Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka i jego ziomek Jarosław :-)
2
Głosuje na Andrzeja bo mi przelew na konto zrobił:-D
1
Wg mnie to te wszystkie karne z du. Y
0
@Bobo25 nie z piekarni;-)
0
@Bobo25 od gospodorza, niy z marketu;-)
0
@Avada Kedavra i cyk świeże mleko i bułeczki chrupiące, zrobiłem jakieś 500 m:-)
0
@Encore mało, Duda pewniak za tys
0
@Kondziubarca nie wiem czy Andrzej byłby happy gdybyś nasrał na niego:-|
1
@FC1899Barca u mnie też tak:-)
0
@Fake69 zasługi ma wielkie, wydaje mi się że w szatni to on rządzi :-|
0
Rakiticcccc!!!! Goool, ale urwał!!!
0
@Fake69 ja bym go sprzedał :-)
0
@FCMichalo racja, o tv niezależnych nikt nie wspomni... Tak jest z każdym tematem
0
@Gosciuu wyjechali więc nie powinni
0
@Naturopata tu bym się nie zgodził, u mnie po osiedlu w rękawiczkach i maskach jeszcze chodzą. Dużo osób przeważnie starszych łyka te głupoty z telewizji m. in mój tata :-)
0
@Naturopata oby nie było, po tym rządzie wszystkiego można się spodziewać a szczególnie po Szumowinie
1
Ale przynajmniej trybuny po same brzegi i to z latarnią la liga, przynajmniej kasa się wróci z biletów i co po niektórzy premię dostaną
0
@Messiah10 po jednym czosnkóweczki i wystarczy :-)
0
@Naturopata ciekawe co ze szczepionkami wykombinują:-|
1
Ile oni się tam będą odkażać?
0
@LuisSalvano mój drogi chodzi bardziej o grę aktorską a Albie wychodzi to niczym absolwent Łódzkiej szkoły filmowej
0
Alba by się 5 razy poskładał :-)
0
Posiadanie elegancko
0
@prokofiew to moja biega, ja nie muszę :-)
0
@Naturopata ktoś musi kapuche trzepać, a ani poszli z torbami... Ten wirus to istny cyrk
0
Leo to taki Kazuya:-)
0
Ja tu na flaschu widzę 25 niebezpiecznych ataków więc głupoty gadacie
0
@Naturopata ale głuptoki
2
@_wiktoria_ tak ja 18 lat temu też coś napisałem :-D
0
@NaFazieHitman też tak myślę