Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Copa America kiedy jest? :D
0
Witam, mam pytanie nie dotyczące tematu.
Ostatnio mi ścina laptop, i nie wiem jak usunąć z niego gry, które mi zanieczyszczają laptop. Wiecie gdzie to znaleźć? tu macie jak wygląda laptop http://scr.hu/2e21/flfae i nie wiem w co wejść. (Wcześniej jak chciałem usunąć daną grę, usuwałem ją z pulpita do kosza( tego w laptopie ) i tam ją znów usuwałem, na google nie mogę znaleźć pomocy, dziękuje za pomoc ;d
0
Nie można się spytać, okej.
0
Dobrą mamy obronę, co pokazuje ilość straconych bramek. Naszym problemem jest pomoc
0
Chelsea na kolanach
0
Mowilem ze co raz gorzej Chelsea idzie ;)
0
No i co rocznik 2000 ma racje.
1
Fajne, pro filmik. Zauważcie, że w każdej akcji jest Messi.
0
Gdyby nie zarząd to by nie było takich tematów.
0
Nie grają jak z nut na początku sezonu, wyniki coraz gorsze jak i gra.
0
Nie oglądasz meczy - nie pisz.
3
Całą swoją kase bym za to dał, więc nie szkoda ;d
0
Lub nie umiesz czytać ze zrozumieniem/
0
No pewnie! Niech zostanie w Barcelonie, aby sobie psuć karierę :)
1
Dla dobra Messiego to by poszedł do Bayernu, dla jego dobra.
0
Za 50 lat futbol NIE będzie istniał. Będzie istniało $$$
0
A tak w ogóle za co ta kara? za głupotę?
0
Redakcja niech wybierze 10 użytkowników którzy są ogarnięci, i spędzają dużo czasu na forum i zezwolić im usuwanie, i banowanie spamowiczów
0
Kolejny dowód na to, ze zubi to idiota
0
Szczerze, to gdyby nie Xavi to była by katastrofa
2
A tutaj taka ciekawostka z mojej strony
Pomocnicy Barcelony w 2011 roku - Busi Iniesta Xavi
w 2014 roku - Busi Iniesta Xavi
Pomocnicy Realu w 2011 roku - Xabi Alonso, Ozil, Di Maria
w 2014 roku - Kroos, James, Bale lub Isco, nie wiem jak tam jest ale wiem że dużo się zmieniło u Białych, a u Nas nic..
3
Fabregas Legie pozdrawia :)
0
ZUBIEGO WYWALILI! Nieoficjalne info, od 1 stycznia ma Puyol być w zarządzie!
0
http://scr.hu/2e21/p551r Widzę, że admini na fb się znają :D
0
Witam, mam pytanie ( PROSZĘ o szczerą odpowiedź ) która oprawa lepsza? Biorę udział w Lego Ultras dla zabawy, i proszę o szczerą wypowiedź
http://scr.hu/2e21/ye14v
0
Dla mnie to nie ten sam gościu, z 2/3 lat temu
0
W tym sensie masz rację.
4
Gdyby babcia miała wąsy...
A tak w ogóle i tak by w finale pucharu króla bronił Pinto, bo Victora była Lm i LL a Pinto Puchar Króla
0
Buhahahha, rekordy się sypały, tak?
11
"Pedrito wypada znacznie gorzej w klasyfikacji kanadyjskiej. Messi w lidze w 2014 roku zdobył 35 bramek i zaliczył 15 asyst, natomiast jego rówieśnik z Hiszpanii trafiał do siatki jedynie ośmiokrotnie i zanotował siedem asyst."
To mi zaskoczenie :D