Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Victor za Lewego
0
Widzicie Madrycioki można strzelać nie tylko z karnych heh
7
„No no no, jeszcze parę takich goli a Transfermarkt bez trofeów wyceni go na 300 mln euro.” Chyba nie pamiętają jak Bellingham strzelał połowę one tapow z trzech metrów XD
0
@Arczi87 tylko ty
1
Ten Tazzy z fame to ogólnie nie taki amator, gość ogólnie ma mega dużo amatorskich walk i turniejów , potrafił jeździć na 3/4 zawody miesięcznie, 5 lat trenował w Berserkersach, nie dziwię się, że wygrał ten „turniej”
3
@maroon utrzymuje go
0
Szkoda, że się nie udało sprzedać uśmiechniętego Holendra do United, teraz pasożyt by na nich żerował
0
Faker co odwala xd
3
Ten wywiad Deco to zloto, tyle się można było dowiedzieć, same ogólniki, jedyne w czym się rozwinął to populistycznej gadce jak Laporta
0
Biedny Holender nie chce grać bo go kosteczka boli ale nie chce też przejść operacji, żeby móc wykonywać pracę za którą dostaje pensję, tragedia
3
Nie mogę z tego de jonga, operacji nie chce, grać z dyskomfortem też nie, szkoda, że nie da się prawnie załatwić jego pensji, gość robi wszystko żeby nie wykonywać roboty za którą mu płacą
4
Zalewski nie pasuje do tej kadry xd on i 10 drewniaków
0
@FcPortoFan1999 bez sensu to on podchodził jak już ją zauważył
0
@FcPortoFan1999 Faker niezły troll, podchodzi do ściany jak widzi Popke schodzącą xd
0
Raczej 3:1 dla HLE, słabe drafty T1
0
@Arden dla mnie nic w tym fajnego, grają jakieś mecze ówno znaczące, zarabiają jakieś grosze za mecz, a wjazdy robią jakby grali w finale mundialu
6
@gaucho104 Jon Jones mma
6
@gaucho104 Faker esport :D
3
@gaucho104 Lasza Talachadze podnoszenie ciężarów
Levan siłowanie na rękę
3
@gaucho104 Tyson w boksie
3
Mogliby Yamalowi, Pedriemu i Lewemu też załatwić takie l4 na półtorej tygodnia
5
Człowiek pooglądałby maszynę Flicka, a tu jakaś głupia przerwa na kadrę
1
Jutro Tomeczek, nie ja nie lubię rozmawiać o sędziach, jeszcze jakieś pytania bo idę wyprać koszulkę Mbappe
5
Szkoda, że Fekir nie został mecz dłużej bo żałośnie wygląda ten Betis
0
@prokofiew prędzej czy później się przełamie, oby później
3
@zodiak_10 wystarczy, że biega i gra w Realu
5
Nudny ten mecz 16 z 7 drużyną
2
Niech Nico pyka w tym Bilbao na 11 miejscu ^^
1
Na notatniku od godziny bez komentarza
0
W końcu widać Raphinhe którego kupowaliśmy z Leeds