0

@justfootball u mnie trochę popadało :-(

0

@Yanek albo i odwrotnie, nie przychodzili bo Messi a jak już przyszli to nie dano im się wykazać i są na wypożyczeniach...

0

Film,, Niewygodna prawda,, gdyby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda misja pokojową... Na fsktach:-(:-(:-(

1

Duchota jak skur... N wina Leo...

0

@BarcaInfo normalny chłop

0

@Jaca27 w Sosnowcu też mają ale bym musiał za granicę wyjechać :-D

2

Z tymi burzami to jak z koronawirusem...trąbią w mediach a tu nici:-D

0

Czekam na deszcz :-|

0

Ktoś, coś doradzi...Gdzie są lody tajskie na Śląsku? Dzięki, za głupie odpowiedzi 18+ też ;-)

0

@NemeZis93 Śląsk?

0

@Cariones mnie czasem dwa razy na dzień alerty przychodzą i nawet kropla nie spadła :-D

1

Była już u kogoś ta straszna burza :-D

3

Dogrywka w stolicy?

0

Mmmm, w stolicy na bogato, Rosołek i Kapustka...

2

....... Jaga musisz!!!

0

@barcelonaLM mam pelerynę :-)

2

Pięknie Warszafka po dupie dostaje:-)

0

@jeyx77x mój brat też mi to ciągle powtarza, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia a w dobie smartfonow i dupereli to ciężko o to

0

@Bykunn ciekawie który ;-)

1

Bartek chce zarabiać tyle ile Messi więc szykuje się wałek:-)bo prezes od pracownika nie może mniej zarabiać

0

@FafitFCB będzie w Katowicach na dworcu ok 8.05, szukaj na peronie drugim, tor trzeci. Potem poleci intercity do Warszawy po Hajte bo takiego gościa w sztabie mieć to skarb:-)

3

@FC1899Barca ja bez czytania wiedziałem już w marcu:-)

0

@Adey ludzie mają naje... w głowie :-|

0

@Xwowrak ten gość trochę poryty taka męska dziwka , na dziewczynie te kopniaki nie robią wrażenia to chy a fake

0

Mnie ciekawi gdzie będą grać dzieciary Messiego o ile co odziedziczą po nim;-)

0

@Ghotti mnie to też lotto, nie moje pieniądze a za klub też bym ręki nie oddał :-)pozdrawiam i więcej takich ludzi z takim podejsciem:-)

1

Messi i 100 mln i bierzemy :-)

0

@Ghotti a Ty jesteś z tych co kochają M czy Ci jedno gdzie pójdzie? :-)

2

większość którzy marudzą apropo Messiora to gimnazjaliści...przepraszam 7,8 klasa:-ł

1

@Mati90fcb Pampersy w Rosmanie pójdą jak woda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?