SFU666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i dał dowód na to że temat "piłka nożna" jest mu obcy.
0
Porto czeka ten sam los. Wał się rozpędza.
0
Raul już dawno zauważył syf jaki się robi w RM i dlatego odszedł.
0
To nie dodanie wariantu.Po prostu fenomeni wiedzą kiedy oddać strzal:)
0
@Ja Cule
Dobrze prawisz. Odwróć tabele,Real na czele:)
0
Widzą że Del Bosque za ostro faworyzuje Real.Ooooo dziadku,żeby nie Barca to byś teraz trenowal kapele w Belgii lub Grecji.
0
BRRRRRRRRRRRRRAĆ ICH CHŁOPY!!!!!!!!!!
Viva Barcelona Viva Cataluna !!!
0
@lukasoon15
Brednie opowiadasz. To my przez tyle lat mu kibicowaliśmy,to my przez tyle lat nosiliśmy go na rękach i co on dal nam w zamian? WYDYMAL NAS JAK TANIE DZIWKI! ŚWIŃSKI ŁEB i tyle!
0
Co tu tak śmierdzi? aaaaa,świński łeb sie odezwał.
0
Nie przesadzaj Massi,Sneijder nie jest zly ale przy Xavim to leży i kwiczy.
Może trzeba bylo dać w łape tak jak wy makarony lubicie.
0
Krysiuuuu,5 wczoraj i 3 na CN i będziesz mial 8 !!!
0
Naprawdę myśleliście że Gmoch poprowadzi Pana. przeciwko Barca? hehehehe
0
CR7 i inni to gnidy. Wdzieliście jak uciekali z boiska żeby nie przybić pion przeciwnikom po meczu i nie wymieniać koszulek? DNO!
0
Nie karmić troli!
0
Naprawdę gość powiedzial to co myślę od dawna."męczacy Dani".Całe lewe skrzydlo każdego przeciwnika,ma przesrane,bo tam Alves,hehe.
0
Piłka jest okrągła,a bramki są dwie. Każdy może wygrać z każdym,ale jest jeden wyjątek, THIS IS BARCAAA !!! i dlatego będzie 4 do 6:0.
0
Chcąc zdobywać trofea,to musiałbyś gra w Barcelonie,a tak to ....
0
Teraz będą karne z połowy piętką,a bramkarz tyłem,hehe
0
0
Vamos, Espana vamos!
Viva Barcelona!
Viva Catalunya!
0
Zero Robinho.Posiedzi na lawie ze 2 mecze i fochy zacznie walić.
0
CELEBRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
http://www.tv3.cat/directes/tv3
0
http://www.tv3.cat/directes/tv3
0
Mistrzom to iszczęście dopisuje.Bravo!
0
Mowilem że będą kabarety?
0
@ miki_barca
Dobrze mowisz.
0
Wygrywamy 2:0,a wiecie co to znaczy?Zaraz sie zaczną kabarety i żeby lipy nie było.
0
Powiem wam że każdy ma swoją cene,każdy.
0
@deejay20092
THX za info.
0
O ktorej dokladnie sie zaczyna mecz? Tu jest napisane ze o 18tej,a w programie tv ze o 22 na C+Sport2.