Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB dla siebie... Np do pracy dojeżdżać :-D
0
@NeroTFP to też, ale chodzi o auto:-)
0
@Brooklyn uuuuu :-)
0
@lucca87 potwora kleisz? ;-)
3
No i ostatnie pytanie... Gdybym miał dużo pieniędzy to kupiłbym??? Nisana gtr:-)
0
@Hrzan mój przy 110 km/h się dopiero zbiera, oczywiście mowa o autostradzie :-D
0
@Kluivert_P ja przy 2.0 to na światłach jakieś stare audi mnie zostawiało :-|
1
Może jak już o samochodach to jaka Wasza historia z motoryzacją? U mnie: 126 P (najlepszy)... tyle wspomnień ehhh, chrysler neon, hyundai cupe pierwsza wersja a teraz mitsubishi space star bo rodzinka większa:-)
0
@Hrzan zgadza się ale jak chcesz pocisnąć przy wyprzedzaniu, nie mówię tu o jeździe 150 w górę to lepiej to wygląda a mułów po drodze coraz więcej jeździ, ja mam stare bo stare mitsubishi space star 1.3, wygodne 5 na trasie bierze w mieście trochę więcej, ale zanim się to rozhuśta to 15 sek:-D,. Miałem okazję jechać szwagra meganką 2.0 w dieslu no bez porównania :-)
0
@kerouac ja tam tylko traktowanie prądem widziałem :-|
0
Kto jeździ ropniokiym a kto benzyniokiym? Ostatnio jechałem dieslem i muszę przyznać że wyprzedzanie bajka;-) i myślę czy nie zamienić. Jak u Was to wygląda?
1
Przy zakażonych powinni podawać kto nosił maskę a kto nie :-D:-D:-D
0
@TheNekro94 na Onecie :-D
1
Maseczki pomagają budować odporność na koronawirusa i łagodzą objawy choroby. Najnowsze badania amerykańskich uczonych... Nagłówek artykułu :-D:-D:-D dziurawa prezerwatywa uchroni przed ciążą i wzmaga erekcję...
0
@kerouac tam jakaś strzelanina była?
0
@RobiS mówiłeś coś ;-)
0
@jeyx77x ciekawe na co, chyba na powiększenie penisa:-D
0
@wroclawianin89 no i maseczki z płynem dezynfekującym... Kiedy Ci ludzie zmądrzeją? Jak widzę to na ulicach i w sklepie to śmiech mnie ogarnia ale i zarzenowanie...
0
@Suzu wiem, wiem:-)
0
Takie artykuły że ktoś się tam odradza po powrocie itp itd. są o dupę rozbić. Napiszcie raczej Barca zgnoiła poprzez złe zarządzanie, brak chemii w szatni, niekompetencje w sztabie i wiele wiele innych czynników. Wraca Coutinho w mega formie? To nie nasza zasługa... Bayern, Schalke... To pokazuje jaki syf jest w Barcelonie. Oby nadeszły lepsze czasy...
0
@cat_r37 co to za problem znów wotum nieufności przeprowadzić :-)
0
@tobiasson92 od tak zniknie? tak samo jak od tak przyszła...Ci co mieli to się kasą obłowili i interesy pozałatwiali
0
@TheNekro94 należy mu się jak psu buda
0
@RomanHoffer a mnie to nie boli co kościół zrobi, jak masz dać to dasz...
1
@Tomek54321 mam nadzieję że więcej już nie napiszą L. A. Lakers czas na kolejny tytuł
0
@PIWOSZ89 perły ksiezniczki od fohow będzie mega zadowolona:-)
0
@RomanHoffer dializy to siednięte nerki
0
@RomanHoffer szwagier dwa lata temu też w kulki leciał że zdrowiem, dziś jeździ na dializy... A mówiło się... :-|
0
@RomanHoffer na cholere pijesz takie świństwo?
1
@RomanHoffer tuknij się w głowę, po co się żalisz? Zacznij zdrowo żyć :-)