0

Neymar-
Dzięki nie mu wygrane pierwsze EL Clasico Asysta+Bramka
Dzięki nie mu wygrany Super Puchar Hiszpanii - Jedyna Bramka
Dużo pomógł w drugim EL Clasico , dzięki nie mu był karny
i teraz kolejny raz nas przybliża do awansu
Dzięki nie mu walczymy jeszcze o Mistrzostwo Hiszpanii. Jak nie było Messiego to on rządził na boisku.

Jestem z niego zadowolony.

0

Fajne te Avatary :P

0

Alexis na Atletico ;3

0

Słuszny .. Madryckie dzieci..

0

Hahha , przypomnij ile Real wygrywał z sędzia . ok 3/4

0

A co zrobił Mascherano? Bo wyłączyłem TV ( stres )

0

Barça rządzi w Katalonii i również w Hiszpanii. :)

0

Haha świetni haha

0

Messi zrobi to co nalezy

0

Idiota.

0

Valdes - ZM

0

uffffffffffff

0

nie było!!

0

kurwa

0

Kibice City są normalni . Kibicują swoim a nie jak Realu cały czas "Puta Barca"

0

I co z tego że nie biega?Wywalczył karnego strzelił go i jeszcze gracz City nie będzie grał.

0

JEZUU

0

Dawaj!

0

Dobrze!!

0

Brawo Messi! Dobrze robi przynajmniej strzela.

0

KURWAAAA

0

lalalalalal BARCA! słychać.

0


Ciaary ;d

0

A ktoś oglądał mecz?Javi García dobrze się spisywał?

0

Najlepszy duet dnia Messi - Stoch :)

0

Jak na razie ocena Messiego - 10

0

Messi i tak nie ma prawej nogi - Realowcy

0

Amandril

0

Masakryczny Awatar :(

0

kurwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?