Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Ja pierdole i Messi do zmiany MASAKRA
0
Mecz zajebisty
0
Ma ktoś transmisje telewizja 24 czy jakoś tak . Super jakość i nie tnie. Proszę o link
0
Betis takie drużyny lubię
- Atakują
- BRAK AUTOBUSÓW
- Lubią grać w piłkę
0
Co do mistrzostwa świata Argentyny nie możemy być pewni. Brazylia faworytem
0
A ja mam bez chmurki ale nikt na pole nie chce wyjść
0
Valdés; Alves, Bartra, Puyol, Montoya; Song, Xavi, Sergi Roberto; Pedro, Messi, Neymar. Lepszy
ALE FABREGAS ZA XAVIEGO. Xavi się wymęczy
0
Za Xaviego.
0
Nie .
0
Miki jesteś na 1 pierwszym miejscu komentów Hala Dzieci w TOP 20 ( Najlepiej dla nas żeby Xavi złapał kontuzję czy jakoś tak ) GRATULACJE! Uświadamasz jakich ma kibiców Barca.
0
Karny z kapelusza a bramkarze sie rzucaja
0
Moźliwe Pedro nie ma dobrej formy od 3 lat czasami ma dobre mecze ale
2 razy uratował nas w LM
- PSG na 1-1
- Z M UTD na 1-0
0
Czyli najprawdopodobniej 90 minut Songa.
0
Dobrze Xavi! Strzał z dystansu
0
TAAAAAAAAK 3-1
0
Mascherano ratuje nas
0
Seta Alexisa
0
proponuję strzelić 3 bramkę i wtedy podawać do Messiego
0
Popatrzmy tamte 4-0
1 gol - Za 16
2 gol - Równie Za 16 i to był kontratak
3 gol - prostopadła piłka
4 gol - KONTRATAK!
1 gol z 4 był w ataku poztcyjnym...
0
Komentator:
Messi już widać w tym meczu wraca do formy
To nie ten Messi
Niech się zdecydują
0
Jaki Rożny
0
Pogadajmy
Za co? Jeden z najlepszych na boisku?
0
Alvesa
0
Ech...
0
Śmiechu Warte!
Obejrzyj dokładnie powtórki. Sanchez podczas wrzutki był na minimalnym spalonym. A Busi metr przynajmniej przed obrońcami!
Neymar symulka? Czyli każdy faul to symulka! Ewidentny karny. Jakby symulował to czemu nie uderzył z głową?
0
Nareszcie gol z stałego fragmentu można to zaliczyć jako rożny :)
0
Stary Messi Wrócił - :)
Stary Miki Wrócił - :(
0
Ciekawe komu kibicuje Syn Pique Milan :)
0
Zobaczcie sobie inne komentarze. Gościu napisał z 10/15 min temu Karny! Patrze na komentarze same minusy myślę ee kłamie . Patrze a tu karny . na meczu jest?