Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest najlepszy zawodnik? Haha
0
Tak.
0
Hahahahha.
1
Ale te Atletico jest slabe
0
Kibice Atletico skandują "Messi, Messi, Messi" słyszeliście?!
0
Nie kopiuj komentarzy.
0
Oceny słuszne, tylko Busiemu i Alvesowi zwiększyć
0
Szczególnie Bale.... albo jeszcze lepiej Benzema! Haha
0
I to na pewno jest 10 bramek czy więcej?
0
Myślicie, że Messi ma szanse nadrobić 10(?) goli do Ronaldo? W ll oczywiscie
0
Ty chyba pissesz te komentarze, aby tylko je napisać.
0
Dla mnie cichym bohaterem jest Busi.
0
Ta "dziurka" dużo zmieeniła..
0
Ta "dziurka" dużo zmieniła...
0
Mam nadzieję, że częściej bedą kłótnie dotyczące zawodnika meczu :D
0
Hahaha! Grał 90 minut i od razu ma skoczyć do ławki?
0
Messi miał asyste z Atletico po bramce Suareza? ( bo Obrońca z Madrytu tam dotknął czy coś )
1
Wszystko o Madrycie.... Aż tacy obiektywni nie bądźcie.
0
Ale lipa Messi razem z Neurem mnij glosow od Ronaldo..
0
Jakie było głosowanie? W %?
0
Heh, do czego doszła rywalizacja... Teraz kto lepsze robi wywiady
0
Tak okołoo o której będzie nagroda ZP?
8
0
Ciężko zauważyć?
1
Munir hahahahahahahha zjebiemy to
0
Wiem, że boli
0
On przynosi wstyd dla całego futbolu
0
Hahahahhaaaa najlepszy zawodnik swiata?
0
Ogarniam statystyki 2015 Barcy Realu Messiego z Ronaldo itp zrobie dokladna statystyke :D
5
Nie sądzi, tylko ma większą nadzieję.