3

Niestety alep rawda boli:((((((
Wielki posąg na glinianych nogach:((((
Smutne to ale trochę za ostrych słów użył Holender.

0

Mniej niż klub tralalalalallala!!!

1

@kacper96 więcej niż klub ,mniej niż zero.Tak teraz mówią:(

2

Klub to klub tamto,dla klubu wszystko,klub może sobie pozwalać na wszystko i jest za to jeszcze chwalony.Jest nie respektuje umów nie płaci pieniędzy to jak mają się zachowywać zawodnicy .Ma umowę i chce zostać i tyle jego sprawa i jego prawo .Chce klub żeby odszedł to niech go puści za darmo.
Ale nie oddajcie swoje pieniądze ,zmniejszcie pensje,zrzeknięcie się zaległości,ale za darmo nie odejdziecie.
Klub bagno!
Tyle lat kibicowania i doczekałem gówna .

3

@JarekS prościej chyba nie można może wkoncu większość tutaj ...albo przynajmniej ten który przeczyta to co napisałeś to zrozumie.

1

@Fan2005 coś w tym jest niestety.

0

@Bulos11 chodzi o etykę i o traktowanie ludzi to Ty nic nie rozumiesz.

0

@MrCental dokładnie tak jak napisałeś.

8

I ma rację,też bym się nie zgodził.
Nie dość że źle go traktują to przecież już wcześniej zgodził się na odroczenie zarobków.

2

@rutek71 szkoda mi Ciebie człowieku.

10

Ale staliśmy się żałosnym klubem co nie?

2

Komentarz usunięty

2

@Marjando uważasz że zabieranie komuś pieniądzy które ma zagwarantowane w kontrakcie jest w porządku???
Jednocześnie wydając na prawo i lewo

3

@pluszek dobrze piszesz tylko dzieci nie rozumieją.
Ale jak im rodzice zabiorą z 10zl to wtedy płacz ????

1

@gaq przecież to śmiech na sali.Dokladnie się z Tobą zgadzam a jak widzę co tutaj nie którzy Janusze wypisuje to żal mi ich dzieci kiedy już takowe będą mieli.

1

@YoungMan ciekawe czy zarabiając 6tys.miesiecznie i mając np.dwoje dzieci zgodziłbyś się na obniżkę pensji o 1.5tys.zł bez Twojej winy w dodatku widząc jak Twój pracodawca szasta kasa na prawo i lewo.
Czytając Twój komentarz myślę że tak więc jesteś jednym z większych idiotów na jakich trafiłem .
Przepraszam za słowo idiota ,ale inaczej się nie da.

2

@Mateusz91 dokładnie tak jest,tylko dzieci tego nie rozumieją.

1

@Kibiczpolski już dawno nie jesteśmy więcej niż klubem.

2

@olsen no z Twojej wypowiedzi wynika że wszystko możemy,jak nic nie możemy.

4

Tutaj się nic nie zmieniło.Dalej dzieje się to samo co działo się za poprzedniego prezesa ,albo i jeszcze gorszej.
Teraz wyprzedajemy sami siebie za pieniądze które kiedyś były by zarobione,ale ich nie zarobimy.
Najważniejsze dla większości nie za mądrych na tej stronie to jest ok .
Cieszycie się z transferów jak dzieci a to prowadzi to jeszcze większych długów.

3

@Andy83 jaki dobijak?co bierzesz?

0

@BarcaKings965212 haha dobre!

0

@zywul to prawda.

0

Na pierwszej konferencji powie że od zawsze marzył o Barcelonie chociaż tak naprawdę zawsze chciał iść do realu.
O taki szczegół.
Nieźle się ustawi na emeryturze w słonecznej Barcelonie.

0

@MrCental podobno Barcelona nie oddała jeszcze 950 000 tys.euro.
Dlatego Bayern za Lewego chce całość od razu bez żadnych rat bo obawia się że Barcelona może być niewypłacalna.

0

Panowie i Panie na ten moment Barcelona =kompromitacja!!!
Im szybciej to do niektórych dotrze tym lepiej.
Lista niezadowolonych jak i obrażonych poniekąd na klub jest długa . Atmosfera słaba i gra będzie taka sama bo to wszystko jest ze sobą powiazane.
Jest burdel nie do ogarnięcia.

0

Brawo dla tego Pana.
Zachowanie Barcelony to mniej niż klub.

1

Klubowej patologii ciąg dalszy.
W Niemczech drzwi do naszego klubu po upadłości byłyby zamknięte na cztery spusty ,ale w Hiszpanii życie jest radosne i beztroskie....nie mogą zarejestrować graczy ,ale dalej kupują(próbują) na potęgę .
Boże nie sądziłem że takiego czekoś doczekam.

1

@el_dbano masz rację

2

Boże po tym jak ten klub traktuje piłkarzy,tj.swoich pracowników to ja się dziwię że ktokolwiek jeszcze chce tutaj przychodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?