Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jestem w szoku co oni robią, niepojęte
1
Ewidentny spalony to czeka, spalony na centymetry, gwiżdże od razu
0
Oni chyba postawili na przegraną, nie ma innego wytłumaczenia
2
Ale dzisiaj to jest tragedia, piecze w oczy
0
Gorzej od Fermina nie zagra
2
@kamiVeB tragiczny
0
@D10SLEO Gavi ?
0
Po co on tego Fermina trzyma xd człowieku zmień go w końcu
8
Weź tego Fermina do bazy bo nie mogę patrzeć dzisiaj na niego
0
Niezły wyjazd pod nogi XDD sabotazyta
3
Wojtek, Olmo i Gavi na boisko
0
Olmo za de jonga, Gavi za Fermina i ugramy ten mecz
1
@kanver_ zobacz sobie powtórkę i przybliż, tam nie ma nigdzie stopy Lewego
1
Niezły wałek ten mecz, ten sędzia jest tragiczny
12
Zrobili kanapkę na Balde i nie ma faulu xD
2
Jak można pomylić stopę obrońcy ze stopą napastnika, głupki z VARu
0
ArchivoVAR, bramka Lewego zdobyta prawidłowo
0
Yamal złaź z tych trybun
7
Szczęsny by to wyjął
1
Zobaczcie sobie powtórkę i przybliżcie, nie ma opcji, że tam był but lewego xd
1
Dobrze, że strzelił w niego
0
Niezły faul ten faul XD
0
Wchodź de jong symulancie
2
Dorysowali sobie jakiś czubek buta xd
2
Nie ma uja że tam był spalony
2
Gdzie tam spalony był XD
3
Ale lewy sobie to ładnie przyjął, wszystko zamierzone
1
@Rifek de jong nie gra w pierwszym ?
1
Kolejorz Kolejorz Kolejorz
1
Lech wczorajsza osasune robi spokojnie 3:0