Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daj mu zdrowie .
1
Spalony tam był przecież
2
Coutinho nie potrafił zagrać piłki jakie co chwilę Casado serwuje
0
Yamal jakie ciasteczko
0
@FcPortoFan1999 ONa chyba nie wpuścili do samolotu po tym finale ^^
1
@Arden efektywny i efektowny
0
@FcPortoFan1999 wybili by Fakera i Zeusa, nie wiadomo czy Guma z onerem by posprzątali
0
Keria cichy bohater finału, anulował tpka Ahri przy ostatnim tf na topie, w pierwszym momencie tego nie zauważyłem
0
@FcPortoFan1999 szkoda złotej drogi G2 w 2019 roku, najlepszy europejski roster w historii z Polakiem w składzie
0
Faker po raz piąty mistrzem świata
0
Ostatnia mapa, jazda T1
0
@FcPortoFan1999 oni już chyba popili, troluja nieźle
1
@Comfortable_ turbo gap to był w drafcie
0
@FcPortoFan1999 No dziwne, żeby było więcej fanów blg, to jak porównywać historię klubu Barcelony i jakiegoś PSG
0
Komentatorzy z Polsat games to się chyba popłaczą jak T1 dzisiaj wygra, spuszczają się nad tym blg
1
@okiemtypera_lucaxx95 dzięki kolego
0
@FcPortoFan1999 dla mnie 3:1 dla T1, chociaż 3:2 też by super wyglądało ale za dużo nerwów, plus informacja od Fakera, jeżeli wygrają mistrzostwa nie kończy kariery
0
4:4, mecz tygodnia
0
@FcPortoFan1999 czuję, że Faker skończy karierę po mistrzostwach, Chovy wolny agent, może będzie nowym midem T1
1
@HypeR piękna sprawa, nie myliliśmy się
1
@HypeR blisko wyniku który typowaliśmy
1
Podobno Chovy dalej farmi
1
@HypeR Team T1, ode mnie również 3:1
3
Ale jaja, że po pogromie 0:4 mam lekki niedosyt, że nie skończyło się 0:6
0
Yamal jesteś piękny
0
Liczba Hiszpanów w podstawowym składzie +5 i Real płacze
0
Zaraz znowu nasi piłkarze będą stanowić 3/4 podstawowej jedenastki repki Hiszpanii, jak za starych czasów
3
Nie mogę się doczekać soboty, godziny 21:00
0
Mecz z Realem i do 22.12 mamy easy mecze, Borussia po wczorajszym show to żaden rywal, z resztą u siebie z Kotletico też powinno pójść spokojnie
1
Tragicznie to wygląda