0

No i dał dowód na to że temat "piłka nożna" jest mu obcy.

0

Porto czeka ten sam los. Wał się rozpędza.

0

Raul już dawno zauważył syf jaki się robi w RM i dlatego odszedł.

0

To nie dodanie wariantu.Po prostu fenomeni wiedzą kiedy oddać strzal:)

0

@Ja Cule

Dobrze prawisz. Odwróć tabele,Real na czele:)

0

Widzą że Del Bosque za ostro faworyzuje Real.Ooooo dziadku,żeby nie Barca to byś teraz trenowal kapele w Belgii lub Grecji.

0

BRRRRRRRRRRRRRAĆ ICH CHŁOPY!!!!!!!!!!

Viva Barcelona Viva Cataluna !!!

0

@lukasoon15

Brednie opowiadasz. To my przez tyle lat mu kibicowaliśmy,to my przez tyle lat nosiliśmy go na rękach i co on dal nam w zamian? WYDYMAL NAS JAK TANIE DZIWKI! ŚWIŃSKI ŁEB i tyle!

0

Co tu tak śmierdzi? aaaaa,świński łeb sie odezwał.

0

Nie przesadzaj Massi,Sneijder nie jest zly ale przy Xavim to leży i kwiczy.

Może trzeba bylo dać w łape tak jak wy makarony lubicie.

0

Krysiuuuu,5 wczoraj i 3 na CN i będziesz mial 8 !!!

0

Naprawdę myśleliście że Gmoch poprowadzi Pana. przeciwko Barca? hehehehe

0

CR7 i inni to gnidy. Wdzieliście jak uciekali z boiska żeby nie przybić pion przeciwnikom po meczu i nie wymieniać koszulek? DNO!

0

Nie karmić troli!

0

Naprawdę gość powiedzial to co myślę od dawna."męczacy Dani".Całe lewe skrzydlo każdego przeciwnika,ma przesrane,bo tam Alves,hehe.

0

Piłka jest okrągła,a bramki są dwie. Każdy może wygrać z każdym,ale jest jeden wyjątek, THIS IS BARCAAA !!! i dlatego będzie 4 do 6:0.

0

Chcąc zdobywać trofea,to musiałbyś gra w Barcelonie,a tak to ....

0

Teraz będą karne z połowy piętką,a bramkarz tyłem,hehe

0

0

Vamos, Espana vamos!

Viva Barcelona!

Viva Catalunya!

0

Zero Robinho.Posiedzi na lawie ze 2 mecze i fochy zacznie walić.

0

CELEBRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

http://www.tv3.cat/directes/tv3

0

0

Mistrzom to iszczęście dopisuje.Bravo!

0

Mowilem że będą kabarety?

0

@ miki_barca

Dobrze mowisz.

0

Wygrywamy 2:0,a wiecie co to znaczy?Zaraz sie zaczną kabarety i żeby lipy nie było.

0

Powiem wam że każdy ma swoją cene,każdy.

0

@deejay20092

THX za info.

0

O ktorej dokladnie sie zaczyna mecz? Tu jest napisane ze o 18tej,a w programie tv ze o 22 na C+Sport2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?