Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Hahah 7:1, a ci spłakani w studio
11
Szczena chciał iść szluga zajarać, a tu żółtko i w dodatku odwołane
11
Ekipa z białego psychiatryka chciała czerwa dla Wojtka, już chyba nie pamiętają jak ich bramkarz łapał za nogi gracza celty i strzelili z tego gola, a na varze cisza
0
Podoba mi się gra Balde, wchodzenie w dryblingi i wykorzystywanie jego szybkości bez zbędnych podań w pole karne
0
Jutro na pomarańczowym yt będzie ten mecz
2
3:0 w 13 min XD
0
@4drian0 jednak hiszpański żołądek nie jest przyzwyczajony do polskiej kapuchy
0
Pedri dostał wolne ? Z tego co widzę na ławce też go nie ma
1
@blakkudium gorzej od ostatnich spotkań w wykonaniu Lewego nie zagra
1
@blakkudium w końcu Lewy na ławce
1
@adamek20151 zapomniałem, że tu każdy jest koneserem prawdziwego mma, ksw oglądane w powtórkami żeby przeanalizować walki, każda gala UFC oglądana od deski do deski i nikt nigdy nie słyszał o żadnym zawodniku z fame mma
0
Labryga myśli, że będzie walczyć w UFC xd Niech jego team wytłumaczy mu co to jest usada
0
@skubi99 wiadomo, że w mma nic się nie przewidzi ale nic nie przemawia za Ankalaevem, wydaje mi się, że to będzie formalność
1
Śmiać się chce jak patrzysz na Leganes i myślisz o tym, że z nami wygrali xd
0
@negreanu cięższym rywalem według mnie jest Prochazka, a wiadomo jak to się kończyło, będą mieli ciężki orzech do zgryzienia, jak ktoś zdominuje tak kategorie wagowa robi się nudno, ciekawie jest w middleweight
0
@skubi99 nie wiem co w nim będzie trudnego, gość jest jedynym ruskiem z lepsza stójka niż zapasami, a lepszego strikera z taką precyzją, siła i niewidocznym lewym sierpem od Alexa nie ma. Każdy kto siedzi w mma trochę dłużej wie jak ta walka się skończy
0
Ciekawe jaki plan mają na Alexa Pereire po tym jak zniszczy Ankalaeva. Prochazka, Hill i Błachowicz pokonani, teraz w rewanżu to wogole by Janka zdeklasował, wtedy to była jego pierwsza walka w pół ciężkiej, a znowu wchodzić wagę wyżej po Jonesa lekko mija się z celem i będzie czasochłonne
1
@Luciano99 pamiętam plotki jak jeszcze grał w Eintrachcie, dobrze, że Real go wziął
2
A był 30 kurs live i chciałem dla beki postawić za 5 zł
0
Ale fart, że to nie my kupiliśmy tego Jovicia
0
@ali3gator gdzie tam, Valladolid gra na poziomie drugiej polskiej ligi, tu na stratę punktów nie ma co liczyć
0
@Gaucho nie następny tylko taka jest prawda, Real punktował bez formy, a my grając piłkę najlepszą od lat oddaliśmy z 9 pkt za nic, teraz żółw łapie formę
0
Mecz z Leganes i Las Palmas przekreśliły nam mistrzostwo, no i taka jest niestety prawda, Real jeszcze zgubi punkty ale my niestety też, a punktowaniem z cieniakami się wygrywa mistrzostwo, a nie dwoma meczami na szczycie
3
Rudiger, męczennik, Asencio, Bellingham tu pajaców w jednym klubie
0
Kurs na Pereire 1.88 z 2.18, przed walką spadnie pewnie do 1.50, dobrze, że udało się wjechać jeszcze przy 2.18
0
@GigiAmoroso Real masowo wygrywa LM, Włochy to ostatnio z 15 lat temu wygrali lm, jakby nie patrzeć to najważniejsze rozgrywki, uja wart ten ranking
0
@Luciano99 oczywiście, że męczymy się z de jongiem i Fatim, ale kontrakt Araujo to nie jakaś tragedia, mam nadzieję, że nie będzie rozkładania kontraktu de jonga na kolejne lata, wypłacić co się należy i pozbyć jak najszybciej
0
@Bruti za to Araujo kosztował ogromne pieniądze, Christensen za free, Martinez też za free
0
Militao 15, Rüdiger 15, Alaba 23, jak coś nie tylko Barcelona płaci duże pensje
2
@Czerwo64 przekazałem