Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrychaFCB jasne, że tak będzie, a szkoda
0
Znowu ten Juventus w TVP, szkoda, że nie Barcelona :/
5
Nico Williams to jest mus żeby odciążyć akcje strona Yamala, nie ma efektu zaskoczenia jak akcje idą z jednej flanki, super by było jakby to był ostatni sezon w którym oglądamy de jonga i Fernana w barwach Barcelony, życzę tego nam wszystkim
4
I po efekcie nowej miotły, Nico żeby drugie skrzydło funkcjonowało, bo atakujemy tylko jednym, Tah za darmo i powalczyć o Davida z Lille, może w końcu uda się pozbyć pijawki jak dejong czy inny Fernan, takie plany powinni mieć na następny sezon
2
Dobrze, że wraca Araujo, bo w tej obronie burdel się zrobił, po naszym remisie Real dzisiaj spokojnie zrobi tą Girone
0
Tragiczne zmiany ogólnie, bramka pada z sektora Forta, de jong prowokuje karnego, Victora to wogole nie ma, a Fernanem strzelił gola Yamal
0
Gościu z 9 powinien wylecieć z 4 żółtymi, nasz lekko dotknie biało zielonego i faul
1
Fernan as w rękawie, może pora odłożyć już tą flaszkę panie komentatorze
2
Dziękujemy ci 17 letni Yamalu, że trzymasz naszą ofensywę
3
Nie było spalonego panie xd
4
Kurwa weźcie tego idiotę Fernana z boiska, przecież to debil jest
0
Zmiany z dwie minuty trwały xd
0
Czemu Victor nie wszedł za de jonga, gość się nadaje do stali Mielec
1
Zaczyna mnie już wkurzać Flick, na uj wprowadza tego de jonga boże jedyny, odechciewa się tego oglądać
2
Po co ten cymbał faulowal, przecież on by tego i tak nie trafił
0
Dobra zaraz Bekambe ukuje jakieś bramki Leganes czy Getafe i będzie dobrze
4
Sędzia lekki faul od razu odgwizduje, a ostry wjazd zawodnika Realu to aut dla realu
6
Nie ma faulu hahahahhahaha, to już nawet śmieszne nie jest
1
Grać taki shit i punktować to trzeba umieć
0
Jak można posłać taką okazję w kosmos xd
0
Przecież tam wcześniej Mbappe był na spalonym XD
0
Wycofali żółte kartki zawodnika na betclic czy mi się wydaje?
2
Araujo nie chce przedłużyć kontraktu to sprzedać go póki jest coś wart i wziąć Taha za darmo, no ale to jest logiczne, więc u nas i w wojsku to nie występuje
0
@Gaz Araujo out za siano i wziąć Taha za darmo
1
Raphinha ma świetnie ułożoną nogę, nie dość, że w sam róg to jeszcze piekielnie silne bomby
2
Nie wiem o co chodzi ale w Realu chwali się bramkarza, że wygrał mecz jak np Lunin z city, 11 strzałów i tylko jedna bramka stracona, a u nas chwali Penie za niezawalone mecze z Realem gdzie Mbappe miał jedną okazję i strzelił w niego, przy jego obecnej formie to ma problem na pustaka trafić czy mecz z Bayernem gdzie na 3 strzały i tak jeden wpadł
0
@mcsarna ciężki orzech do zgryzienia, nie mamy już marginesu błędu, a Yamala przydało by się oszczędzić, a za to bez niego z Fernanem będziemy bić głową w mur
1
@Katalończyk 99 bardziej może boli go przegrana 1:0 w towarzyskim, gdzie Wojtek zdobył mvp meczu xd
2
@Faro oby dobre wyniki to nie był efekt nowej miotły i na koniec sezonu będziemy się cieszyć z jakiegoś trofeum, a Pepa na ławkę w każdej chwili
0
@Faro musi mieć jakieś taśmy na Flicka ^^