0

@Chakalaka i jego ziomek Jarosław :-)

2

Głosuje na Andrzeja bo mi przelew na konto zrobił:-D

1

Wg mnie to te wszystkie karne z du. Y

0

@Bobo25 nie z piekarni;-)

0

@Bobo25 od gospodorza, niy z marketu;-)

0

@Avada Kedavra i cyk świeże mleko i bułeczki chrupiące, zrobiłem jakieś 500 m:-)

0

@Encore mało, Duda pewniak za tys

0

@Kondziubarca nie wiem czy Andrzej byłby happy gdybyś nasrał na niego:-|

1

@FC1899Barca u mnie też tak:-)

0

@Fake69 zasługi ma wielkie, wydaje mi się że w szatni to on rządzi :-|

0

Rakiticcccc!!!! Goool, ale urwał!!!

0

@Fake69 ja bym go sprzedał :-)

0

@FCMichalo racja, o tv niezależnych nikt nie wspomni... Tak jest z każdym tematem

0

@Gosciuu wyjechali więc nie powinni

0

@Naturopata tu bym się nie zgodził, u mnie po osiedlu w rękawiczkach i maskach jeszcze chodzą. Dużo osób przeważnie starszych łyka te głupoty z telewizji m. in mój tata :-)

0

@Naturopata oby nie było, po tym rządzie wszystkiego można się spodziewać a szczególnie po Szumowinie

1

Ale przynajmniej trybuny po same brzegi i to z latarnią la liga, przynajmniej kasa się wróci z biletów i co po niektórzy premię dostaną

0

@Messiah10 po jednym czosnkóweczki i wystarczy :-)

0

@Naturopata ciekawe co ze szczepionkami wykombinują:-|

1

Ile oni się tam będą odkażać?

0

@LuisSalvano mój drogi chodzi bardziej o grę aktorską a Albie wychodzi to niczym absolwent Łódzkiej szkoły filmowej

0

Alba by się 5 razy poskładał :-)

0

Posiadanie elegancko

0

@prokofiew to moja biega, ja nie muszę :-)

0

@Naturopata ktoś musi kapuche trzepać, a ani poszli z torbami... Ten wirus to istny cyrk

0

Leo to taki Kazuya:-)

0

Ja tu na flaschu widzę 25 niebezpiecznych ataków więc głupoty gadacie

0

@Naturopata ale głuptoki

2

@_wiktoria_ tak ja 18 lat temu też coś napisałem :-D

0

@NaFazieHitman też tak myślę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?