Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak bym był "Gniazdowym" na trybunach FCB, to zrobiłbym oprawę o naszym zarządzie.
0
Bez Messiego
0
A wygraliśmy 5-2.
1
?
0
Dla mnie Pedro na razie najlepszy zawodnik na boisku.
1
Alves to jest wielka pomyłka
2
Moim zdaniem, w Realu są sami zmęczeni zawodnicy... widać to wyraźnie
0
Siemka! Gdzie znajdę link do pobrania najstarszej wersji cs 1/6? Nie mogę znaleźć.... same nowsze wersje..
0
Jakie sa kursy na mecz?
2
W statystykach lepszy w grze na pewno nie
1
Rywaliacja miedzy Messim a Ronaldo zaszla za daleko. Porownywac gole? Rozumiem. Ale czy sie cieszy po bramce kolegi? No bez jaj.....
0
Oni ledwie 35 min graja. Spokojnie, w sumie chyba juz symulowal
22
Brawo Pedro. L. E jak ma wybierac ulubiencow do skladu a nielubianych wywalac to ZEGNAMY
0
Nie rozumiesz :D
0
Wyjdź.
0
ładnie, ważny gol dla Rakitica
0
Jakie osoby beda glosowac na ZP?
0
Z Naszym zarzadem to lepiej przynajmniej kupic na la lige
0
Ej ta koszulka czerwono żółta jest razem z niebieskimi spodenkami, czy pomieszali? Jeśli razem, to kolejny błąd zarządu.
0
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK
0
co za frajer ja pierdole
4
znów sędziowanie pod białe szmaty, kurwa alves wypierdalaj już tak samo pedro
2
Na koncu zero rymu :(
0
W sumie chcialbym tak
2
Strasznie naciagany wierszyk
0
Naciagane..
0
Tak samo Real co ma 16-zwyciest pod rzad?
0
i tak Cię nie znam :v
0
Zna ktoś listę powołanych na te spotkanie? i
0
Oni się wymieniają pozycjami :v