0

@gurales casio:-)

0

@Arkon łeb w piasek i cicho siedzą

3

@MesQueUnClub_87 podobnie i u mnie, jak się ubzdura;-)

0

@Lordzi Barcelony nikt nie przebije, tych milionów to już w ogóle

0

@blaugrana1980 każdy dupek było ;-)

0

No to warszafka ma szansę :-D

0

@DanielOOL ale dwie wcisła????

1

Ale Wy tu złudzeniami żyjecie. Co najwyżej Setien poleci, reszta zostaje przy żłobie

0

@MesQueUnClub_87 ale jak pięknie się zaczął:-)

1

@VenoM eeeee no nie mów... No wiesz ten tego z dziewczyną :-)

0

@janbuzd dwie wody i dwie herbaty

0

@Verema cały przeczytałem, mnie to dyndo, koniec Barcelony na ok 5 lat

0

Taki snokerowy wynik:-D

1

Boję się lodówkę otworzyć bo manita wyskoczy:-|

0

@leonidas_29 chciałem 200 na Baje dać ale wymiękłem :-|

1

Dobrze że dwumeczu nie ma:-)

1

W drugiej wejdzie Xavi, Inesta, Rivaldo i Kluvert i odrobimy:-)

1

Cholera mówiłem o manicie a tu będzie x2

0

Jadą jak z gnojem na pole

0

Manita jak ch...

0

@arkasath no 2 pary majtek, bokserka i dwie kisty piwa:-)

0

@Bamboleo mnie z Barbarą

1

@Szicek10 my czebie też :-)

0

@GadulkiGembulki sraczka, że strachu;-)

0

Może moderacja utworzy konto bankowe la rambla i wzajemny zakładzik, przegrany stawia piwo. Widzę że jedni obstawiają Barcę inni Bayern :-)

1

@Irmscher10 gratulacje, też mam dwójkę maluchów :-)

0

@szymonekk 3,4 stawiam

0

@DanielOOL slucham

0

@Jacob94 też tak myślę, moglibyśmy dostać oklep od jednych i drugich

0

@HERORICH2 możliwe :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?