1

@KrychaFCB jasne, że tak będzie, a szkoda

0

Znowu ten Juventus w TVP, szkoda, że nie Barcelona :/

5

Nico Williams to jest mus żeby odciążyć akcje strona Yamala, nie ma efektu zaskoczenia jak akcje idą z jednej flanki, super by było jakby to był ostatni sezon w którym oglądamy de jonga i Fernana w barwach Barcelony, życzę tego nam wszystkim

4

I po efekcie nowej miotły, Nico żeby drugie skrzydło funkcjonowało, bo atakujemy tylko jednym, Tah za darmo i powalczyć o Davida z Lille, może w końcu uda się pozbyć pijawki jak dejong czy inny Fernan, takie plany powinni mieć na następny sezon

2

Dobrze, że wraca Araujo, bo w tej obronie burdel się zrobił, po naszym remisie Real dzisiaj spokojnie zrobi tą Girone

0

Tragiczne zmiany ogólnie, bramka pada z sektora Forta, de jong prowokuje karnego, Victora to wogole nie ma, a Fernanem strzelił gola Yamal

0

Gościu z 9 powinien wylecieć z 4 żółtymi, nasz lekko dotknie biało zielonego i faul

1

Fernan as w rękawie, może pora odłożyć już tą flaszkę panie komentatorze

2

Dziękujemy ci 17 letni Yamalu, że trzymasz naszą ofensywę

3

Nie było spalonego panie xd

4

Kurwa weźcie tego idiotę Fernana z boiska, przecież to debil jest

0

Zmiany z dwie minuty trwały xd

0

Czemu Victor nie wszedł za de jonga, gość się nadaje do stali Mielec

1

Zaczyna mnie już wkurzać Flick, na uj wprowadza tego de jonga boże jedyny, odechciewa się tego oglądać

2

Po co ten cymbał faulowal, przecież on by tego i tak nie trafił

0

Dobra zaraz Bekambe ukuje jakieś bramki Leganes czy Getafe i będzie dobrze

4

Sędzia lekki faul od razu odgwizduje, a ostry wjazd zawodnika Realu to aut dla realu

6

Nie ma faulu hahahahhahaha, to już nawet śmieszne nie jest

1

Grać taki shit i punktować to trzeba umieć

0

Jak można posłać taką okazję w kosmos xd

0

Przecież tam wcześniej Mbappe był na spalonym XD

0

Wycofali żółte kartki zawodnika na betclic czy mi się wydaje?

2

Araujo nie chce przedłużyć kontraktu to sprzedać go póki jest coś wart i wziąć Taha za darmo, no ale to jest logiczne, więc u nas i w wojsku to nie występuje

0

@Gaz Araujo out za siano i wziąć Taha za darmo

1

Raphinha ma świetnie ułożoną nogę, nie dość, że w sam róg to jeszcze piekielnie silne bomby

2

Nie wiem o co chodzi ale w Realu chwali się bramkarza, że wygrał mecz jak np Lunin z city, 11 strzałów i tylko jedna bramka stracona, a u nas chwali Penie za niezawalone mecze z Realem gdzie Mbappe miał jedną okazję i strzelił w niego, przy jego obecnej formie to ma problem na pustaka trafić czy mecz z Bayernem gdzie na 3 strzały i tak jeden wpadł

0

@mcsarna ciężki orzech do zgryzienia, nie mamy już marginesu błędu, a Yamala przydało by się oszczędzić, a za to bez niego z Fernanem będziemy bić głową w mur

1

@Katalończyk 99 bardziej może boli go przegrana 1:0 w towarzyskim, gdzie Wojtek zdobył mvp meczu xd

2

@Faro oby dobre wyniki to nie był efekt nowej miotły i na koniec sezonu będziemy się cieszyć z jakiegoś trofeum, a Pepa na ławkę w każdej chwili

0

@Faro musi mieć jakieś taśmy na Flicka ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?