SIWY SIX
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
SŁUBICE
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaq Pelna zgoda
11
Byłem za Francja ,ale to nie zmienia faktu jak można było uznać bramkę ze spalonego i to pomimo Var.
Żenada.
0
@Pustelnik mogę się założyć że gdyby dalej grał w Barcelonie to byś pisał że mu się należy.
Chyba że się mylę:)
1
Nie dosyć że sportowo spadamy,to wizerunkowo też w stronę dna ,a z więcej niż klub to już się wszyscy śmieją.
0
@normasubiektywna
8
Dziwny placz urzytkownikow którzy przed jego transferem wyzywali Go od powolnego grubaska.
2
Kiedy w ogrodzie zwiędną najpiękniejsze kwiaty ,to i chwasty wydają się być urocze.
1
@koraldinho49 To nie wina kumana tylko lata zaniedbań I złego zarządzania klubem.Chyba jesteś nowym kibicem jeżeli tego nie rozumiesz.
0
@swiergol2 To lepiej remis postawić też kursik wysoki.
1
@UncleDrew Jak to Barca.Dalem na Atl.na kuponie.To głowa ale ❤️ za Barcą
0
Obsawilem jedyneczke kurs ponad 2,bardzo dobry i chyba pewniak.
1
Za wcześnie żeby stwierdzić czy odpali.Nie tacy kozacy byli w jego wieku.
Trzeba trzymać kciuki.
37
I teraz wychodzi jaka jest dziecinada na stronie naszego kochanego klubu.
Nie będę bronił Rudego ,ale postawcie się na Jego miejscu ....przed samym początkiem sezonu odchodzi najlepszy piłkarz świata ,morale spadają w klubie jeden wielki burdel...kasy nie ma a do tego kontuzje.Z gówna bata nie ukrecisz.Naszym zbawca ma być Depay który w takim Bayernie siedział by na ławce bo w 1skladzie grałby Sane.
Znaleźliście sobie kozla ofiarnego i tyle w temacie.Przyjdzis ktoś inny a problemy zostaną.Trzeba się modlić o to żeby sezon skończyć w 1czworce i tylko tyle.I taki powinien być teraz cel a wszystko inne to już na Plus.Ciagle tylko płacz i płacz .A pamiętam jak opera mydlana była z Coutinho to 90procent na tej stronie chciała go i nie wazne było ile za Niego zapłacimy.Kejna opera była była z Dembele o było to samo plus gadanie że BVB takie złe że nie chce go puścić itd.dlaczego wtedy nie pisaliście że lepiej na wychowanka postawić ,dlaczego nikt nie pisał że to za duzo pieniędzy jak za tych zawodników.Kazdy klaskał i zacierał ręce a teraz lament.
3
Trzeba się modlić żeby Bayern nie zagrał z Nami na sto procent w Monachium.Zeby nas zlekceważyli i żeby nie było blamażu .3miejsce jest w zasięgu.
1
Myślę że będzie remis po całkiem niezłej grze z naszej strony .
0
I szejki zrobią z naszej kochanej BARCELONY swoją ladacznicę .A najlepsze że większość tutaj może się z tego cieszyć. Oby do tego nie doszło bo będziemy gorsi od City i Psg.
14
Ale trzeba być dzbanem żeby pisać to co większość tutaj.Dzieci idźcie spać .
Typek ma 18lat i odszedł do Lipska który na dzień dzisiejszy jest chyba mocniejszym klubem od naszej BARCY.
W Niemczech tempo jest większe ,fizyczność jest większa do tego nowy kraj ,nowy język itd.Przeciez on musi się przystosować a na to potrzebny jest czas.
A dzieci myslaly że będzie grał od razu w pierwszym składzie.Brawo MÓZGI