Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra L.M i J.M?
0
Proszę :D
0
Kto ma formę ten gra, kto nie ma ten nie!
0
W ogóle co z Douglasem? Jeden mecz zagrał i tyle, wie ktoś coś o nim?
0
Nie chcę nic mówić, ani szukać spiny, ale myślę, że on ma to w dupie, i dalej będzie robił swoje :v
0
Dać Neymara na lewą stronę a Messiego na prawą i git
2
Czyżbym miał wymieniać dalej?
2
Z ogórkami mhm
Pierwszy mecz w Barcelonie z Atletico i gol na wagę remisu + dzięki niemu Sp zdobyty
Kolejny mecz z "ogórkiem" Real Madryt. Gol + asysta dzieki nie mu zgarnęliśmy pkt
1
Neymar to jest transfer idealny.
Messi miał kontuzję praktycznie pół sezonu, i on kreował grę.
Teraz strzela bramki na zawołanie...
0
Mhm, zauważcie, że jak nie ma Messiego to nie ma gry. Jest wiele na to dowodów
Real Madryt - "Zniknął" - porażka
Ajax - 2 bramy, aktywny. - wygrana
Celta.. - porażka
Można wymieniać dużo takich sytuacji, co o tym myślicie?
0
A skreślał go między innymi......... HALADZIECI. Gościu w "SUKA" mówił, że wolałby sprzedać Neymara zamiast Sancheza.
0
Nie symuluje? haha
0
2
Bravo - Alves - Bartra - Mathieu - Alba Mascherano - Rakitic - Rafinha - Neymar - Suarez - Messi tak powinniśmy moim zdaniem zagrać...
0
Prawda. Moim zdaniem powinno być tak:
LM, LIGA - lepsza forma, dyspozycja
PK ( początki ) - Mniej meczy itp
0
Ter - LM
Bravo - Liga
0
Przeczytaj co napisałeś, ja nic nie rozumiem.
1
aha.............
0
Ech, masakra. kurwa
1
0
A widzisz jak cienko gra? taki były Pedro..
0
Klasyk. Podanie zawodnika RM a tamten odbił i gol ;d
7
Real gra słabo, wynik zbytnio mnie nie interesuje, bo i tak wyjdą z grupy. Tylko, żeby CR7 nie trafił :D
0
I bramę władował również
0
W ogóle jak Wam idzie w lidze typerów? Ja tylko obstawiłem wyniku Realu z Atletico, a w meczu Barca z Bilbao pomyliłem się bramkami, reszta źle...
0
Wczoraj zagrał słabo, nic nie wzniósł.
0
A w tej sytuacji, gdy Messi podał górną prostopadłą piłkę ? Wtedy kiedy Munir mógł lobować, myślałem, że to Messi
0
Myli Wam się Munir z Messim?
13
U nas pod względem umiejętności Kross i James grzali by ławę.
0
A no tak racja, myślałem że to Munir