Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar-
Dzięki nie mu wygrane pierwsze EL Clasico Asysta+Bramka
Dzięki nie mu wygrany Super Puchar Hiszpanii - Jedyna Bramka
Dużo pomógł w drugim EL Clasico , dzięki nie mu był karny
i teraz kolejny raz nas przybliża do awansu
Dzięki nie mu walczymy jeszcze o Mistrzostwo Hiszpanii. Jak nie było Messiego to on rządził na boisku.
Jestem z niego zadowolony.
0
Fajne te Avatary :P
0
Alexis na Atletico ;3
0
Słuszny .. Madryckie dzieci..
0
Hahha , przypomnij ile Real wygrywał z sędzia . ok 3/4
0
A co zrobił Mascherano? Bo wyłączyłem TV ( stres )
0
Barça rządzi w Katalonii i również w Hiszpanii. :)
0
Haha świetni haha
0
Messi zrobi to co nalezy
0
Idiota.
0
Valdes - ZM
0
uffffffffffff
0
nie było!!
0
kurwa
0
Kibice City są normalni . Kibicują swoim a nie jak Realu cały czas "Puta Barca"
0
I co z tego że nie biega?Wywalczył karnego strzelił go i jeszcze gracz City nie będzie grał.
0
JEZUU
0
Dawaj!
0
Dobrze!!
0
Brawo Messi! Dobrze robi przynajmniej strzela.
0
KURWAAAA
0
lalalalalal BARCA! słychać.
0
Ciaary ;d
0
A ktoś oglądał mecz?Javi García dobrze się spisywał?
0
Najlepszy duet dnia Messi - Stoch :)
0
Jak na razie ocena Messiego - 10
0
Messi i tak nie ma prawej nogi - Realowcy
0
Amandril
0
Masakryczny Awatar :(
0
kurwa