3

Pewnie dołącczyli, aby za kilka miesięcy zagłosować na Laporte :)

0

Jak chce to niech robi, ma tyle kasy, że może go usunąć.

0

Reus ma iść do Sevilli na rok, a potem do Barcy? Coś takiego słyszałem.

0

Nie jego sprawa to sie nie wypowiada..

2

A dla Ciebie POLECENIA

0

Co jest NAJlepsze? Technikum, liceum czy zawodowka? Uzasadnijcie :D

0

Raczej prędzej czy później się odblokuje.

0

Polska to jednak zacofany kraj...

0

Ogarnijcie sie z nim...

0

Nie ten koment :) do nizej powinno byc

0

Robisz z siebie glupka..

0

Aha, mam nie wchodzic na strone bo ktos dostal bana SLUSZNIE?

0

Lol lol dostal bana na IP :)

0

Nie siedze duzo maks 1h

0

Macie propozycje, jak się skupić na lekturze, książce? Nie mogę się skupić, choć chce jak najbardziej się wczytać.

0

Macie propozycje jak sie skupic? Gdy czytam lekturę, myśle o czymś innym ( choć nie chce) i dostaje potem negatywne oceny...

0

Gdyby nie jego 2 kluczowe podania po których padły bramki, to by było 1-2, więc cicho..

0

Ale szkoda, żal mi się go zrobiło :( (*)

0

Pedro za Suareza i Ivan za Inieste

0

I po co mu bral?!

0

Meczyki.pl.

1

Ogląda, i modli się aby Messi nie strzelał.

0

Wpisz na yt live Barca vs Villareal i masz

0

Po 3 punkty, do boju!

0

Jak nabijac sobie komentarze* telefon wariuje

0

Mozna sie od Cb uczyc jak nadajac sobie komentow ze :)

1

Heh glupota nie zna granic

0

No i Iniesta w 1 składzie, mam nadzieję, że dziś przynajmniej zagra dobrze.

0

Iniesta... ech...

0

Było tak blisko srebra, lub kto wie złota nawet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?