Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sądząc po niektórych komentarzach powinniśmy już zamknąć sezon i dać Realowi tryplet
9
Męczennik zaczyna show
1
@fart no to faktycznie jedyny plus, póki nie odejdzie de jong i Lenglet to nie będziemy mogli rejestrować normalnie zawodników, a znając życie będziemy się z nimi bujać do końca kontraktów
1
Grubo lecimy ze sprzedażami póki co Araujo za 10 mln, Oriol i Dest za darmo
0
Odejście de jonga i drugiego kwiatka Lengleta to byłoby największe wydarzenie tego okienka dla nas
3
Chelsea 17 kontraktów do + 2030 roku xd
1
Niech sobie Real wygrywa jakiś Superpuchar Europy, my za to przegraliśmy puchar Tymbarka
3
Jak wtorek to automaty
1
Z tym zbiorem amatorów zwanym zarządem nic nie ugramy, serio nie rozumiem jak można wydawać siano na kolejnego pomocnika, gdzie potrzebny jest skrzydłowy lub SPD, jak nie da się kupić żadnego z nich to lepiej było oszczędzić kasę i za rok spróbować kupić kogoś za większe pieniądze, no ale co to by było za okienko gdybyśmy standardowo nie wydali 60 mln na średniaka
10
Znowu kolejny sezon z pchaniem pomocnika na skrzydło, bez skrzydłowego, bez napastnika, z inwalidami w pomocy, z 17 letnim Yamalem trzymającym cały atak i tak tu się żyje w tej w Barcelonie
0
"Laporta, podpisz Nico!", a prezydent Barcelony odpowiedział na to: "Mamy już dobrą kadrę", dzisiaj dobre show pokazali
0
@okiemtypera_lucaxx95 i tempurka do tego
0
Na 6 naszych głównych pomocników nie grał żaden od pierwszej minuty, a tylko jeden wszedł na 20 minut
2
Oby Yamal dobrze odpoczął, bo kolejny sezon będzie pchanie gry przez jedno skrzydło, ciekawe kogo koło losu wylosuje do gry na LS, Olmo, Pedri czy Gavi
0
Znając Barcelonę to po kupnie Rodriego i braku skrzydłowego i go by próbowali upchnąć na skrzydle
1
@Sinirsey Roberto odskoczy każdą pozycję, a nie poczekaj
2
Media dalej będą wciskać, że gruby oszust próbuje do końca podpisać Nico
0
Roberto szacuneczek do końca, nigdy nie robił problemów o szmal czy pozycje w zespole, do końca akceptował swoją rolę
3
Władcy pierścieni top
0
Kolejny blok Leona
1
Leon trzy ataki nie skończone xD
1
Leon dwa punkty w dwóch setach, Zatorski impostor
1
X Zatorski D .
0
Znowu jednego mniej z Zatorskim
1
@AssisMoreira siatkarze bez piłki też by nie pograli
0
@Colon oczywiście, że z boksu
1
@Kengo mój wuefista z technikum
1
@Kondziubarca rok Spotify premium
0
Lewy to ma przerypane, guwaniara z paletką, kobieta pająk, jeszcze pięściarka doszła
8
Jak już próbujemy zrobić kadrę Hiszpanii z Barcelony to tam jeszcze gra taki piłkarz jak Rodri panie Laporta