0

Jak bym był "Gniazdowym" na trybunach FCB, to zrobiłbym oprawę o naszym zarządzie.

0

Bez Messiego

0

A wygraliśmy 5-2.

1

?

0

Dla mnie Pedro na razie najlepszy zawodnik na boisku.

1

Alves to jest wielka pomyłka

2

Moim zdaniem, w Realu są sami zmęczeni zawodnicy... widać to wyraźnie

0

Siemka! Gdzie znajdę link do pobrania najstarszej wersji cs 1/6? Nie mogę znaleźć.... same nowsze wersje..

0

Jakie sa kursy na mecz?

2

W statystykach lepszy w grze na pewno nie

1

Rywaliacja miedzy Messim a Ronaldo zaszla za daleko. Porownywac gole? Rozumiem. Ale czy sie cieszy po bramce kolegi? No bez jaj.....

0

Oni ledwie 35 min graja. Spokojnie, w sumie chyba juz symulowal

22

Brawo Pedro. L. E jak ma wybierac ulubiencow do skladu a nielubianych wywalac to ZEGNAMY

0

Nie rozumiesz :D

0

Wyjdź.

0

ładnie, ważny gol dla Rakitica

0

Jakie osoby beda glosowac na ZP?

0

Z Naszym zarzadem to lepiej przynajmniej kupic na la lige

0

Ej ta koszulka czerwono żółta jest razem z niebieskimi spodenkami, czy pomieszali? Jeśli razem, to kolejny błąd zarządu.

0

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKK

0

co za frajer ja pierdole

4

znów sędziowanie pod białe szmaty, kurwa alves wypierdalaj już tak samo pedro

2

Na koncu zero rymu :(

0

W sumie chcialbym tak

2

Strasznie naciagany wierszyk

0

Naciagane..

0

Tak samo Real co ma 16-zwyciest pod rzad?

0

i tak Cię nie znam :v

0

Zna ktoś listę powołanych na te spotkanie? i

0

Oni się wymieniają pozycjami :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?