1

@Janas11224 no, mniam:-)

0

@Rokita totolotek o 21.45;-)

0

@escarabajo tu może być jeden z najłatwiejszych finałów

0

@wlodek54 75@wlodek54 75 a 80

1

@wroclawianin89 żeby bimber nie wypadł:-)

0

@Statistics moje chętnie powtórzę... Paranoja!!!

0

Atletico zadyszka :-)gdzie ten hattrick?

0

@Gaucho ciekawe czy Bartek zdąży wszystko korektorem wymazać :-D

0

@ArterkHD z chrupkami :-)

0

@norbi77 ja też szanuje:-)

1

@kerouac piszesz ogólnie o sobie czy swoim wawrzonku? Świeżo? Już mi Ciebie szkoda:-D

0

@Striker może ma zmienne jak hattrick przeciw Realowi to 1 mln ojro do kapsy :-D

0

@BigDaglas nie sprawdziłeś się?

0

@mroofkoi4t u mnie tata namieszał w rodzinie a do rozumu nie przegadasz, zawsze ma rację

0

@KrystianR racja w każdej, nigdzie nie ma sielanki a ciotki stere panny to już grubo:-|

0

@FafitFCB srebro, Wit c i cordyceps i mucha nie siada,... Dorzucę jeszcze czosnek:-)

0

@clyde a jak myślisz ile Pan Bóg razy będzie te okna szklił? ;-)

0

@Encore może i nie bo w następnym meczu by zapewnie kondycyjnie nie wyrobił :-|

1

@SuperPatsonFCB miałeś mamę przez duże M, teraz jest Jej zapewnie lepiej a i Ty kiedyś do niej dołączysz... Będziecie razem na trybunach Boskiego Stadionu...

11

Liverpool to taki angielski Real Madryt:-D

1

@NaFazieHitman dziurawe maseczki sprzedaje

1

@barpol11 w bankach zagranicznych, poczytaj o grupie Bildenberga, co to rodzina Rothschildowie i się dowiesz... Wszystko jest wywołane nie bez powodu

0

Juve w brodę może sobie pluć że Suareza nie kupili;-)

0

@notor1ous :-D:-D:-D:-D

0

@bolinho89 Pep Reina

0

@Herato może i nastuka i co? Realowi 3 nam 3 i przeżyjemy

1

Co to dziś w tym fotboolu się wyprawia? Baja, City... To może i Barca? :-D

0

Miód na oczy 4-1 Baja Mynsia:-D

2

@monsterrize wiem, a test pokazuje wszystko co popadnie, nawet czasami ankietę przekręca byle kasę mieć

1

16.30 Krzysztof Ratajski :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?