6

Hahah 7:1, a ci spłakani w studio

11

Szczena chciał iść szluga zajarać, a tu żółtko i w dodatku odwołane

11

Ekipa z białego psychiatryka chciała czerwa dla Wojtka, już chyba nie pamiętają jak ich bramkarz łapał za nogi gracza celty i strzelili z tego gola, a na varze cisza

0

Podoba mi się gra Balde, wchodzenie w dryblingi i wykorzystywanie jego szybkości bez zbędnych podań w pole karne

0

Jutro na pomarańczowym yt będzie ten mecz

2

3:0 w 13 min XD

0

@4drian0 jednak hiszpański żołądek nie jest przyzwyczajony do polskiej kapuchy

0

Pedri dostał wolne ? Z tego co widzę na ławce też go nie ma

1

@blakkudium gorzej od ostatnich spotkań w wykonaniu Lewego nie zagra

1

@blakkudium w końcu Lewy na ławce

1

@adamek20151 zapomniałem, że tu każdy jest koneserem prawdziwego mma, ksw oglądane w powtórkami żeby przeanalizować walki, każda gala UFC oglądana od deski do deski i nikt nigdy nie słyszał o żadnym zawodniku z fame mma

0

Labryga myśli, że będzie walczyć w UFC xd Niech jego team wytłumaczy mu co to jest usada

0

@skubi99 wiadomo, że w mma nic się nie przewidzi ale nic nie przemawia za Ankalaevem, wydaje mi się, że to będzie formalność

1

Śmiać się chce jak patrzysz na Leganes i myślisz o tym, że z nami wygrali xd

0

@negreanu cięższym rywalem według mnie jest Prochazka, a wiadomo jak to się kończyło, będą mieli ciężki orzech do zgryzienia, jak ktoś zdominuje tak kategorie wagowa robi się nudno, ciekawie jest w middleweight

0

@skubi99 nie wiem co w nim będzie trudnego, gość jest jedynym ruskiem z lepsza stójka niż zapasami, a lepszego strikera z taką precyzją, siła i niewidocznym lewym sierpem od Alexa nie ma. Każdy kto siedzi w mma trochę dłużej wie jak ta walka się skończy

0

Ciekawe jaki plan mają na Alexa Pereire po tym jak zniszczy Ankalaeva. Prochazka, Hill i Błachowicz pokonani, teraz w rewanżu to wogole by Janka zdeklasował, wtedy to była jego pierwsza walka w pół ciężkiej, a znowu wchodzić wagę wyżej po Jonesa lekko mija się z celem i będzie czasochłonne

1

@Luciano99 pamiętam plotki jak jeszcze grał w Eintrachcie, dobrze, że Real go wziął

2

A był 30 kurs live i chciałem dla beki postawić za 5 zł

0

Ale fart, że to nie my kupiliśmy tego Jovicia

0

@ali3gator gdzie tam, Valladolid gra na poziomie drugiej polskiej ligi, tu na stratę punktów nie ma co liczyć

0

@Gaucho nie następny tylko taka jest prawda, Real punktował bez formy, a my grając piłkę najlepszą od lat oddaliśmy z 9 pkt za nic, teraz żółw łapie formę

0

Mecz z Leganes i Las Palmas przekreśliły nam mistrzostwo, no i taka jest niestety prawda, Real jeszcze zgubi punkty ale my niestety też, a punktowaniem z cieniakami się wygrywa mistrzostwo, a nie dwoma meczami na szczycie

3

Rudiger, męczennik, Asencio, Bellingham tu pajaców w jednym klubie

0

Kurs na Pereire 1.88 z 2.18, przed walką spadnie pewnie do 1.50, dobrze, że udało się wjechać jeszcze przy 2.18

0

@GigiAmoroso Real masowo wygrywa LM, Włochy to ostatnio z 15 lat temu wygrali lm, jakby nie patrzeć to najważniejsze rozgrywki, uja wart ten ranking

0

@Luciano99 oczywiście, że męczymy się z de jongiem i Fatim, ale kontrakt Araujo to nie jakaś tragedia, mam nadzieję, że nie będzie rozkładania kontraktu de jonga na kolejne lata, wypłacić co się należy i pozbyć jak najszybciej

0

@Bruti za to Araujo kosztował ogromne pieniądze, Christensen za free, Martinez też za free

0

Militao 15, Rüdiger 15, Alaba 23, jak coś nie tylko Barcelona płaci duże pensje

2

@Czerwo64 przekazałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?