Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shinthps karaluchy pod poduchy:-)
0
@Hushovt ery łopatki i wiaderka w piaskownicy, nie dla mnie takie pierdółki
0
@Hushovt ja też i nie mam zamiaru :-)
0
@alianta2 też tak myślę :-)
0
@kris81 grubo;-)
1
@olikwierk10 miałem i nie było tak źle, pierwsza doba może taka trochę gorsza :-)
3
@Jakchcesz też tak myślę, ludzie są potrzebni i do łopaty i biura tylko że teraz każdy chce do biura:-|
0
@MarioVeB! Może koniec świata idzie :-|
1
@Jakchcesz tu się robi szambo :-|
0
@TheNekro94 odstaw to to Ci będzie lepiej :-)
0
@BarcaInfo w samolocie mi to wygląda ;-)
0
@Irmscher10 ja mam mitsubishi space star i silnik cacy, 1.3 glx :-D z 2000 r
22
@SHIBA trzymaj się i powodzenia życzę... w ogóle jakoś dziwnie się tu zrobiło na tej la rambli, gorzej niż za komuny :-|
0
@Jonyx perma mieć to jest coś :-D
0
@Ghostface podsumowując jedni są szczęśliwi jak łykają garść tabletek rano i przed snem a drudzy jak piją zielone koktajle:-) no to tyle...jeszcze raz zdrowia życzę :-)
0
@Ghostface o konkretach mógłbyś z bratem gadać ale zapewnie byłby mniej wyrozumiały niż ja:-)nie wiem czy to nie zabrzmi obraźliwie ale jeśli tak to sorry a pasożytów kilka tylko wymieniłem co u mnie były, kocia przywra np jeszcze mi się wspomniała :-)
0
@Ghostface co do dializ nie wiem jak się skończy, trzeba być dobrej nadzei ale szpital ładną kasę bierze z niego:-|
0
@Ghostface Ty siedzisz w książkach a ja wolę łono natury:-D nazwami nie będę Cię obsypywał bo nie mam pamięci a nie będę teraz po szafkach sprawdzał ? dali coś w razie ataku, czopki do tyłka. Zaczołem współpracować z Panią Teresą i przygody się skończyły a wracając do syna 3 letniego był dwa razy w szpitalu. Ten co opisałem to był drugi raz. Pierwszy raz podawali ibuprofen na przemian z czymś tam nurofen chyba... po 2 dniach zaczęli dawać antybiotyk bo tamto przestało działać i tak osłabili chwilowo pasożyty, po 2 tygodniach wylądowaliśmy znów w szpitalu,to już Ci opisywałem. Wyników badań na raka nie przedstawię bo o szczegółach brat mi nie gadał. Żona będąc na oddziale pytała stażystkę i to na wzór Ciebie(sucha wiedzą z książki) bez urazy... Mówię jej czy wie o tym i o tym... Wielkie oczy robi bo tego nie uczą na studiach. Kiedyś lekarz starej daty miał kolokwia z zielarstwa teraz tego nie ma. Bajpasy tak pomogły że mama ledwo żyła i co jakiś czas w przychodni lądowała, teraz unika jak ognia :-) biorezonans ukazuje prawie wszystko, bez wizyty u dendysty dowiedziałem się że ząb chory, że lubię dłubać w nosie bo przegroda nosową krzywa (to takie ciekawostki) :-)dobrze że każdy ma prawo wierzyć w co mu się podoba. Przepraszam z góry za pisownie i że nie odpowiedziałem na Twoje wszystkie pytania ale nie jestem tak oczytany jak Ty bo mam na to wywalone;-)nie zaglądam w takie książki, czasem oglądnę dr Czerniaka, Jaśkowiaka i znachora Zięby którego z Polski pogonili bo za dużo ludzi wyleczył co nie było w nos izbie lekarskiej :-D:-D:-D a co do covid to za śmierć przez koronę masz oj 4 tysi a przez respirator dają 14 tysi, płuca Ci rozpier... To takie sprawdzone info od pielęgniarki (nie mojej cioci bo już na emeryturze) która zwolniła się z zakaźnego bo nie umiała na to patrzeć. Uważam że to celowe działanie aby ukrócić emerytów i gospodarkę zniszczyć, mam nadzieję że jak jesteś oczytany to wiesz co to grupa bildenberga? Bill Gates tez zapewne w tym palce maczał ale to tylko moja opinia i może kilku milionów ludzi;-)Tyle w temacie wirusa... co do siostry to pojechałeś, ja stawiam Boga wyżej niż takich znafców. Co do pasożytów to napewno lambriie, owsiki(wiem zbyt pospolite) tasiemce - oczywista oczywistość ;-)helikobakterie... Zapewnie wiesz jak śmierdzi z buzi to nie zęby się psują tylko z żołądka odór idzie? No to by było na tyle, trzeba iść spać. Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu, miło było. Narazicho;-)
0
@Rudi35 no i na koniec mój przypadek...w wieku niemowlęcym spisany na straty, dawali dwa tygodnie życia a mam 36 lat... Tu też Bóg zadziałał, punkcji od cholerny miałem antybiotyków dostawałem masę z tego co mama opowiadała. Pomógł ksiądz znajomy który też znał,, swojskie,, sposoby. Aktualnie mam problem z kręgosłupem i jadę na chińskich maściach i jest znacząca poprawa. Firma fohow, żeby nie było też kroją kasę ale wg mnie warto :-)
0
@Ghostface dodam jeszcze rocznego synka, nie dostał ani jednej szczepionki i rozwija się dobrze, idziesz do pediatry to osłabione lub wzmożone napięcie mięśniowe i już na rehabilitację... wie Pan mam dobrego rehabilitanta może Pan skorzysta i tak to teraz się kręci. Najlepiej być w miarę zdowym. Byłeś czy miałeś kiedyś do czynienia z biorezonansem?
1
@okiemtypera_lucaxx95 wszystko sprowadza się do obserwacji. Ja mam tak że np wyczaję jeden mecz ale dorzucę coś bo więcej i więcej by się chciało, np huston kursik ponad 3 zł, spękałem i mogłem się tylko oblizać :-|
0
@Ghostface choroby w większości to pasożyty, jest takie powiedzenie że lek na raka rośnie w fosie(rów po polsku :-))choroby można wyleczyć nawet oddechem, dobrze oddychać nie jest takie proste, ćwiczenia tybetańskie...ludzie po 80 lat mają i by mnie przeskoczyli nie wspominając że kobiety rodzą mając kilkadziesiąt lat ale o tym z podręcznika się nie dowiesz. Co do raka brat ma pacjenta który pokonał raka bez żadnej chemii i naświetleń. Szpital się cieszy z takich bo kasa płynie strumieniami:-) zapewnie o covid i respiratorach coś wiesz? Choresterol następna bajka... Idziesz do lekarza dzrwi jeszcze nie otworzysz i słyszysz cholesterol:-D Mój dzieciak 3 lata aktualnie, 1,5 roku temu napady coś ala padaczka... Wizyta w szpitalu dla dzieciaków Katowice, stwierdzają zap oskrzeli:-):-):-) nebud steryd podawają... Wtedy jeszcze nic nie wiedzieliśmy... Okazało się że pasożyty a w to lekarze nie wierzą. Natura nam wszystkiego dała pod dostatkiem tylko ludzie zachłanni na kasę wszystko popierdolili za przeproszeniem. Na grypę wystarczy węgiel który kosztuje 5 zł? Lepiej wciskać ludziom kit. Lekarz ma Cię leczyć a nie wyleczyć bo ma z Ciebie zarobek. Sorry za chaos ale jakoś nie zwracam tak uwagi na to:-) teraz np szwagier i dializy. Nerki cichy zabójca, gadałem żeby się przebadał 2 lata temu to może by do tego nie doszło ale olał sprawę, siostra 41 lat 5 ciąża. Była u 3 ginekologów każdy mówi usunąć a siostra ni uja Bóg i właściwa opieka i dziecko zdrowe jak rydz:-D mama bajpasy żarła pół apteki, teraz na łące zbiera,, chwasty,, i ma się dobrze, nie bierze ani jednej piguły, brat ten co ma ten sprzęt, fizjoterapeuta arytmię jakieś,, trzepaczki,, i inne ch... muje dziś okaz zdrowia, ciocia pielęgniarka wyciąga chłopa z cukrzycy itp
0
@Colon to była mini banda czy coś
0
https://www.flashscore.pl/mecz/IBHXWNNC/#fotorelacja jaka mina:-D
0
@cchesterr43 teraz wyłudzi z 10 mln odszkodowania...po 5 latach jej się przypomni:-)
0
@kamilo0066 ale się poskładała :-D
0
@Bobo25 szkoda że nie w Bartomeu ;-)
0
@Encore Busta go wywali :-)
0
@Colon niechcący było, to się nie liczy :-D
0
@Cadafaz toć to napaść