0

Dzięki Di Marii i Ramosowi LM wpadła w ręce do Realu.

0

Messi ma szansę na złotą piłkę, w tym roku w styczniu Messiemu zabrakło tylko 3/4% do CR7 i zajął 2 miejsce. Przypominam, że wtedy Messiemu było daleko do Ronaldo, grał słabiej. Teraz jest dużo bliżej, ale jeszcze za Ronaldo. Są szanse na ZP.

2

zubi piszemy z małej litery

4

A czemu to jest zły transfer? To jest zmiennik, w razie kontuzji Alvesa i Montoyi, lub pauza za kartki.

0

my tutaj hehe, a za rok kontrakt Neymarowi się kończy. Top 2 król strzelców w La lidze, top 2/3 asyst w Barcelonie. Myślicie, ze odejdzie? Czy przedłużą kontrakt?

4

Gra ktos w Drakensang bo mam problem?

0

We wcześniejszych postach tak broniłeś CR7 :v

0

Wstyd, masakra.

0

;c

0

ta, wolalem jak Barca wygrywala.

1

te piosenki Hala Dzieci odwróciły się. Na piosenkach jest wskazane, że Barcelona symuluje, itp. a Real nic nie zdobył, i Messi niszczy Ronaldo w statystykach, wszystko jest odwrotnie. Piosenki "Wina sędziego" i Kartkę daj xd

1

Messi gra w tym momencie fantastycznie, a Ronaldo kosmicznie.

0

masakra. 15 znakow

3

Teraz Real stosuje przeróżne taktyki, dzisiaj zagra bez DM, czyli ofensywnie. Barcelona? 4-3-3

0

Hahah!
Komentator z meczu Wisły z Górnikiem.Ł

"Rzut wolny należy się Białej Gwiździe" omg

0

Suarez to genialny transfer, nie wymieniłeś go.

0

Przed meczem z Celtą.

0

Kibice mieszkający w Hiszpanii, powinni udostępnić jakąś oprawę, obojętnie co. Na Polskich trybunach było coś w stylu "Jak zapie*dalac nie będziecie to przy pustych trybunach grać będzie", o ile pamiętam to później były wyniki. Tutaj może by coś wykombinowali z zarządem, trenerem. Co myślicie o tym?

0

Nie wiem o co chodzi... 3 porazki z czego 2 z zespolami na rowni a reszta to zwyciwstwa...

0

Uuu, ale spieprzył Tevez :/

0

Zajebisty mecz Chorwacji z Argentyną, polecam.

0

O przyzwoita zmiana ze strony Martino no, no, no

0

1

Z czego ponad połowa nie jest na temat ( Alexis )

1

Chciałbym przynajmniej raz w życiu, aby MESSI z RONALDO zagrali w jednym meczu, w jednej drużynie.

0

Messi ma wszystko!... a jednak nie ma skuteczności na razie :c

2

Di Maria jak ma formę, to jest wręcz zajebisty, jak jej nie ma to jest jeden z gorszych na boisku.

0

Messiego* Jak już Enrique piszesz z dużej, to Messiego też by wypadało :)

0

Ile goli/asyst zdobył Ney?

0

1-0 :D hehehhee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?