1

@JimMorrisonFCB dla siebie... Np do pracy dojeżdżać :-D

0

@NeroTFP to też, ale chodzi o auto:-)

0

@Brooklyn uuuuu :-)

0

@lucca87 potwora kleisz? ;-)

3

No i ostatnie pytanie... Gdybym miał dużo pieniędzy to kupiłbym??? Nisana gtr:-)

0

@Hrzan mój przy 110 km/h się dopiero zbiera, oczywiście mowa o autostradzie :-D

0

@Kluivert_P ja przy 2.0 to na światłach jakieś stare audi mnie zostawiało :-|

1

Może jak już o samochodach to jaka Wasza historia z motoryzacją? U mnie: 126 P (najlepszy)... tyle wspomnień ehhh, chrysler neon, hyundai cupe pierwsza wersja a teraz mitsubishi space star bo rodzinka większa:-)

0

@Hrzan zgadza się ale jak chcesz pocisnąć przy wyprzedzaniu, nie mówię tu o jeździe 150 w górę to lepiej to wygląda a mułów po drodze coraz więcej jeździ, ja mam stare bo stare mitsubishi space star 1.3, wygodne 5 na trasie bierze w mieście trochę więcej, ale zanim się to rozhuśta to 15 sek:-D,. Miałem okazję jechać szwagra meganką 2.0 w dieslu no bez porównania :-)

0

@kerouac ja tam tylko traktowanie prądem widziałem :-|

0

Kto jeździ ropniokiym a kto benzyniokiym? Ostatnio jechałem dieslem i muszę przyznać że wyprzedzanie bajka;-) i myślę czy nie zamienić. Jak u Was to wygląda?

1

Przy zakażonych powinni podawać kto nosił maskę a kto nie :-D:-D:-D

0

@TheNekro94 na Onecie :-D

1

Maseczki pomagają budować odporność na koronawirusa i łagodzą objawy choroby. Najnowsze badania amerykańskich uczonych... Nagłówek artykułu :-D:-D:-D dziurawa prezerwatywa uchroni przed ciążą i wzmaga erekcję...

0

@kerouac tam jakaś strzelanina była?

0

@RobiS mówiłeś coś ;-)

0

@jeyx77x ciekawe na co, chyba na powiększenie penisa:-D

0

@wroclawianin89 no i maseczki z płynem dezynfekującym... Kiedy Ci ludzie zmądrzeją? Jak widzę to na ulicach i w sklepie to śmiech mnie ogarnia ale i zarzenowanie...

0

@Suzu wiem, wiem:-)

0

Takie artykuły że ktoś się tam odradza po powrocie itp itd. są o dupę rozbić. Napiszcie raczej Barca zgnoiła poprzez złe zarządzanie, brak chemii w szatni, niekompetencje w sztabie i wiele wiele innych czynników. Wraca Coutinho w mega formie? To nie nasza zasługa... Bayern, Schalke... To pokazuje jaki syf jest w Barcelonie. Oby nadeszły lepsze czasy...

0

@cat_r37 co to za problem znów wotum nieufności przeprowadzić :-)

0

@tobiasson92 od tak zniknie? tak samo jak od tak przyszła...Ci co mieli to się kasą obłowili i interesy pozałatwiali

0

@TheNekro94 należy mu się jak psu buda

0

@RomanHoffer a mnie to nie boli co kościół zrobi, jak masz dać to dasz...

1

@Tomek54321 mam nadzieję że więcej już nie napiszą L. A. Lakers czas na kolejny tytuł

0

@PIWOSZ89 perły ksiezniczki od fohow będzie mega zadowolona:-)

0

@RomanHoffer dializy to siednięte nerki

0

@RomanHoffer szwagier dwa lata temu też w kulki leciał że zdrowiem, dziś jeździ na dializy... A mówiło się... :-|

0

@RomanHoffer na cholere pijesz takie świństwo?

1

@RomanHoffer tuknij się w głowę, po co się żalisz? Zacznij zdrowo żyć :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?