Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 no, mniam:-)
0
@Rokita totolotek o 21.45;-)
0
@escarabajo tu może być jeden z najłatwiejszych finałów
0
@wlodek54 75@wlodek54 75 a 80
1
@wroclawianin89 żeby bimber nie wypadł:-)
0
@Statistics moje chętnie powtórzę... Paranoja!!!
0
Atletico zadyszka :-)gdzie ten hattrick?
0
@Gaucho ciekawe czy Bartek zdąży wszystko korektorem wymazać :-D
0
@ArterkHD z chrupkami :-)
0
@norbi77 ja też szanuje:-)
1
@kerouac piszesz ogólnie o sobie czy swoim wawrzonku? Świeżo? Już mi Ciebie szkoda:-D
0
@Striker może ma zmienne jak hattrick przeciw Realowi to 1 mln ojro do kapsy :-D
0
@BigDaglas nie sprawdziłeś się?
0
@mroofkoi4t u mnie tata namieszał w rodzinie a do rozumu nie przegadasz, zawsze ma rację
0
@KrystianR racja w każdej, nigdzie nie ma sielanki a ciotki stere panny to już grubo:-|
0
@FafitFCB srebro, Wit c i cordyceps i mucha nie siada,... Dorzucę jeszcze czosnek:-)
0
@clyde a jak myślisz ile Pan Bóg razy będzie te okna szklił? ;-)
0
@Encore może i nie bo w następnym meczu by zapewnie kondycyjnie nie wyrobił :-|
1
@SuperPatsonFCB miałeś mamę przez duże M, teraz jest Jej zapewnie lepiej a i Ty kiedyś do niej dołączysz... Będziecie razem na trybunach Boskiego Stadionu...
11
Liverpool to taki angielski Real Madryt:-D
1
@NaFazieHitman dziurawe maseczki sprzedaje
1
@barpol11 w bankach zagranicznych, poczytaj o grupie Bildenberga, co to rodzina Rothschildowie i się dowiesz... Wszystko jest wywołane nie bez powodu
0
Juve w brodę może sobie pluć że Suareza nie kupili;-)
0
@notor1ous :-D:-D:-D:-D
0
@bolinho89 Pep Reina
0
@Herato może i nastuka i co? Realowi 3 nam 3 i przeżyjemy
1
Co to dziś w tym fotboolu się wyprawia? Baja, City... To może i Barca? :-D
0
Miód na oczy 4-1 Baja Mynsia:-D
2
@monsterrize wiem, a test pokazuje wszystko co popadnie, nawet czasami ankietę przekręca byle kasę mieć
1
16.30 Krzysztof Ratajski :-)