Rybka_Puyol2000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2013
Kraków
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak! Lubię wchodzić o 23 na komórce na nich stronkę...
0
Co takiego wczoraj Pedro zrobił oprócz słabej gry? Jakoś żadnych setek nie miał, jedynie co do skuteczności to można się przyczepić Munira ;D
13
Przypominam, że przed rozpoczęciem sezonu na rm.pl pisało:
"U nas by Rakitic grzał ławe"
0
Ja widziałem 2, załamał się po strzale Munira, i oklaskiwał Munira ;d
0
http://scr.hu/2e21/gxtm7
Lipnie.
0
Jest jakiś LIVE na youtube? Mecz Realu z ATLETICO?
0
Idiota - ocenia Pedro po 1 meczu
0
Głupie pytanie? Spytałem się gdzie mecz obejrzec dzieciaku
0
Czemu nie ma live meczu Arsenalu na YouTube? Gdzie obejrzeć w takim razie mecze na komórce?
0
Czemu nie ma live meczu Arsenalu na YouTube? Gdzie obejrzeć w takim razie mecze na komórce?
Proszę o pomoc
0
Czemu nie ma live meczu Arsenalu na YouTube? Gdzie obejrzeć w takim razie mecze na komórce?
0
W ogóle zerwane to jest: trzeba osobny link, żeby wytypować... masakra
0
Mam problem, otóż gry w linku piszę "Liga Typerów" wywala mnie na główną, co robić?
0
Tak a ty spinasz pod każdym postem
0
0
I jest problem zawsze mi pisze ze wydarzenie bd za kilka chwil a czekam z 2h
0
Można gdzieś oglądnąć mecze na telefonie? Meczyk. Pl mi nie działa
0
Witam! Mam problem, otóż gdy chcę oglądnąć Live na YouTube to jak i w meczu z Barca i Realem pisze "Te wydarzenie rozpocznie się za kilka chwil" o co chodzi proszę o pomoc( czekałem wczoraj cały mecz a dzisiaj cała polowe)
0
Czekałem wczoraj cały mecz.
0
Witam! Mam problemy,, , otóż gdy chcę oglądnąć Live na YouTube to jak i w meczu z Baaarca i Realem pisze "Te wydarzenie rozpocznie się za kilka chwil" o co chodzi proszę o pomoc
0
Witam! Mam problem, otóż gdy chcę oglądnąć Live na YouTube to jak i w meczu z Barca i Realem pisze "Te wydarzenie rozpocznie się za kilka chwil" o co chodzi proszę o pomoc
0
Dajcie live z YoouTube..
.
0
Dajcie live z YouTube
0
Dajcie live z YouTube
Prosze
0
Dajcie live z YouTube
0
Dajcie live z YouTubee
0
Dajcie live z YouTube
0
Dajcie live z YouTube bo tylko tam mi działa na fonie
0
Są mecze Barcelony na YouTube)(oglądałem sparingi) czy teraz tez będą? Jak tak dajcie linka pls
9
Może, to jest nieoficjalny mecz