Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi będzie grał, grał w Barcelonie, już blisko City, Chelsea ale gra dalej i skończy karierę w swoim mieście.
0
Szalik Barcy, plecak, piłka, jakieś słodycz, żel do włosów, spodenki
0
On na zawsze zostanie naszym kapitanem :)
22
Odejdzie - źle
Zostanie - źle...
0
Nie chodzi o wyniki, lecz o grę (moim zdaniem) trzeba powiedzieć wprost męczymy się praktycznie z każdym rywalem na wyjeździe. Z trudnymi przeciwnikami też nie istniejemy, trzeba czekać na przebłysk Messiego, Neymara lub Suareza.
0
Każdy go skreślał, ponieważ myśleli, że jak odejdzie to przyjdzie "drugi" Pep.
0
W tym, że Ronaldo tu jest za gole, bo jak ostatnio Messi w meczu z Cordoba gra przeciętnie, a dwie bramy na koncie...
0
Ciekawe czemu nigdy nie zrobili meczu specjalnego gdzie Messi i Ronaldo zagrają w jednej drużynie..
0
Czyli Twoim zdaniem matka nie może być mamą tego dziecka? :D
0
Z jakiego powodu Messi czerwony? Śmieszny jesteś
0
Sam nie czytasz ze zrozumieniem, on chciał zangażowania, walki na boisku...
0
2 bramki po wrzutkach Alvesa :D
0
Stare, dobre czasy :) :(
0
Jak zagrał Douglas Sergi R i Munir?
0
A jakie osoby i ile glosuja na zlota pilke?
0
Dla mnie Barcelona sie skonczyla.Trzeba w niej wszystko dodac nowego zarzad trener styl
1
Nie tylko trener, również zarząd.
0
Przejrzałem na oczy, że Martino był jednak dobrym ( conajmniej lepszym trenerem od L.E ) trenerem, kontuzje Leo Messiego, pierwszy sezon Neymara i brak Suareza, problem z obrońcami, ale i tak wygrana x2 z M.City, Realem. Ale gdyby nie te media, to by kontynuował swoją passę i nie kierował się posiadaniem piłki, lecz wynikami i grą.
1
Bravo
......... - Pique - Bartra - Alba
.......... Mascherano ............
Messi ................. Neymar
+ Ter Stegen
Obiektywnie tak wygląda nasz skład, którzy się starają i coś próbują. Reszta to kopanina na czole, wybaczam tylko Suarezowi, który musi się ograć przez ten sezon, a w następnym będzie grał dużo lepiej (np dowodem na to jest Neymar) i Xavi nic mu nie wychodzi ale próbuje oddać strzał, przerzut na drugą stronę itp.
3
1. Xavi - Iniesta - Sergio, takim składem graliśmy w 80 minucie, z taką samą trójką graliśmy 4/5 lat temu?
2. Czemu żaden piłkarz nie powie, zagraliśmy fatalnie, jesteśmy mocno wkurzeni, musi się wziąć w garść, itp, itp.
0
U mnie się cierpliwość skończyła, taki trener to nie trener. Na pewno by się tutaj znaleźli lepsi na trenera.
0
Poczekaj, aż wypadnie Chelsea, Bayern. to LM możemy pożegnać. Jedynie w pucharze może coś tam damy radę, a w lidze to jakieś getafe nie umiemy ograć !
11
My nie mamy pomocy.
1
Oceńmy Martino i L.e
L.E
- Przegrana w GD
- Oblany test z PSG ( ten drugi to moim zdaniem geniusz Messiego i Neymara )
- Przegranie z Celtą na CN, kiedy obstawiono ile Messi strzeli.
- I jest tego dużo ale jest jeszcze jedna BARDZO WAŻNA RZECZ
- Mamy problemy w 80% spotkaniach. Nie umiemy strzelić w pierwszej połowie, i co ? Messi? Messi ma strzelić? Almeria. Valencia, Celta = kłopot.
Martino
- Wicemistrzostwo ligi (2/3pkt do lidera) (Ostatni mecz jakbyśmy wygrali to byłby lider)
- AŻ półfinał LM, niestety Atletico autobus, brak szczęścia itp
- Puchar... finał słupek Neymara, i szybkość Bale zdecydowały o spotkaniu.
- Rotacje były małe, ale przynajmniej skuteczniejsze niż teraz.
Dodatek:
Martino byłby już bardziej doświadczonym trenerem, lepiej rozpoznał by piłkarzy, sztab itp. To jeest moja opinia, a Wasza?!
0
Już nic, sorki.....
3
Wstyd, hańba i kompromitacja. Ten trener klaszcze za dobrą akcję w 80 MINUCIE gry, przy stanie 0-0. Dramat, komedia.
0
Trace szacunesz do l.e
0
Czasem kibice FCB, są głośniejsi od kibiców Geetafe
1
Czasem kibice FCB, są głośniejsi od kibiców Getafe.
0
Pedro dobrze gra