Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Di Marii i Ramosowi LM wpadła w ręce do Realu.
0
Messi ma szansę na złotą piłkę, w tym roku w styczniu Messiemu zabrakło tylko 3/4% do CR7 i zajął 2 miejsce. Przypominam, że wtedy Messiemu było daleko do Ronaldo, grał słabiej. Teraz jest dużo bliżej, ale jeszcze za Ronaldo. Są szanse na ZP.
2
zubi piszemy z małej litery
4
A czemu to jest zły transfer? To jest zmiennik, w razie kontuzji Alvesa i Montoyi, lub pauza za kartki.
0
my tutaj hehe, a za rok kontrakt Neymarowi się kończy. Top 2 król strzelców w La lidze, top 2/3 asyst w Barcelonie. Myślicie, ze odejdzie? Czy przedłużą kontrakt?
4
Gra ktos w Drakensang bo mam problem?
0
We wcześniejszych postach tak broniłeś CR7 :v
0
Wstyd, masakra.
0
0
ta, wolalem jak Barca wygrywala.
1
te piosenki Hala Dzieci odwróciły się. Na piosenkach jest wskazane, że Barcelona symuluje, itp. a Real nic nie zdobył, i Messi niszczy Ronaldo w statystykach, wszystko jest odwrotnie. Piosenki "Wina sędziego" i Kartkę daj xd
1
Messi gra w tym momencie fantastycznie, a Ronaldo kosmicznie.
0
masakra. 15 znakow
3
Teraz Real stosuje przeróżne taktyki, dzisiaj zagra bez DM, czyli ofensywnie. Barcelona? 4-3-3
0
Hahah!
Komentator z meczu Wisły z Górnikiem.Ł
"Rzut wolny należy się Białej Gwiździe" omg
0
Suarez to genialny transfer, nie wymieniłeś go.
0
Przed meczem z Celtą.
0
Kibice mieszkający w Hiszpanii, powinni udostępnić jakąś oprawę, obojętnie co. Na Polskich trybunach było coś w stylu "Jak zapie*dalac nie będziecie to przy pustych trybunach grać będzie", o ile pamiętam to później były wyniki. Tutaj może by coś wykombinowali z zarządem, trenerem. Co myślicie o tym?
0
Nie wiem o co chodzi... 3 porazki z czego 2 z zespolami na rowni a reszta to zwyciwstwa...
0
Uuu, ale spieprzył Tevez :/
0
Zajebisty mecz Chorwacji z Argentyną, polecam.
0
O przyzwoita zmiana ze strony Martino no, no, no
0
1
Z czego ponad połowa nie jest na temat ( Alexis )
1
Chciałbym przynajmniej raz w życiu, aby MESSI z RONALDO zagrali w jednym meczu, w jednej drużynie.
0
Messi ma wszystko!... a jednak nie ma skuteczności na razie :c
2
Di Maria jak ma formę, to jest wręcz zajebisty, jak jej nie ma to jest jeden z gorszych na boisku.
0
Messiego* Jak już Enrique piszesz z dużej, to Messiego też by wypadało :)
0
Ile goli/asyst zdobył Ney?
0
1-0 :D hehehhee