4

Jestem w szoku co oni robią, niepojęte

1

Ewidentny spalony to czeka, spalony na centymetry, gwiżdże od razu

0

Oni chyba postawili na przegraną, nie ma innego wytłumaczenia

2

Ale dzisiaj to jest tragedia, piecze w oczy

0

Gorzej od Fermina nie zagra

2

@kamiVeB tragiczny

0

@D10SLEO Gavi ?

0

Po co on tego Fermina trzyma xd człowieku zmień go w końcu

8

Weź tego Fermina do bazy bo nie mogę patrzeć dzisiaj na niego

0

Niezły wyjazd pod nogi XDD sabotazyta

3

Wojtek, Olmo i Gavi na boisko

0

Olmo za de jonga, Gavi za Fermina i ugramy ten mecz

1

@kanver_ zobacz sobie powtórkę i przybliż, tam nie ma nigdzie stopy Lewego

1

Niezły wałek ten mecz, ten sędzia jest tragiczny

12

Zrobili kanapkę na Balde i nie ma faulu xD

2

Jak można pomylić stopę obrońcy ze stopą napastnika, głupki z VARu

0

ArchivoVAR, bramka Lewego zdobyta prawidłowo

0

Yamal złaź z tych trybun

7

Szczęsny by to wyjął

1

Zobaczcie sobie powtórkę i przybliżcie, nie ma opcji, że tam był but lewego xd

1

Dobrze, że strzelił w niego

0

Niezły faul ten faul XD

0

Wchodź de jong symulancie

2

Dorysowali sobie jakiś czubek buta xd

2

Nie ma uja że tam był spalony

2

Gdzie tam spalony był XD

3

Ale lewy sobie to ładnie przyjął, wszystko zamierzone

1

@Rifek de jong nie gra w pierwszym ?

1

Kolejorz Kolejorz Kolejorz

1

Lech wczorajsza osasune robi spokojnie 3:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?