SIWY SIX
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
SŁUBICE
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Boże dlaczego ten klub nie może normalnie,godnie przeprowadzać transferów.To jest żenujące jak Barcelona się zachowuje.
Prosić zawodników o wymuszenia transferów i jeszcze przyklaskiwanie temu.
Ludzie jak i inne kluby mają coraz mniej szacunku do Barcelony .
Niestety więcej niż klub przestalo istnieć.
Przykre to ...a jeszcze większość dzieciaków co tu wypisuje to tragedia.
39
Widać że ma duży szacunek dla Barcelony i za dużo nie chce powiedzieć.Jednak to co powiedział wystarczy żeby wiedzieć że w klubie nie dzieje się najlepiej.
Ale każdy to wie....bankrut wydający fortunę na transfery to jak piramida finansowa która kiedyś się skończy.
1
Ten klub naprawdę schodzi na psy.
Z większością klubów mamy złe relacje ponieważ nie mamy kasy i tylko prosimy zawodników o jakieś bunty,czy strajki.
Zawodników tylko prosimy o obniżki a ściągamy nowych i dajemy im wyższe kontrakty.
Najpierw wypychamy Holendra z klubu ,a potem Laporta mówi że jest nie na sprzedaż.
Chcemy go zmusić do obniżenia pensji.
Powinien mieć to w dupie i ja bym miał gdyby klub mnie tak potraktował.
0
@misiek12319 o to jeden z komentarzy ze strony Bayernu:
Nie dość że się wyprzedają to nadal szaleją na rynku transferowym jak za dawnych dobrych czasów.
Widać że przeszłość niczego ich nie nauczyła.
Nic tylko się śmiać z tego czym się stała barcelona.
1
@Kondziubarca ja też.
0
W ogóle jaki tutaj panuje populizm,wszyscy piłkarze czekają co zrobi Barcelona ,wszyscy chcą do Barcelony i nie ważne wynagrodzenie.
Przecież ubranie koszulki bankruta który przez dłuższy czas może nic nie wygrać jest najważniejsze.
Redaktorzy którzy to wypisują powinni wziasc zimny prysznic i przestać ponieważ dzieciaki na tej stronie w to wierzą.
0
@Hugo76
Ja uważam że nie powinno być żadnych transferów ponieważ tym składem powinniśmy na pewno załapać się do LM.I to jest najważniejsze.
Mądrze napisałes bo zamiast transferów można zaoszczędzić wiele milionów, a przecież klub w tym momencie w jakim się znalaz jest ważniejszy od wamagana kibiców.Lm i tak nie wygramy a w budżecie trzeba zakładać co najwyżej wyjście z grupy.
Uważam że albo Laporta ściemnia tak jak z Miessim bo jak nie i narobimy tyle transferów to będziemy w jeszcze w większej dupie niż teraz.
0
@Mario96w po prostu uważam że za nim ktoś coś napisze to powinien się zastanowić.Po co pisać głupoty.Mysle że szkoda czasu po prostu.
Większość Newsów tych krótkich nie mają tutaj pokrycia z rzeczywistością a dzieciaki się jarają jak młode pelikany.
0
Dlaczego tutaj jest taka dziecinada,dlaczego wszyscy płaczecie i każdy jest zły tylko nie Barcelona.
Dlaczego jak sytuacja jest na odwrót to zły jest zawodnik ,ale jak ktoś chce do nas to Bayern taki zły .
W tym sezonie Bayern dwa razy pokazał że możemy im buty czyścić a Wy dalej swoje.
Wielka Barcelona w której każdy chce grać a najlepiej za darmo bo to Barcelona,albo za połowę pensji bo to przecież wielką Barcelona.
Otorz dzieciaczki te czasy się skończyły,a większość rzeczy które są tutaj wypisywane to zwykle banialuki.
Interesujemy się połowa najlepszych zawodników,ciągle gadają o jakiś dźwigniach (szkoda że Titanic takiej nie miał)
A nie możemy narazie zarejestrować nawet tych za darmo.
Śmiejecie się z Bayernu który nie ma ani jednego EURO długo i niektórzy pisza ze to śmieszny klub???????
Tego się nie da czytać .
To kim my jesteśmy?czym jest Barcelona mająca 1,3mld. długu....tylko zerujemy prosimy o obniżenia pensji ,chcemy wszystkich ,ale najlepiej żeby Ci zawodnicy robili gnuj w swoich klubach żeby tylko przejść do wielkiej Barcelony .
Przecież to jest upadek a Wy klaskacie tak jak klaskaliscie żeby przyszedł Coutinho,grizmann itd.
Edytuj
0
@Mario96w akurat odpisuję Tobie,ale to jest do większości na tej stronie.
Dlaczego tutaj jest taka dziecinada,dlaczego wszyscy płaczecie i każdy jest zły tylko nie Barcelona.
Dlaczego jak sytuacja jest na odwrót to zły jest zawodnik ,ale jak ktoś chce do nas to Bayern taki zły .
W tym sezonie Bayern dwa razy pokazał że możemy im buty czyścić a Wy dalej swoje.
Wielka Barcelona w której każdy chce grać a najlepiej za darmo bo to Barcelona,albo za połowę pensji bo to przecież wielką Barcelona.
Otorz dzieciaczki te czasy się skończyły,a większość rzeczy które są tutaj wypisywane to zwykle banialuki.
Interesujemy się połowa najlepszych zawodników,ciągle gadają o jakiś dźwigniach (szkoda że Titanic takiej nie miał)
A nie możemy narazie zarejestrować nawet tych za darmo.
Śmiejecie się z Bayernu który nie ma ani jednego EURO długo i niektórzy pisza ze to śmieszny klub???????
Tego się nie da czytać .
To kim my jesteśmy?czym jest Barcelona mająca 1,3mld. długu....tylko zerujemy prosimy o obniżenia pensji ,chcemy wszystkich ,ale najlepiej żeby Ci zawodnicy robili gnuj w swoich klubach żeby tylko przejść do wielkiej Barcelony .
Przecież to jest upadek a Wy klaskacie tak jak klaskaliscie żeby przyszedł Coutinho,grizmann itd.
2
@don'T.R.I.P.e
Masz racje.
Nie wiem po co takie coś w ogóle dodawać.
To już jest żałosne.
Jesteśmy biedakami a jedenasta marzeń i królowie okienka w Europie.
Absurd
0
Mistrzowie Niemiec......
2
Pierwszy raz pisze komentarz nie czytając tekstu.
Po prostu śmiechem .Dajcie już spokój z takimi nic nie wnoszącymi tekstami dla dzieciaków z podstawówki.
28
Po co w ogóle to piszecie?
Jaka Barcelona ma przewagę?Sportowo gorsza od wszystkich wymienionych i nie wiadomo czy zagramy w lidze mistrzów.Poza tym on sam raczej by nie chciał tu przyjść.Artykul z d...py
0
@Tom_Sta to co napisałeś świadczy o tym czym ty jesteś!
0
Przecież interesujemy się zakupem piłkarza za na przykład 70mln.euro a nie mamy na pensje dla darmozjada?
2
Gada jak zaprogramowany.
Dla mnie to nie ma sensu.
A najlepsze będzie to jak wygryzie Desta.
O czym to będzie świadczyć i dokąd to prowadzi.Amatorka i nic więcej.Gosciu był najlepszy ale jego czas minął.
9
A skąd 40milionow?
0
Wraca emeryt a witany jak zbawiciel.
5
5lat temu było pisanie że ma swoje lata i trzeba kogoś nowego a 5lat poniżej witany jako zbawca i witamy w domu.Jako prawy obrońca to emeryt ,ale jako człowiek to co innego .
W klasyku Vinicius zrobił by mu taki wiatrak że w przerwie by sam poprosił o zmianę .
4
Ale porazka ,kolejna po Aguero.
2
@MrPGG Swietny transfer co nie:)
7
Mniej niż klub.Co za upadek
0
@mm_ też byś tak zrobił
31
Dziwny typek który woli marnować karierę zamiast grać.
Nie grajac nie tylko się nie rozwija ale i cofa.
0
Wkoncu dzieciaki przestaną się łudzić.A może nie.....
0
@lucca87 Przykacielu a Ty pomyśl!
Tu nie ma co doczytywac ....z tego bagna długo będziemy wychodzić i jeden rok nic nie zmieni.
Jaki kur.....de Halland odcięło Cię od prądu:)?
7
Co za głupota i kto te głupoty w ogóle dodaje.Nie stać na Messiego wszyscy obniżają swoje zarobki a przyjdzie gość któremu na dzień dobry dadzą 30mln.plus 75 za transfer plus dla agenta z 15 mln.jak nie więcej.buahahahahahhahahahahahaahhaahhahaahahahahahahahhaahahahaha!
Tyle w temacie.Jestesmy tonącym statkiem który zawiesił się na mieliźnie i ma jakieś szanse z niej wypłynąć ale nie w ten sposób.
1
Premia za podpis,premia dla agenta plus podobno piszą 7mln. Za sezon.
Barca nadal zainteresowana?
Ciekawe
0
@Andy83 napisałeś jest słaby.Gratulacje ,myślę że powinieneś się przerzucić na wyścigi konne.