Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądasz to nie pisz. Messi gra na prawej, i wymieniają się.
0
ok
7
2-2!!!!!
Komu narobiłem nadzieję?
0
Nikt na to nie patrzy, niestety
0
Strony pomyliłeś
0
hahahahahahhahahahhahaha wstyd
0
spoko, pomocnicy brać się w garść!!! Trzeba asystować Messiemu, aby dogonił CR7
0
A teraz popatrz na ich grę, real powoli się rozpada, powoli :)
0
najgorszy strzelił ku
3
:v omg
0
aha
0
Hahahha, dzięki! Genialne ;3
0
ma ktoś lineczka do meczyku Realu?
0
Ale pod koniec sezonu zobaczysz jak bedzie. ale masz racje trener powinien mieć swoją mocną 11
0
Przerrwa. Real bajecznie nie gra, a nawet powiem gra słabo. Wystawienie cały czas tego samego składu wychodzi na złe.
0
wymiata? Popatrz na komenatze na rm.pl setki marnuje itp. Ale wy jesteście pesemistami
0
bahahhahahahhahaha przypominam MESSIEGO w tamtym seoznie nie było więc kto dał 2 miejsce w lidze? wygrane w gran derbi? dojście do pół finału LM?
0
Napisz mi to gdy zaczna sie kontuzje
0
Czyli juz zawsze beda grac z najmocniejszym skladem?
0
Mam dosc tego trenera, zwyciestwa nie pomoga. Powinnysmy przynajmniej na rok wypozyczyc obronce i Montoya powinien gram przynajmniej w 30% meczy
2
Aha, 9/10 a kogo Ci brakuje te trio daje nam zwyciwstwa a pomoc az 6,5?zobacz ile maja razem goli i asyst obrona 4? Ciekawe kto ma najmniej bramek strzelonych. Trenerem bys nie byl
4
Kroos haahahahaahaahhahahaahahhahahahahahahahahahahahhahahahahaahhaha
4
100 mln hahahaha hahahaha
0
7. Pierwszy Adriano 9 goli
1
Skład genialny prawie ;c Montoya za Alvesa, ewentualnie Alves, nie chodzi tylko o grę, lecz szansa dla młodszych, i odpoczynek dla Daniego
19
Dajcie czas Suarezowi.
Neymar w tamtym sezonie, tyle samo bramek co Morata, symulował, małe zgranie z Leo. A teraz? 11 bramek a połowa sezonu nie minęła ( w tamtym sezonie 9 bramek na CAŁY SEZON ) Asysty... nie wiem ile ma, ale wiem że dużo ma, super zgranie z Messim. Ciekawe co będzie z Suarezem za rok...
0
To był dopiero 1 mecz słabszy w tym sezonie, reszta bardzo dobre lub fanstatyczne. A Messi czy Ronaldo nie mają błędów?
1
Czego Ty nie wiesz...
0
Te uczucie gdy chcesz aby zawsze strzelali Messi. Neymar i Suarez a często to nie będzie wychodziło xD
0
Messi niech trafi, aby pobić rekord.
Suarez do odblokowania się. i te 2-0 mi wystarczy. A, i asysty pomocników xD