0

@czosnekfcb jak się pchało tam gdzie nie trzeba :-D

0

@tbas łykacie wszystko jak te drożne panienki:-)

2

@NeroTFP ja jadę na święta i premier może mi naskoczyć :-)

0

@Foton nie pierwsza i nie ostatnia

0

@Lares z Perm w Rosji:-)

0

@TheGoldenEleven oczy dookoła głowy :-)

0

@ShawnC mówisz połamać się mms-em:-)

0

@Guffi myślę żeby w drzwiach zrobić otwór jak do skrzynki na listy:-) to wszystko oczywiście w kombinezonie astronauty:-D

0

@kerouac w telewizji se obejrzysz :-)

0

Rząd ma jeszcze miesiąc na rozpracowowanie kolejnej ważnej rzeczy a mianowicie jak dzielić się opłatkiem. Jakieś pomysły? :-)

0

@kuz myślałem że covid strefa czerwona

0

@konrad1661 w regulaminie czytaj

0

@Kleps0n przez 3 lata zapomnij o sukcesach... No może puchar króla :-)

2

@Bykunn pierwszy raz daje Ci zielonego

0

@AdiKingu96 zachowaj dla siebie bo zaraz lincz będzie :-)

0

@koziar hehe a może wywalone = wypalony... Tu mi się ie chce i tu też :-)

2

Messi i projekt sportowy? Ludzie na tym poziomie chcą kasy, kasy no i jakiś puchar...rzadko się zdarza by najemnik(pracownik) po 25 latach z takim samym zaangażowaniem udzielał się jak w pierwszym dniu czy miesiącach swojej pracy. Później masz wywalone. Sprawa dotyczy nie tylko Messiora... Człowiek potrzebuje nowych bodźców do działania a nowy zarząd takim zapewnie nie będzie

0

@Crack18 fajna chociaż? Ile ma lat?

0

@teacherakademicki Mateuszek kłamczuszek zachęcał aby nie podróżować a nie że zakaz:-)

0

@fcbarcafan19 nie jestem Bogiem :-)

1

Komentarz usunięty

3

@tobiasson92 te 5% to bogaci emeryci i rodziny polityków chyba:-)

1

Moja mama nie ma maseczki ani telewizora nie wspominając smartfon i jest zdrowa!!! Wierzycie?

0

Takie ciekawostki to ja lubię :-)

0

@Danny Gaucho dzięki..........

0

@msmsms to ci zbóje :-|dzięki

0

Brak takiej dyskusji? Co to za komunikat?

0

@student97r nie wiesz co tam Lakersy szykują? :-)dzięki i pozdrawiam

0

@Barca1992 okaże się przy nowym zarządzie że chyba znów złodzieje i krętacze będą rządzić :-|

0

@HERORICH2 a Messi się zapewnie wzbraniał, na siłę mu 60 mln wcisnęli :-D:-D:-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?