Rudi35
Dołączył/a: lipiec 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czosnekfcb jak się pchało tam gdzie nie trzeba :-D
0
@tbas łykacie wszystko jak te drożne panienki:-)
2
@NeroTFP ja jadę na święta i premier może mi naskoczyć :-)
0
@Foton nie pierwsza i nie ostatnia
0
@Lares z Perm w Rosji:-)
0
@TheGoldenEleven oczy dookoła głowy :-)
0
@ShawnC mówisz połamać się mms-em:-)
0
@Guffi myślę żeby w drzwiach zrobić otwór jak do skrzynki na listy:-) to wszystko oczywiście w kombinezonie astronauty:-D
0
@kerouac w telewizji se obejrzysz :-)
0
Rząd ma jeszcze miesiąc na rozpracowowanie kolejnej ważnej rzeczy a mianowicie jak dzielić się opłatkiem. Jakieś pomysły? :-)
0
@kuz myślałem że covid strefa czerwona
0
@konrad1661 w regulaminie czytaj
0
@Kleps0n przez 3 lata zapomnij o sukcesach... No może puchar króla :-)
2
@Bykunn pierwszy raz daje Ci zielonego
0
@AdiKingu96 zachowaj dla siebie bo zaraz lincz będzie :-)
0
@koziar hehe a może wywalone = wypalony... Tu mi się ie chce i tu też :-)
2
Messi i projekt sportowy? Ludzie na tym poziomie chcą kasy, kasy no i jakiś puchar...rzadko się zdarza by najemnik(pracownik) po 25 latach z takim samym zaangażowaniem udzielał się jak w pierwszym dniu czy miesiącach swojej pracy. Później masz wywalone. Sprawa dotyczy nie tylko Messiora... Człowiek potrzebuje nowych bodźców do działania a nowy zarząd takim zapewnie nie będzie
0
@Crack18 fajna chociaż? Ile ma lat?
0
@teacherakademicki Mateuszek kłamczuszek zachęcał aby nie podróżować a nie że zakaz:-)
0
@fcbarcafan19 nie jestem Bogiem :-)
1
Komentarz usunięty
3
@tobiasson92 te 5% to bogaci emeryci i rodziny polityków chyba:-)
1
Moja mama nie ma maseczki ani telewizora nie wspominając smartfon i jest zdrowa!!! Wierzycie?
0
Takie ciekawostki to ja lubię :-)
0
@Danny Gaucho dzięki..........
0
@msmsms to ci zbóje :-|dzięki
0
Brak takiej dyskusji? Co to za komunikat?
0
@student97r nie wiesz co tam Lakersy szykują? :-)dzięki i pozdrawiam
0
@Barca1992 okaże się przy nowym zarządzie że chyba znów złodzieje i krętacze będą rządzić :-|
0
@HERORICH2 a Messi się zapewnie wzbraniał, na siłę mu 60 mln wcisnęli :-D:-D:-D