0

Nie oglądasz to nie pisz. Messi gra na prawej, i wymieniają się.

0

ok

7

2-2!!!!!























































Komu narobiłem nadzieję?

0

Nikt na to nie patrzy, niestety

0

Strony pomyliłeś

0

hahahahahahhahahahhahaha wstyd

0

spoko, pomocnicy brać się w garść!!! Trzeba asystować Messiemu, aby dogonił CR7

0

A teraz popatrz na ich grę, real powoli się rozpada, powoli :)

0

najgorszy strzelił ku

3

:v omg

0

aha

0

Hahahha, dzięki! Genialne ;3

0

ma ktoś lineczka do meczyku Realu?

0

Ale pod koniec sezonu zobaczysz jak bedzie. ale masz racje trener powinien mieć swoją mocną 11

0

Przerrwa. Real bajecznie nie gra, a nawet powiem gra słabo. Wystawienie cały czas tego samego składu wychodzi na złe.

0

wymiata? Popatrz na komenatze na rm.pl setki marnuje itp. Ale wy jesteście pesemistami

0

bahahhahahahhahaha przypominam MESSIEGO w tamtym seoznie nie było więc kto dał 2 miejsce w lidze? wygrane w gran derbi? dojście do pół finału LM?

0

Napisz mi to gdy zaczna sie kontuzje

0

Czyli juz zawsze beda grac z najmocniejszym skladem?

0

Mam dosc tego trenera, zwyciestwa nie pomoga. Powinnysmy przynajmniej na rok wypozyczyc obronce i Montoya powinien gram przynajmniej w 30% meczy

2

Aha, 9/10 a kogo Ci brakuje te trio daje nam zwyciwstwa a pomoc az 6,5?zobacz ile maja razem goli i asyst obrona 4? Ciekawe kto ma najmniej bramek strzelonych. Trenerem bys nie byl

4

Kroos haahahahaahaahhahahaahahhahahahahahahahahahahahhahahahahaahhaha

4

100 mln hahahaha hahahaha

0

7. Pierwszy Adriano 9 goli

1

Skład genialny prawie ;c Montoya za Alvesa, ewentualnie Alves, nie chodzi tylko o grę, lecz szansa dla młodszych, i odpoczynek dla Daniego

19

Dajcie czas Suarezowi.
Neymar w tamtym sezonie, tyle samo bramek co Morata, symulował, małe zgranie z Leo. A teraz? 11 bramek a połowa sezonu nie minęła ( w tamtym sezonie 9 bramek na CAŁY SEZON ) Asysty... nie wiem ile ma, ale wiem że dużo ma, super zgranie z Messim. Ciekawe co będzie z Suarezem za rok...

0

To był dopiero 1 mecz słabszy w tym sezonie, reszta bardzo dobre lub fanstatyczne. A Messi czy Ronaldo nie mają błędów?

1

Czego Ty nie wiesz...

0

Te uczucie gdy chcesz aby zawsze strzelali Messi. Neymar i Suarez a często to nie będzie wychodziło xD

0

Messi niech trafi, aby pobić rekord.
Suarez do odblokowania się. i te 2-0 mi wystarczy. A, i asysty pomocników xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?