1

To jest najlepszy zawodnik? Haha

0

Tak.

0

Hahahahha.

1

Ale te Atletico jest slabe

0

Kibice Atletico skandują "Messi, Messi, Messi" słyszeliście?!

0

Nie kopiuj komentarzy.

0

Oceny słuszne, tylko Busiemu i Alvesowi zwiększyć

0

Szczególnie Bale.... albo jeszcze lepiej Benzema! Haha

0

I to na pewno jest 10 bramek czy więcej?

0

Myślicie, że Messi ma szanse nadrobić 10(?) goli do Ronaldo? W ll oczywiscie

0

Ty chyba pissesz te komentarze, aby tylko je napisać.

0

Dla mnie cichym bohaterem jest Busi.

0

Ta "dziurka" dużo zmieeniła..

0

Ta "dziurka" dużo zmieniła...

0

Mam nadzieję, że częściej bedą kłótnie dotyczące zawodnika meczu :D

0

Hahaha! Grał 90 minut i od razu ma skoczyć do ławki?

0

Messi miał asyste z Atletico po bramce Suareza? ( bo Obrońca z Madrytu tam dotknął czy coś )

1

Wszystko o Madrycie.... Aż tacy obiektywni nie bądźcie.

0

Ale lipa Messi razem z Neurem mnij glosow od Ronaldo..

0

Jakie było głosowanie? W %?

0

Heh, do czego doszła rywalizacja... Teraz kto lepsze robi wywiady

0

Tak okołoo o której będzie nagroda ZP?

8

0

Ciężko zauważyć?

1

Munir hahahahahahahha zjebiemy to

0

Wiem, że boli

0

On przynosi wstyd dla całego futbolu

0

Hahahahhaaaa najlepszy zawodnik swiata?

0

Ogarniam statystyki 2015 Barcy Realu Messiego z Ronaldo itp zrobie dokladna statystyke :D

5

Nie sądzi, tylko ma większą nadzieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?