SFU666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça.!
0
Ty Mou,pamiętasz jak dowodzileś Porto? Dzięki tamtemu wałkowi świat dowiedział się o Twoim istnieniu.
0
Przeszliśmy Milan,to The Blues będzie latwiej. No a jak w finale z Realem to wiadomo,skończą w 8ke:)
0
Śmialo możesz napisać DLC do swojej książki,o tym zdażeniu.
0
Jutro losowanie. 11.45
0
Każdy orze jak może. Patrz swego ogródka,bo jak van persie odejdzie to pakuj mandżur.
0
To poszukaj dobrze:)
0
W latach 50tych,jeszcze nie budowano dachów.
0
Wiecie że Hat trick strzelony z karnych liczony jest podwójnie,kasuje wszystkie żółte kartki i dodaje 2 bramki w LM?
0
No nie wiem.Ja jestem za tym żeby wystąpił. Nie ma nic lepszego jak upokorzenie takiego typa na boisku. Jak nie zagra to wszystko rozejdzie się po kościach i zapomną ludzie o jego wybrykach do następnego razu. Niech ten raz bedzie już w srode,bo to on sam na siebie petle kreci.Każdy jego mecz przybliża jego do końca kariery i oby w środę to byl juz ostatni.
0
0
...i pszczoły dwa razy większe.
0
Jak fryc zmienisz.
0
0
Podobno Real zalatwil,że w dzisiejszym meczu nie w 11tu,a w 16tu zagrają w tym 2ch bramkarzy.
0
Mam w ekipie swoich przyjaciół kibiców Juve,Interu,Real x2,Celtic i Ja Barcy. Wielkie mecze oglądamy u mnie,bo mam warunki do tego żeby przyjąć glośnych fanow pilki:). Zawsze dzwonią do mnie przed meczem czy kręcimy jakiś bal meczowy,a jak jest GD to kibice Realu dzwonią ostatni. Dlaczego? :)
0
Brrrrrrrrrrać ich chłopy!
0
Pretensje do garbatego że ma dzieci proste. Ja nie muszę w sobote pracować,ale pracuję.
0
W Argentynie też maja problemy z lekami?
0
Czy te oczy mogą kłamaaać.........
0
Krwawych i Piekielnych Świąt! HELLeluyah!!!
0
A jak PZPN zabiera swoje żony na wycieczkę to szum w mediach robią :)
0
To jest typowy robol drużynowy. Oby został jak najdłużej.
0
czarne-białe ciepło-zimno woda-ogień lewy-prawy Barceona-Real FIGO-KIBIC BARCY
0
Szykuj plecak dziadek:)
0
Dla mnie stara strona byla lepsza.(przyzwyczaiłem się?) Ta jest jak reszta innych,ale najważniejsze że jest.
0
4:1
0
@fsdjutr46@ Ciebie to powinna sponsorować firma "GAZ i PYTA GUMOWA"
0
@fsdjutr46@ Ciebie to powinna sponsorować firma "GAZ i PYTA GUMOWA"
0
Barca sie zapatrzyla na PZPN i też zabiera rodziny na wycieczkę :)