Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gurales casio:-)
0
@Arkon łeb w piasek i cicho siedzą
3
@MesQueUnClub_87 podobnie i u mnie, jak się ubzdura;-)
0
@Lordzi Barcelony nikt nie przebije, tych milionów to już w ogóle
0
@blaugrana1980 każdy dupek było ;-)
0
No to warszafka ma szansę :-D
0
@DanielOOL ale dwie wcisła????
1
Ale Wy tu złudzeniami żyjecie. Co najwyżej Setien poleci, reszta zostaje przy żłobie
0
@MesQueUnClub_87 ale jak pięknie się zaczął:-)
1
@VenoM eeeee no nie mów... No wiesz ten tego z dziewczyną :-)
0
@janbuzd dwie wody i dwie herbaty
0
@Verema cały przeczytałem, mnie to dyndo, koniec Barcelony na ok 5 lat
0
Taki snokerowy wynik:-D
1
Boję się lodówkę otworzyć bo manita wyskoczy:-|
0
@leonidas_29 chciałem 200 na Baje dać ale wymiękłem :-|
1
Dobrze że dwumeczu nie ma:-)
1
W drugiej wejdzie Xavi, Inesta, Rivaldo i Kluvert i odrobimy:-)
1
Cholera mówiłem o manicie a tu będzie x2
0
Jadą jak z gnojem na pole
0
Manita jak ch...
0
@arkasath no 2 pary majtek, bokserka i dwie kisty piwa:-)
0
@Bamboleo mnie z Barbarą
1
@Szicek10 my czebie też :-)
0
@GadulkiGembulki sraczka, że strachu;-)
0
Może moderacja utworzy konto bankowe la rambla i wzajemny zakładzik, przegrany stawia piwo. Widzę że jedni obstawiają Barcę inni Bayern :-)
1
@Irmscher10 gratulacje, też mam dwójkę maluchów :-)
0
@szymonekk 3,4 stawiam
0
@DanielOOL slucham
0
@Jacob94 też tak myślę, moglibyśmy dostać oklep od jednych i drugich
0
@HERORICH2 możliwe :-)