0

Tego wiejskiego maczo to już sluchać nie można.Nie pamieta jak bylo w Chelsea i teraz w Interze?Każdy mecz prócz wygranej byl stekiem komentarzy i stękania jaki to sędzia ślepy i jak to gra drużyna przeciwna.

Teraz leszcz każe postawić autobus na CN,ale 2:0 dla Barcy u siebie to pryszcz.

0

"Zagramy z jedną z najsilniejszych drużyn w Europie, ale my także taką jesteśmy"

a ja myslałem ze Barca jast najlepszą na świecie,sądząc po zdobytych pucharach.

0

"Po pierwsze gdy drużyna skromnie prowadzi z przeciwnikiem, to Guardiola powinien ostatnie minuty grać na czas"---za to właśnie sie koche Barce,nie ma lipy i sie gra do konca,a nie ściemnia:)

0

Buuuuhahahhahahahahha,sie zaczyna.

0

Teoretycznie to może zadecydować,ale nie musi.Ja osobiście bym wolał "napięcie" do końca.Na GD remis 2:2 i potem w lidze żeby Real poleciał po remisie z Valencją.

0

Normalka.Jak Barca wygrywa wyżej niż 2:0 to się juz kabarety zaczynają.

0

Ja myślę ze VfB nie boją się naszych piłkarzy,ale ryku 90 tys. gardeł.

0

@Marco87

To jest normalna gadka w sporcie.Wezmy np. boks. Taki Adamek zlal Golotę i juz chce lac Kliczke,malo tego,on wie ze go zleje.Czasem ambicja sportowcow wywala z paszczy szybciej niż z mozgu,ale to nie grzech.:)

0

@roniartur

Chcesz mi rolke w myszce zjebac? :)

0

@culemessi

Masz rację co do Krikića.Na 2 sezony wypozyczyc i wraca jako dojrzaly pilkarz.

0

Teraz to dawac juz inne planety,bo na ziemi nie ma juz kogo lać:) -- DZIEKUJE CI BARCO ZA TAK PIEKNY FUTBOL --

0

Panie Verooooon,panie Veroooon?!?! hehehe

0

"Barça będzie wierna swojej filozofii i zagra tak jak zwykle" tak jest i nic nie kombinowac. 80% posiadania pilki i puchar do domu:)

0

Ajajaj,ajajaj,ile to już widzialem drużyn,ktore przed meczem z Barcą takie tęgie gadki snuli,a skończylo się jak zawsze.Pierwsze 20min do ataaaakuuu,rzez na 1:0 i myslą ze po sprawie,ale zapominają ze zostalo jeszcze 70min i konczy sie jak zawsze:)

0

@baryn

Chodzi o to ze ma duzo racji,napisalem tylko ze "wez i wez" czyli latwo powiedziec,a trudniej zrobic.Wszyscy trenerzy klubow przeciwnych tak myślą i mowią ,ale wykonać to to jest problem.

0

Tak,tak by bylo dobrze,żeby grali otwarta pilkę,ale wiemy dobrze ze niewiele drużyn moze se na to pozwolic w konfrontacji z Barcą.Ich trener sie wypowiadal ze zaletą jego drużyny jest szybkość i gra skrzydlami,więc moga być grozni z kontry.Tu tez maja problem bo tam czeka na nich CYBORG Puyol :)

0

"chcąc rywalizować z Barçą, trzeba zabrać jej piłkę"-aha,wez i wez:)

0

Wiadomo,jesteśmy całym sercem z naszą Barcą,ale jak Atlante Cancun bedzie taka przeszkadzajką jak Rubin Kazań to moze nie być ciekawie.Barca lubi klepać pilę do 11-16 m,a jak będą sie bronic 9ką pilkarzy to bedzie problem.

0

blaugranacule19

Dalej lipa,chyba ze jestem inny i nie wiem jak to zrobić:)

0

Ja mam cyfre i nic takiego nie ma,dalej zablokowany.Normalnie chodzi tylko ORANGE SPORT INFO,ale zawsze on byl odblokowany.

0

Transmisja jest w ORANGE SPORT. Na Cyfrze jest OS,ale nie mam go wykupionego ehhhh

0

Zadnych remisow z Dynamem. Zlać ich!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?