0

Gra L.M i J.M?

0

Proszę :D

0

Kto ma formę ten gra, kto nie ma ten nie!

0

W ogóle co z Douglasem? Jeden mecz zagrał i tyle, wie ktoś coś o nim?

0

Nie chcę nic mówić, ani szukać spiny, ale myślę, że on ma to w dupie, i dalej będzie robił swoje :v

0

Dać Neymara na lewą stronę a Messiego na prawą i git

2

Czyżbym miał wymieniać dalej?

2

Z ogórkami mhm

Pierwszy mecz w Barcelonie z Atletico i gol na wagę remisu + dzięki niemu Sp zdobyty
Kolejny mecz z "ogórkiem" Real Madryt. Gol + asysta dzieki nie mu zgarnęliśmy pkt

1


Neymar to jest transfer idealny.

Messi miał kontuzję praktycznie pół sezonu, i on kreował grę.

Teraz strzela bramki na zawołanie...

0

Mhm, zauważcie, że jak nie ma Messiego to nie ma gry. Jest wiele na to dowodów
Real Madryt - "Zniknął" - porażka
Ajax - 2 bramy, aktywny. - wygrana
Celta.. - porażka
Można wymieniać dużo takich sytuacji, co o tym myślicie?

0

A skreślał go między innymi......... HALADZIECI. Gościu w "SUKA" mówił, że wolałby sprzedać Neymara zamiast Sancheza.

0

Nie symuluje? haha

0

2

Bravo - Alves - Bartra - Mathieu - Alba Mascherano - Rakitic - Rafinha - Neymar - Suarez - Messi tak powinniśmy moim zdaniem zagrać...

0

Prawda. Moim zdaniem powinno być tak:
LM, LIGA - lepsza forma, dyspozycja
PK ( początki ) - Mniej meczy itp

0

Ter - LM
Bravo - Liga

0

Przeczytaj co napisałeś, ja nic nie rozumiem.

1

aha.............

0

Ech, masakra. kurwa

1

0

A widzisz jak cienko gra? taki były Pedro..

0

Klasyk. Podanie zawodnika RM a tamten odbił i gol ;d

7

Real gra słabo, wynik zbytnio mnie nie interesuje, bo i tak wyjdą z grupy. Tylko, żeby CR7 nie trafił :D

0

I bramę władował również

0

W ogóle jak Wam idzie w lidze typerów? Ja tylko obstawiłem wyniku Realu z Atletico, a w meczu Barca z Bilbao pomyliłem się bramkami, reszta źle...

0

Wczoraj zagrał słabo, nic nie wzniósł.

0

A w tej sytuacji, gdy Messi podał górną prostopadłą piłkę ? Wtedy kiedy Munir mógł lobować, myślałem, że to Messi

0

Myli Wam się Munir z Messim?

13

U nas pod względem umiejętności Kross i James grzali by ławę.

0

A no tak racja, myślałem że to Munir

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?