SIWY SIX
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
SŁUBICE
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niestety alep rawda boli:((((((
Wielki posąg na glinianych nogach:((((
Smutne to ale trochę za ostrych słów użył Holender.
0
Mniej niż klub tralalalalallala!!!
1
@kacper96 więcej niż klub ,mniej niż zero.Tak teraz mówią:(
2
Klub to klub tamto,dla klubu wszystko,klub może sobie pozwalać na wszystko i jest za to jeszcze chwalony.Jest nie respektuje umów nie płaci pieniędzy to jak mają się zachowywać zawodnicy .Ma umowę i chce zostać i tyle jego sprawa i jego prawo .Chce klub żeby odszedł to niech go puści za darmo.
Ale nie oddajcie swoje pieniądze ,zmniejszcie pensje,zrzeknięcie się zaległości,ale za darmo nie odejdziecie.
Klub bagno!
Tyle lat kibicowania i doczekałem gówna .
3
@JarekS prościej chyba nie można może wkoncu większość tutaj ...albo przynajmniej ten który przeczyta to co napisałeś to zrozumie.
1
@Fan2005 coś w tym jest niestety.
0
@Bulos11 chodzi o etykę i o traktowanie ludzi to Ty nic nie rozumiesz.
0
@MrCental dokładnie tak jak napisałeś.
8
I ma rację,też bym się nie zgodził.
Nie dość że źle go traktują to przecież już wcześniej zgodził się na odroczenie zarobków.
2
@rutek71 szkoda mi Ciebie człowieku.
10
Ale staliśmy się żałosnym klubem co nie?
2
Komentarz usunięty
2
@Marjando uważasz że zabieranie komuś pieniądzy które ma zagwarantowane w kontrakcie jest w porządku???
Jednocześnie wydając na prawo i lewo
3
@pluszek dobrze piszesz tylko dzieci nie rozumieją.
Ale jak im rodzice zabiorą z 10zl to wtedy płacz ????
1
@gaq przecież to śmiech na sali.Dokladnie się z Tobą zgadzam a jak widzę co tutaj nie którzy Janusze wypisuje to żal mi ich dzieci kiedy już takowe będą mieli.
1
@YoungMan ciekawe czy zarabiając 6tys.miesiecznie i mając np.dwoje dzieci zgodziłbyś się na obniżkę pensji o 1.5tys.zł bez Twojej winy w dodatku widząc jak Twój pracodawca szasta kasa na prawo i lewo.
Czytając Twój komentarz myślę że tak więc jesteś jednym z większych idiotów na jakich trafiłem .
Przepraszam za słowo idiota ,ale inaczej się nie da.
2
@Mateusz91 dokładnie tak jest,tylko dzieci tego nie rozumieją.
1
@Kibiczpolski już dawno nie jesteśmy więcej niż klubem.
2
@olsen no z Twojej wypowiedzi wynika że wszystko możemy,jak nic nie możemy.
4
Tutaj się nic nie zmieniło.Dalej dzieje się to samo co działo się za poprzedniego prezesa ,albo i jeszcze gorszej.
Teraz wyprzedajemy sami siebie za pieniądze które kiedyś były by zarobione,ale ich nie zarobimy.
Najważniejsze dla większości nie za mądrych na tej stronie to jest ok .
Cieszycie się z transferów jak dzieci a to prowadzi to jeszcze większych długów.
3
@Andy83 jaki dobijak?co bierzesz?
0
@BarcaKings965212 haha dobre!
0
@zywul to prawda.
0
Na pierwszej konferencji powie że od zawsze marzył o Barcelonie chociaż tak naprawdę zawsze chciał iść do realu.
O taki szczegół.
Nieźle się ustawi na emeryturze w słonecznej Barcelonie.
0
@MrCental podobno Barcelona nie oddała jeszcze 950 000 tys.euro.
Dlatego Bayern za Lewego chce całość od razu bez żadnych rat bo obawia się że Barcelona może być niewypłacalna.
0
Panowie i Panie na ten moment Barcelona =kompromitacja!!!
Im szybciej to do niektórych dotrze tym lepiej.
Lista niezadowolonych jak i obrażonych poniekąd na klub jest długa . Atmosfera słaba i gra będzie taka sama bo to wszystko jest ze sobą powiazane.
Jest burdel nie do ogarnięcia.
0
Brawo dla tego Pana.
Zachowanie Barcelony to mniej niż klub.
1
Klubowej patologii ciąg dalszy.
W Niemczech drzwi do naszego klubu po upadłości byłyby zamknięte na cztery spusty ,ale w Hiszpanii życie jest radosne i beztroskie....nie mogą zarejestrować graczy ,ale dalej kupują(próbują) na potęgę .
Boże nie sądziłem że takiego czekoś doczekam.
1
@el_dbano masz rację
2
Boże po tym jak ten klub traktuje piłkarzy,tj.swoich pracowników to ja się dziwię że ktokolwiek jeszcze chce tutaj przychodzić.