Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zajebiście że będzie mógł trenować :)
0
Ter Stegen = Navas
Alves < Carvajal
Barta > Ramos
Mathieu = Pepe
Alba > Marcelo
Mascherano = Modrić
Rakitić = Kroos
Iniesta = James
Neymar < Ronaldo
Suarez > Benzema
Messi > Bale
Prosze
0
http://m.primeradivision.pl/article.php?id=285735 Proszę
0
Oficjalnie: Suarez już będzie mógł wystąpić we Wrześniu!
0
Serio?
0
Z jednej strony chcę Alves żeby odszedł z drugiej nie. Żeby odszedł? Wiecie, przez głównie grę i słabą formę, ale z drugiej strony Neymar. Gdy Alves by został, Neymar byłby pewniejszy...
1
Jeszcze Sergi Roberto...
0
Dzieki, coś za duża ta kara..
0
Jeśli chodzi o Suareza, to zauwazyliscie że nie było z nim wywiadu? Z Mathieu już była, mówił ze Barcelona najlepsza, z ter Stegenem też. Co wy o tym myślicie?
0
Kiedy Barca gra z Atletico?
1
Moim zdaniem to jest trener z jajami, na razie transfery mocne ( będzie 10/10 jak się obrońców kupi )
1
Jest już terminarz La Liga na następny sezon?
1
Co jak co, ale to będzie najważniejszy mecz Messiego w CAŁEJ KARIERZE. Moim zdaniem zagra na 100% powyżej niż "dobry, przeciętny"
12
A tak w ogóle Mascherano zrobił 28 ślizgów.
1
Poda mi ktoś reakcje w karnych piłkarzy Argentyny? :D
1
Nie wiesz, co piszesz..
9
Śmieszy mnie większość waszych opinii, że Argentyna nie ma szans w meczu z Niemcami, bla bla. Miała nie wyjść z grupy, przegrać z Szwajcarią, przegrać z Belgią i teraz Holandią. Nic się niestety Wam nie udało "znafcy" . Fakt, Messi zagrał słabo, ale Argentyna obrony na razie najlepsza na tym MŚ. Teraz Messi będzie walczy od pierwszej do ostatniej minuty, będzie to jego NAJWAŻNIEJSZY mecz w życiu. Stawiam 50% - 50%. Mascherano - 9/10 głupie błędy robią ale szybko odzyskiwał piłkę.
0
Czyli raczej marne szanse ma Argentyna ;c
0
A ogólnie cała Holandia?
1
Mam pytanie co do sprawy meczu Holandii z Kostaryką? Holandia nadal jest zabójcza jak w fazie grupowej? Czy Robben I RVP są nadal tak świetni?
18
Chyba najgorszy sezon w historii.
04.03 – Puyol informuje że odchodzi po zakończeniu sezonu.
08.03 – Iniesta traci dziecko.
27.03 – Valdes doznaje poważnej kontuzji.
02.04 - Barca dostaje zakaz transferowy (na szczęście cofnięty).
13.04 – Barca przegrywa cały sezon w tydzień.
26.04 – Tito Vilanova przegrywa walkę z rakiem.
2
Teraz sobie przypomniałem o Mikim ;) Szkoda że go nie ma ;d
0
Bye Bye MARTINO
0
TATA OUT
0
Bardzo dobrze! Wziąść się do robty!
0
Idiota.
0
Wyczuwam 6 km Messiego ;)
+ Bayern zadyszki dostał gdy akurat grają z Realem ..
0
"Wrócimy Mocniejsi" - Iniesta
0
Tylko ten mecz Bartra nie gra?
0
Buahahhaha! Co za przeproszeniem idiota. Nie pamięta kiedy było 1-1 i z bodajże Getafe zaczął go kopać jak opętany idiota! On już w piłkę nie powinien grać! JAKI PIŁKARZ TAKI KLUB