Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poszukałbym takiego pomocnika i prawego obrońcy, a nie szukać na siłę napastników, gdzie wiadomo, że w 80% meczach będzie MSN
4
Nie ma w pełni racji, ale część na pewno ma, Pep ucieka z klubu gdy jest w kryzysie. Miał najlepszą pomoc dekady, najlepszego zawodnika.
0
Zubi się popisał tymi transferami, jak i MAtS i Bravo fantastycznie się pokazują, chodź dałbym niektóre mecze MAtS w LL a Bravo w LM
0
A co do Mascherano, każdemu może zdarzyć gorszy mecz, mamy nadzieję, że to jednorazowo
1
Rakitic taka sama ocena co Iniesta? Rakitic lepiej zagrał
1
Szkoda, że nie jest tak
1. Francja
2. Polska
3. Hiszpania
0
Ma racje, gdy klub jest w WIELKIM kryzysie ucieka.
0
Kto jest lepszy na dzień dzisiejszy Bale czy Iniesta? mhm
0
Kto strzelil 3 bramke dla Realu?
0
Niw bron go, hahahhahaha
0
Hahahhahaha on kosztowal 100 mln a Ney 57
1
I Australia mistrzem Azji!! :)
0
Ale Ochoa genialnie broni!!
0
Ochoa w bramce Malagi :)
1
Ech... nawet gdyby sędzia byłby obiektywny to nie wiem czy byśmy wygrali. Szmal - cienko, BARDZO cienko. Nic nie bronił, nie krył długich słupków i nawet go lobowali obrona - fatalnie... gramy w przewadze i co? tracimy bramki. Atak- W miarę
0
Widać raczej, że jest.
9
Szmal dziś NIC nie bronił, obrona fatalnie. Gdybyśmy zagrali jak z Chorwacją, to by sędziowie nie pomogli.
0
Nic na laptopa nie ściągałem, maksymalnie telefon ;d
0
http://scr.hu/2e21/if3yg
wie ktoś może o co chodzi? :/ bo nie chce odpalić
0
Serio Bale? Raczej Isco poprowadzi drużynę, lub nawet James.
0
Villareal naszym przeciwnikiem w półfinale.
0
Kiedy? :D
1 gol = Asysta Suareza
2 gol = Busi
3 gol = Alba
0
Jak zawsze po każdym meczu, podaję statystykę Messiego i Ronaldo w 2015 roku.
http://scr.hu/2e21/szpaa
Messi po dobrym meczu, nic mu się nie dodało.
0
Pierwszy mecz na CN, więc zaliczke można zaliczyć
0
Za kim jestescie w meczu Getafe - Villareal? Ja bardziej za Getafe, bo jest większa szansa, że w meczu rewanżowym zagramy rezerwowym składem ( odpoczynek, i szansa dla młodszych )
1
Neymar nie brał udziału w wyniku 1-7 ... i ten wielki Juanfran chyba nie jest Niemcem, więc o co mu chodzi? A jeśli mamy wrócić do przeszłości, to niech przypomni Manite na CN
0
To tutaj ładnie walnął.
1
Czemu Iniesta jest kapitanem? On nie pokrzyczy, nawet nie wiem czy wspomoże kolegę. Moim zdaniem kapitanem powinin być Suarez lub Mascherano.
0
Torres aktywny hehe
0
Gooooooool hahaahahahaha busi hahhaahahahahahaha