Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie jego podanie, to bysmy gonili wynik
0
Hahahahahhaa nie bylo
0
Gdzies mam takie rekordy wazna jest wygrana
0
Enrique haha brawo
0
Taak jest hahahahhaaha
0
Nie uda mu sie :)
0
Jakis cienias strzela 2 najlepszym klubom na swiecie w 1 minuty lipa
0
Noże też brać?
0
http://scr.hu/2e21/if3yg Wie ktoś o co chodzi? bo probuje probuje i sie nie wlacza
0
Jest onnline?
0
Jakie polecacie gry piłkarskie coś w stylu top eleven, ze jestem trenerem itp. I najlepeij onnlinE :)
0
Nie znasz się na piłce...
0
"Jak messi wszedł wyprostowaną nogą w bramkarza i gdyby trafił w twarz to by go zabił, jakoś nie było afery" takie tam z rm.pl haha
1
http://scr.hu/2e21/92jkn
Kolejna statystyka wykonana przez ze mnie
*Messi vs Ronaldo* *2015*
1
Kiedy zostanie najpóźniej założona kara dla Ronaldo ( oczywiście jeśli będzie ) :) ?
0
Kto lepiej gra, bo meczu nie moge obejrzec?
0
Kto lepiej gra, nie mogę obejrzeć meczu?
0
Siemka, mam pytanie o Bayern.Kto tam najbardziej dowodzi, najlepiej gra? Lewy, Robben czy może Ribery?
0
O co chodzi Busi z tymi chusteczkami? Co on zrobił?
2
http://scr.hu/2e21/1l4a7
Kolejne rozgrywki, kolejne minuty, gole i asysty!
Łapcie kolejną statystykę wykonaną przezemnie
1
Ale ten mecz z Sociecad zrobił nam na dobre :)
2
http://scr.hu/2e21/o680g
Statystyka Ronaldo i Messiego w 2015 roku, wykonana prze ze mnie :)
0
Są zawodnicy ktorzy dostana zk to nie zagraja rewanzu?
0
Zapraszam na profil na fb BBC vs MSN - statystyki :)
0
Czego się spodziewaliście?
Bartra grał w ostatnim meczu a Busi w meczu z Atletico grał nieźle. Mascherano solidnie też gra na obronie.
I raczej Busi da nam więcej w ataku niz Masche, bo w tym meczu musimy atakowac
Co do Rafinhi to tez gral w ostatnim meczu
0
Messi nie dogoni CR za nic..
0
Dramat co gra gefate, wstys
0
Zdobywca złotej piłki ma na zadanie stworzenie jednej sytuacji?
0
Słaba.
1
Real serio o 12 gra? Bo tak pisze, ale chyba trochę wcześnie