1

Zajebiście że będzie mógł trenować :)

0

Ter Stegen = Navas
Alves < Carvajal
Barta > Ramos
Mathieu = Pepe
Alba > Marcelo
Mascherano = Modrić
Rakitić = Kroos
Iniesta = James
Neymar < Ronaldo
Suarez > Benzema
Messi > Bale

Prosze

0

Oficjalnie: Suarez już będzie mógł wystąpić we Wrześniu!

0

Serio?

0

Z jednej strony chcę Alves żeby odszedł z drugiej nie. Żeby odszedł? Wiecie, przez głównie grę i słabą formę, ale z drugiej strony Neymar. Gdy Alves by został, Neymar byłby pewniejszy...

1

Jeszcze Sergi Roberto...

0

Dzieki, coś za duża ta kara..

0

Jeśli chodzi o Suareza, to zauwazyliscie że nie było z nim wywiadu? Z Mathieu już była, mówił ze Barcelona najlepsza, z ter Stegenem też. Co wy o tym myślicie?

0

Kiedy Barca gra z Atletico?

1

Moim zdaniem to jest trener z jajami, na razie transfery mocne ( będzie 10/10 jak się obrońców kupi )

1

Jest już terminarz La Liga na następny sezon?

1

Co jak co, ale to będzie najważniejszy mecz Messiego w CAŁEJ KARIERZE. Moim zdaniem zagra na 100% powyżej niż "dobry, przeciętny"

12

A tak w ogóle Mascherano zrobił 28 ślizgów.

1

Poda mi ktoś reakcje w karnych piłkarzy Argentyny? :D

1

Nie wiesz, co piszesz..

9

Śmieszy mnie większość waszych opinii, że Argentyna nie ma szans w meczu z Niemcami, bla bla. Miała nie wyjść z grupy, przegrać z Szwajcarią, przegrać z Belgią i teraz Holandią. Nic się niestety Wam nie udało "znafcy" . Fakt, Messi zagrał słabo, ale Argentyna obrony na razie najlepsza na tym MŚ. Teraz Messi będzie walczy od pierwszej do ostatniej minuty, będzie to jego NAJWAŻNIEJSZY mecz w życiu. Stawiam 50% - 50%. Mascherano - 9/10 głupie błędy robią ale szybko odzyskiwał piłkę.

0

Czyli raczej marne szanse ma Argentyna ;c

0

A ogólnie cała Holandia?

1

Mam pytanie co do sprawy meczu Holandii z Kostaryką? Holandia nadal jest zabójcza jak w fazie grupowej? Czy Robben I RVP są nadal tak świetni?

18

Chyba najgorszy sezon w historii.
04.03 – Puyol informuje że odchodzi po zakończeniu sezonu.
08.03 – Iniesta traci dziecko.
27.03 – Valdes doznaje poważnej kontuzji.
02.04 - Barca dostaje zakaz transferowy (na szczęście cofnięty).
13.04 – Barca przegrywa cały sezon w tydzień.
26.04 – Tito Vilanova przegrywa walkę z rakiem.

2

Teraz sobie przypomniałem o Mikim ;) Szkoda że go nie ma ;d

0

Bye Bye MARTINO

0

TATA OUT

0

Bardzo dobrze! Wziąść się do robty!

0

Idiota.

0

Wyczuwam 6 km Messiego ;)

+ Bayern zadyszki dostał gdy akurat grają z Realem ..

0

"Wrócimy Mocniejsi" - Iniesta

0

Tylko ten mecz Bartra nie gra?

0

Buahahhaha! Co za przeproszeniem idiota. Nie pamięta kiedy było 1-1 i z bodajże Getafe zaczął go kopać jak opętany idiota! On już w piłkę nie powinien grać! JAKI PIŁKARZ TAKI KLUB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?