0

Może Victor za Lewego

0

Widzicie Madrycioki można strzelać nie tylko z karnych heh

7

„No no no, jeszcze parę takich goli a Transfermarkt bez trofeów wyceni go na 300 mln euro.” Chyba nie pamiętają jak Bellingham strzelał połowę one tapow z trzech metrów XD

0

@Arczi87 tylko ty

1

Ten Tazzy z fame to ogólnie nie taki amator, gość ogólnie ma mega dużo amatorskich walk i turniejów , potrafił jeździć na 3/4 zawody miesięcznie, 5 lat trenował w Berserkersach, nie dziwię się, że wygrał ten „turniej”

3

@maroon utrzymuje go

0

Szkoda, że się nie udało sprzedać uśmiechniętego Holendra do United, teraz pasożyt by na nich żerował

0

Faker co odwala xd

3

Ten wywiad Deco to zloto, tyle się można było dowiedzieć, same ogólniki, jedyne w czym się rozwinął to populistycznej gadce jak Laporta

0

Biedny Holender nie chce grać bo go kosteczka boli ale nie chce też przejść operacji, żeby móc wykonywać pracę za którą dostaje pensję, tragedia

3

Nie mogę z tego de jonga, operacji nie chce, grać z dyskomfortem też nie, szkoda, że nie da się prawnie załatwić jego pensji, gość robi wszystko żeby nie wykonywać roboty za którą mu płacą

4

Zalewski nie pasuje do tej kadry xd on i 10 drewniaków

0

@FcPortoFan1999 bez sensu to on podchodził jak już ją zauważył

0

@FcPortoFan1999 Faker niezły troll, podchodzi do ściany jak widzi Popke schodzącą xd

0

Raczej 3:1 dla HLE, słabe drafty T1

0

@Arden dla mnie nic w tym fajnego, grają jakieś mecze ówno znaczące, zarabiają jakieś grosze za mecz, a wjazdy robią jakby grali w finale mundialu

6

@gaucho104 Jon Jones mma

6

@gaucho104 Faker esport :D

3

@gaucho104 Lasza Talachadze podnoszenie ciężarów
Levan siłowanie na rękę

3

@gaucho104 Tyson w boksie

3

Mogliby Yamalowi, Pedriemu i Lewemu też załatwić takie l4 na półtorej tygodnia

5

Człowiek pooglądałby maszynę Flicka, a tu jakaś głupia przerwa na kadrę

1

Jutro Tomeczek, nie ja nie lubię rozmawiać o sędziach, jeszcze jakieś pytania bo idę wyprać koszulkę Mbappe

5

Szkoda, że Fekir nie został mecz dłużej bo żałośnie wygląda ten Betis

0

@prokofiew prędzej czy później się przełamie, oby później

3

@zodiak_10 wystarczy, że biega i gra w Realu

5

Nudny ten mecz 16 z 7 drużyną

2

Niech Nico pyka w tym Bilbao na 11 miejscu ^^

1

Na notatniku od godziny bez komentarza

0

W końcu widać Raphinhe którego kupowaliśmy z Leeds

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?