie...jest gość do łopaty i gość do komputera tylko między nimi jest za duża przepaść finansowa. Dlaczego Niemiec płaci za to samo co w Polsce 20 euro na godzinę a Polak 20 zl?
0
@Ghotti czyli większość ma nasrane w głowie bo zarabia 2,5?
0
@Ghotti wiadomo, ale teraz większość ludzi zarabia 2,5 tysiąca więc cała wypłata w kredyt idzie...tak nie pojedziesz. Biorę 300 oddaje 300 to rozumie
0
@joloskyy owszem, pomysł +kasa i interes się kręci, jak intetes nie wypali jesteś spalony. Można jeszcze dodać jak ktoś dostał po dziadkach czy rodzicach pół hektara w fajnym miejscu lub za komuny nakupilo się mieszkań za parę groszy to teraz masz majątek w setkach tysięcy.
0
@Xwowrak tak zgadza się...a dziecko mówi Ci uju? Dzięki wolę patrzeć jak moje dziecko stawia pierwsze kroki i powie dada:-)
1
@kerouac był wliczany i zwiększa zdolność kredytową, siostra 2 lata temu zalatwiała
0
@Ghotti no i rata 3 tyś?
0
@Bykunn kuplel wzioł w marcu 230 i ma 420 do splaty
0
@Bykunn ew bierze 65 a spłaci 200:-D
0
@Bykunn załatw mi taki kredyt