0

Poszukałbym takiego pomocnika i prawego obrońcy, a nie szukać na siłę napastników, gdzie wiadomo, że w 80% meczach będzie MSN

4

Nie ma w pełni racji, ale część na pewno ma, Pep ucieka z klubu gdy jest w kryzysie. Miał najlepszą pomoc dekady, najlepszego zawodnika.

0

Zubi się popisał tymi transferami, jak i MAtS i Bravo fantastycznie się pokazują, chodź dałbym niektóre mecze MAtS w LL a Bravo w LM

0

A co do Mascherano, każdemu może zdarzyć gorszy mecz, mamy nadzieję, że to jednorazowo

1

Rakitic taka sama ocena co Iniesta? Rakitic lepiej zagrał

1

Szkoda, że nie jest tak
1. Francja
2. Polska
3. Hiszpania

0

Ma racje, gdy klub jest w WIELKIM kryzysie ucieka.

0

Kto jest lepszy na dzień dzisiejszy Bale czy Iniesta? mhm

0

Kto strzelil 3 bramke dla Realu?

0

Niw bron go, hahahhahaha

0

Hahahhahaha on kosztowal 100 mln a Ney 57

1

I Australia mistrzem Azji!! :)

0

Ale Ochoa genialnie broni!!

0

Ochoa w bramce Malagi :)

1

Ech... nawet gdyby sędzia byłby obiektywny to nie wiem czy byśmy wygrali. Szmal - cienko, BARDZO cienko. Nic nie bronił, nie krył długich słupków i nawet go lobowali obrona - fatalnie... gramy w przewadze i co? tracimy bramki. Atak- W miarę

0

Widać raczej, że jest.

9

Szmal dziś NIC nie bronił, obrona fatalnie. Gdybyśmy zagrali jak z Chorwacją, to by sędziowie nie pomogli.

0

Nic na laptopa nie ściągałem, maksymalnie telefon ;d

0

http://scr.hu/2e21/if3yg
wie ktoś może o co chodzi? :/ bo nie chce odpalić

0

Serio Bale? Raczej Isco poprowadzi drużynę, lub nawet James.

0

Villareal naszym przeciwnikiem w półfinale.

0

Kiedy? :D
1 gol = Asysta Suareza
2 gol = Busi
3 gol = Alba

0

Jak zawsze po każdym meczu, podaję statystykę Messiego i Ronaldo w 2015 roku.

http://scr.hu/2e21/szpaa

Messi po dobrym meczu, nic mu się nie dodało.

0

Pierwszy mecz na CN, więc zaliczke można zaliczyć

0

Za kim jestescie w meczu Getafe - Villareal? Ja bardziej za Getafe, bo jest większa szansa, że w meczu rewanżowym zagramy rezerwowym składem ( odpoczynek, i szansa dla młodszych )

1

Neymar nie brał udziału w wyniku 1-7 ... i ten wielki Juanfran chyba nie jest Niemcem, więc o co mu chodzi? A jeśli mamy wrócić do przeszłości, to niech przypomni Manite na CN

0

To tutaj ładnie walnął.

1

Czemu Iniesta jest kapitanem? On nie pokrzyczy, nawet nie wiem czy wspomoże kolegę. Moim zdaniem kapitanem powinin być Suarez lub Mascherano.

0

Torres aktywny hehe

0

Gooooooool hahaahahahaha busi hahhaahahahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?