0

Copa America kiedy jest? :D

0

Witam, mam pytanie nie dotyczące tematu.
Ostatnio mi ścina laptop, i nie wiem jak usunąć z niego gry, które mi zanieczyszczają laptop. Wiecie gdzie to znaleźć? tu macie jak wygląda laptop http://scr.hu/2e21/flfae i nie wiem w co wejść. (Wcześniej jak chciałem usunąć daną grę, usuwałem ją z pulpita do kosza( tego w laptopie ) i tam ją znów usuwałem, na google nie mogę znaleźć pomocy, dziękuje za pomoc ;d

0

Nie można się spytać, okej.

0

Dobrą mamy obronę, co pokazuje ilość straconych bramek. Naszym problemem jest pomoc

0

Chelsea na kolanach

0

Mowilem ze co raz gorzej Chelsea idzie ;)

0

No i co rocznik 2000 ma racje.

1

Fajne, pro filmik. Zauważcie, że w każdej akcji jest Messi.

0

Gdyby nie zarząd to by nie było takich tematów.

0

Nie grają jak z nut na początku sezonu, wyniki coraz gorsze jak i gra.

0

Nie oglądasz meczy - nie pisz.

3

Całą swoją kase bym za to dał, więc nie szkoda ;d

0

Lub nie umiesz czytać ze zrozumieniem/

0

No pewnie! Niech zostanie w Barcelonie, aby sobie psuć karierę :)

1

Dla dobra Messiego to by poszedł do Bayernu, dla jego dobra.

0

Za 50 lat futbol NIE będzie istniał. Będzie istniało $$$

0

A tak w ogóle za co ta kara? za głupotę?

0

Redakcja niech wybierze 10 użytkowników którzy są ogarnięci, i spędzają dużo czasu na forum i zezwolić im usuwanie, i banowanie spamowiczów

0

Kolejny dowód na to, ze zubi to idiota

0

Szczerze, to gdyby nie Xavi to była by katastrofa

2

A tutaj taka ciekawostka z mojej strony
Pomocnicy Barcelony w 2011 roku - Busi Iniesta Xavi
w 2014 roku - Busi Iniesta Xavi
Pomocnicy Realu w 2011 roku - Xabi Alonso, Ozil, Di Maria
w 2014 roku - Kroos, James, Bale lub Isco, nie wiem jak tam jest ale wiem że dużo się zmieniło u Białych, a u Nas nic..

3

Fabregas Legie pozdrawia :)

0

ZUBIEGO WYWALILI! Nieoficjalne info, od 1 stycznia ma Puyol być w zarządzie!

0

http://scr.hu/2e21/p551r Widzę, że admini na fb się znają :D

0

Witam, mam pytanie ( PROSZĘ o szczerą odpowiedź ) która oprawa lepsza? Biorę udział w Lego Ultras dla zabawy, i proszę o szczerą wypowiedź

http://scr.hu/2e21/ye14v

0

Dla mnie to nie ten sam gościu, z 2/3 lat temu

0

W tym sensie masz rację.

4

Gdyby babcia miała wąsy...

A tak w ogóle i tak by w finale pucharu króla bronił Pinto, bo Victora była Lm i LL a Pinto Puchar Króla

0

Buhahahha, rekordy się sypały, tak?

11

"Pedrito wypada znacznie gorzej w klasyfikacji kanadyjskiej. Messi w lidze w 2014 roku zdobył 35 bramek i zaliczył 15 asyst, natomiast jego rówieśnik z Hiszpanii trafiał do siatki jedynie ośmiokrotnie i zanotował siedem asyst."

To mi zaskoczenie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?