0

Mecz z Elche - 0 minut , chyba że bd Barca przegrywać lub remisować ok 70 min. To wejdzie na 20 minut.
Mecz z Getafe - ok 15 min na poruszanie się . Przed meczem z Atletico , Bd rewanż z Getafe więc OK.
Mecz z Atletico - 90minut.
Następny mecz ligowy - Na ok 20 min
I może grać regularnie
Najlepiej jak Neymar wchodził do Barcelony to po 20 minut itp , oby tak się stało z Messim.

0

Co dopiero jak Messi , Valdes wrócą!

Oto trening Messiego Real bać się
http://fangol.pl/view/31487/trening-messiego

0

Ale ELkibic ma fajnie bd oglądał za sezon różowe stróje! takie romantyczne!

0

Xavi zasługuje na ZP .

Tak odbiegając się od tematu:

Można prosić redakcje o CZAT oczywiście musieli by być przynajmniej 3 adminów sprawdzać o SPAM i Za przekleństwo jest ban . Fajnie by było to był by kolejny dowód że ta strona jest lepsza od realmadryt.pl

0

A twoje komentarze na plus 1 bo podstawówka to plusika dam . 2 PRZEGRANE I 2 REMISY I WSZYSTKO WYGRANA I ŹLE! ?!

0

Jak Barcelona teraz jest w fantastycznej formie . 2 remisy i 2 przegrany z czego 1 remis 1 przegrana nic nam nie zrobiła . Do tego wróci Messi i V.V , dojście do siebie Alvesa , Alba wrócił . Wszystko bd gotowe na mecz z City! Fantastycznie!

0

VV - Alba - Bartra - Pique ( Ostatnie 3 mecze ok ) i prawa obrona się waha Alves nie za dobrze mu poszło lecz Montoya jest w formie , do gry wchodzi Adriano . Wszystko zależy od formy. Środek : Busi . i 3 walczy o podstawowy skład Xavi ostatnio b.d Iniesta gorzej Fabregas 5/5 pomoc 2/5 atak mu z Messim bardzo dobrze wychodzi . Dla mnie Fabregas Xavi w rewanżu Xavi . Atak : Ney - Messi - i Czy Alexis czy Pedro? Bramkostrzelny czy pracowity? Nie wiadomo , zależy od formy. Proszę nie dawać minusów , minusy mnie bolą a trochę nad składem myślałem

0

jaki noob zolta kartka

0

0

Witam! Chciałbym zostać trener klubu FC Barcelony!
no nie jaki spalony kur

0

Wyczuwam Manite

0

Korzystajmy Bartrę który jest w formie , być może już za rok jej nie bd miał.

0

Ale ten pinto jest dobry.....

0

Ma ktoś linka do wczorajszej pomyłki Di Maria w meczu z Osasuną , niby miał dobrze wystawionego Cr i Jese.

0

Raczej na 99% zagra Sergi Roberto

0

Ale strasznie przezywali Barcelone ;( Anty- Kibice czy kibole . Teksty takie jak np Jazda z ........

0

Fajnie było by to widzieć na dzisiejszym meczu

0

Może Bale strzela bramki a Ney nie , ale co on wytwarza na boisku ... to jest dopiero. Bale nie jest taki bajeczny

0

Ha Ha . Tata i Dani jakie przywitanie :)

0

Ciekawe co Messi myśli...

0

hahahhaha

0

Zmiany :
Zamiast : Traore , Dongou , Tello
Będzie: Ney,ar , Xavi i Pique czy tam Mascherano

0

Dobrze że gol niech nie lekceważą

0

Czy Bd rewanż na Camp Nou??

0

Bd rewanż na Camp Nou?

0

Alba wócił JEAAA

0

0

Alba + Ney - Dobry Duet jak dla mnie bd
Alba wrócił

0

Hej! Przeglądam TVP SPORT i mecz Barcy . I się ciesze . ale niestety mecz o 23;45? to jest powtórka? Zobaczcie więcej informacji o meczu

0

Wybrali jego że bd głosował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?