Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Buhaha , Barca - Teatr Buhahahhaa. Dobrze ze skladam filmik Symulacje Realu i CR7 :)
0
Stary Pepe wrócił.
0
Neymar :)
0
Komórka :(
ale nie wiedzialem ze pisze sie "wziac" dzieki za pomoc.
0
Mam nadzieje ze zagraja jutrzejsze spotkanie bdb
- Bieganie :)
-Skutecznosc
0
City - Chelsea
Najwieksze zagrozenia Chelsea:
-Gol Ivana z dystansu ok 16metr
-Strzal chyba Matica w spojenie ok 25-30m czyli z dystansu
-Slupek po rzucie roznym.
Tego brakuje.. Strzaly z dystansu .. Tak jak na Wembley 3-1 z Man Utd.I ta radosc Messiego :)
0
Trzeba ostro sie wziasc do roboty. Jak Messiemu biegac sie nie chce to raz go zaskoczyc i dac Pedro Cesc? Alexis . Moze wtedy zroUmie
0
Na autobusy:
Podawanie spokojne na 30 metrze podanie do srodka i uderzenie z dystansu dystansu dystansu!!Na autobusy nie da sie wejsc do bramki.. Trzeba duzo strzelac..
0
Jak prezentuje sie w obronie pomocy ataku?Dobrze graja? Mowie o City
0
Nom 2 miejsce :) Mogło być3 :)
0
W tegorocznych rozgrywkach jedynie Ajax (2:1), Athletic (1:0) i Valencia (2:3) okazały się lepsze od ekipy Dumy Katalonii Bolii
0
Wielu z was wybiera takie opcje "Atletico La Liga, Atletico wygra , 1.ATM 2. Barça 3. Real. Ja chce aby Barca wygrala 2. ATM... Kibicujecie swojemu wiernemu klubowi czy ATM? pó ki moje serce wali to bede za BArca!!!!
0
W pełni masz 100% racjii. Jakas konkurencja dla Busiego... Moze kupic 2 obroncow ( choc to nie mozliwe,wiec przynajmniej 1) i przesunac Masche na DP. Busi musi miec konkurencje.
0
Co do kartki CR
"Zdobywca ZP" powinien takie cos ignorowac. Rozumiem pozna cos powiedziec ale nie od razu "Drapac,ciagnac wlosy ? nie wiem" np . Ja takiego Messiego sobie nie wyobrazam.
0
Pierwszy raz żaluje ze odszedl THIAGO. S.R nie jest dobry. Moze biega ale nic nie wznosi do druzyny. Ma na koncie 1gola samobojczego i 0 goli *prawidlowych* i chyba nawet asysty nie ma..
Obronca: Solidny , Wysoki , Dobra gra w powietrzu , Dobra gra glowa.
0
Ale ma na zmiane zawodnikow.
0
W sumie masz racje.S.R nie wnosi nic do druzyny.
0
Czemu patrzsz na gole/asysty gdy nie było Messiego to Neymar rzadzil.Dzieki nie mu jestesmy na 2 miejscu.A Atletico Madryt dzieki Coscie jest na 1... . Neymar bardzo duzo dal Barcy . Wypracowal na gole . Byly takie akcje typu NEY-FANTASTYCZNE PODANIE DO INIESTY TEN PODAJE DO ALEXISA I GOOL. Ney wzial najwieksza role. Ale nie ma ani gola ani asysty.
0
Zobaczycie jeszcze Barçá i Real będą gromić.Atletico nie ma takiej szerokiej kadry.
0
Athetlic tez by moglo walczyc o mistrzostwo ( lub 2,3 miejsce )
- Remis Z Realem , choc zasluzyli na zwyciestwo
- Wygrana Barca...
- Przegrana z Aletico po dobrej grze ( rzucili wszystko do przodu w CDR i gol padl tak jak Torresa na Camp Nou.
Szkoda mi przegranej z Valencia i remisu Levante.
0
Ogladnalem Terminarz
Nie mozemy juz myslec o straceniu pkt.
GLUPOTA CO ZROBILI NA CN Z VALENCIA! W takim momencie.... Mozliwe ze Ostatni mecz z ATM zdecyduje o Mistrzostwie.
0
Brakuje nam strzasznie Pressingu . Pressing wczoraj niszczyl Real , Brakowalo skutecznosci.Przeciez np Cesc , Xavi , Busi , Iniesta powinni biegac za pilka zeby nie doprowadzic do aukcji... I jeszcze jedno oni graja co 2 mecze a nie caly czas (rotacja) wiec maja sile...
0
Sory . Messi w pomocy.
0
Mecz z Sevilla bedzie trudny .. I bym wystawił na Real Sociecad obrona Pique Puyol a w meczu z Sevilla Bartra Masche na bokach obrony Montoya i Adriano ( mecz z Sevilla ) pomoc Busi ( Mam nadzieje ze sie poprawil ) Messi Xavi na ataku sprobowalbym Alexis Cesc Pedro
0
Mecz z Sevilla bedzie trudny .. I bym wystawił na Real Sociecad obrona Pique Puyol a w meczu z Sevilla Bartra Masche na bokach obrony Montoya i Adriano ( mecz z Sevilla ) pomoc Busi ( Mam nadzieje ze sie poprawil ) Iniesta Xavi na ataku sprobowalbym Alexis Cesc Pesro
0
Mecz z Sevilla bedzie trudny .. I bym wystawił na Real Sociecad obrona Pique Puyol a w meczu z Sevilla Bartra Masche na bokach obrony Montoya i Adriano ( mecz z Sevilla ) pomoc Busi ( Mam nadzieje ze sie poprawil ) Iniesta Xavi na ataku sprobowalbym
0
Witam mądrych ludzi i reszte których nie bede nazywac.Dużo osób pisze , że *Koniec Ery Messiego* A ja takich po prostu wyśmieje , mam przypomnieć jak grał Ronaldo po zakończeniu głosowania na ZP do ok 3 tygodnie po głosowaniu. Teraz już lepiej gra , nawet Dobrze gra.Oczywiście na stronce rm.pl zaczynali go tam przezywać itd ( dzieki nie mu sa w pierwszej 3 ) . Ale mniejsza z tym , popatrzmy przyszlosc
0
Kasa,Kasa,Kasa wszędzie ta durna KASA
0
0
Tello padaka