Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@justfootball u mnie trochę popadało :-(
0
@Yanek albo i odwrotnie, nie przychodzili bo Messi a jak już przyszli to nie dano im się wykazać i są na wypożyczeniach...
0
Film,, Niewygodna prawda,, gdyby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda misja pokojową... Na fsktach:-(:-(:-(
1
Duchota jak skur... N wina Leo...
0
@BarcaInfo normalny chłop
0
@Jaca27 w Sosnowcu też mają ale bym musiał za granicę wyjechać :-D
2
Z tymi burzami to jak z koronawirusem...trąbią w mediach a tu nici:-D
0
Czekam na deszcz :-|
0
Ktoś, coś doradzi...Gdzie są lody tajskie na Śląsku? Dzięki, za głupie odpowiedzi 18+ też ;-)
0
@NemeZis93 Śląsk?
0
@Cariones mnie czasem dwa razy na dzień alerty przychodzą i nawet kropla nie spadła :-D
1
Była już u kogoś ta straszna burza :-D
3
Dogrywka w stolicy?
0
Mmmm, w stolicy na bogato, Rosołek i Kapustka...
2
....... Jaga musisz!!!
0
@barcelonaLM mam pelerynę :-)
2
Pięknie Warszafka po dupie dostaje:-)
0
@jeyx77x mój brat też mi to ciągle powtarza, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia a w dobie smartfonow i dupereli to ciężko o to
0
@Bykunn ciekawie który ;-)
1
Bartek chce zarabiać tyle ile Messi więc szykuje się wałek:-)bo prezes od pracownika nie może mniej zarabiać
0
@FafitFCB będzie w Katowicach na dworcu ok 8.05, szukaj na peronie drugim, tor trzeci. Potem poleci intercity do Warszawy po Hajte bo takiego gościa w sztabie mieć to skarb:-)
3
@FC1899Barca ja bez czytania wiedziałem już w marcu:-)
0
@Adey ludzie mają naje... w głowie :-|
0
@Xwowrak ten gość trochę poryty taka męska dziwka , na dziewczynie te kopniaki nie robią wrażenia to chy a fake
0
Mnie ciekawi gdzie będą grać dzieciary Messiego o ile co odziedziczą po nim;-)
0
@Ghotti mnie to też lotto, nie moje pieniądze a za klub też bym ręki nie oddał :-)pozdrawiam i więcej takich ludzi z takim podejsciem:-)
1
Messi i 100 mln i bierzemy :-)
0
@Ghotti a Ty jesteś z tych co kochają M czy Ci jedno gdzie pójdzie? :-)
2
większość którzy marudzą apropo Messiora to gimnazjaliści...przepraszam 7,8 klasa:-ł
1
@Mati90fcb Pampersy w Rosmanie pójdą jak woda...