Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celta zobaczyła nazwę klubu z którym gra i oczywiście brązowo w gaciach
3
Co oni sprawdzają tyle XD gość w polu karnym vs Yamal który dopiero wbiega
0
@SergioBusquets5 niestety nie ma miejsca w obecnym składzie dla Messiego, Yamal jego zmiennikiem nie będzie, a Rapha to kozak na 10, czas Leo dobiegł końca, chyba że jakiś Last Dance jako zmiennik
0
@FcPortoFan1999 i wyszedł z domu :D
0
@FcPortoFan1999 jest piękny nowy film na yt
0
Dzięki T1 możemy znowu zobaczyć jak Nervarien tańczy :D
2
@Kalipso w Juventusie się tyle na wygrywa, że się gablota nie zamknie
0
3 mecze pod rząd z Realem wygrane, 4 w lidze, 5 w finale pucharu króla i 6 w finale lm :D
0
@kuz też się cieszę, że ten parodysta de jong nie wszedł na boisko
3
Szkoda tego czerwa szczeny bo mógł być jakiś rekord bramkowy
3
Za stempel na ścięgno nie ma żółtej ?
0
@NeroTFP1 Conor sprawny biznesmen, człowiek sukcesu i multimilioner nie ma nic w głowie
0
Totki się męczą z jakimś 5 ligowcem, klub mem
0
@kosmos91Dokladnie tak jak mówisz, za półtorej roku koniec kontraktu, deklaracja, że chce odejść, a niektórzy z tego co widzę chcieliby za niego 90 baniek dostać
9
Araujo za 55 baniek, de jong do Arabów, Fatiego ktoś by wziął na transfer definitywny i piękne okienko
0
Trenował ktoś w tiger muay thai w Tajlandii? Myślę żeby pojechać na 2 tygodnie i zastanawiam się jaki jest łączny koszt takiej wycieczki
0
@Lewangoooolsky zabłysnąłeś
3
@Lewangoooolsky dobrze, że nie Ty o tym decydujesz
0
Wypłata na 700 grając chembaronow w tft to coś pięknego
3
@SelloutCrowd albo zostawić pieniądze i kupić kogoś w lato ale to by było logiczne, a co jest logiczne to nie w wojsku i u nas w klubie
0
@SergioBusquets5 przecież z wami nie ma co gadać skoro wrzucasz mi jakieś highlights gdzie z tego co widzę na yt Andre Gomes ma z każdego sezonu taki filmik na którym wychodzą mu fajne podania, dryblingi czy powroty do defensywy
0
@Bartek22 wyglądał.
0
@SergioBusquets5 na takich sklejkach to Andre Gomes wyglądał na piłkarza XD
4
Tah od 2015 prawie każdy sezon kończy ze średnią oceną 7.0, dobry, doświadczony i niełamliwy obrońca w zamian za szklankę na której jeszcze można zarobić, a niektórzy lamentują jakbyśmy Yamala oddawali w zamian za jakiegoś Grealisha
3
@norbi77 what, Tah od 2015 prawie każdy sezon kończy ze średnią oceną 7.0, dobry, doświadczony i niełamliwy obrońca w zamian za szklankę na której jeszcze można zarobić
1
@Messibestplayerintheworld oby nie, przecież on jest ciągle kontuzjowany, a pociąg już odjechał
2
@ViscaelBarca2007 ciężki orzech do zgryzienia, wiadomo, że powinien zarabiać więcej niż Fati ale Fati zarabia o wiele więcej niż powinien, ciężko to rozwiązać
3
Araujo zdziwiony, że nie chcą mu dać na tyle ile się kiedyś umówili, typ się ciągle łamie, gra połowę minut w sezonie i stanął w miejscu z rozwojem, a podwyżki chce jakby zrobił progres w ostatnich latach na poziomie Yamala
4
Nico > Leao, młodszy, tańszy, pod wodzą Flicka na pewno by się jeszcze rozwinął
0
Tylko żeby nikt nie pomyślał żeby rozłożyć pensję de jonga na lata i przedłużyć z nim kontrakt, w lipcu 2026 nie będziemy musieli go już oglądać, z Fatim niestety pożegnamy się dopiero za dwa lata. W 2027 po powrocie na camp nou i pozbyciu się niepotrzebnych zawodników z wielkimi kontraktami zaczniemy się powoli podnosić ekonomicznie na nogi