0

Conor becik na zwycięzcę copa america za 365k, a tu człowiek stawia stówkę i się stresuje

0

@SelloutCrowd idąc tym tokiem to Hiszpania powinna wygrać cały turniej bo jako jedyna gra efektowna i efektywną piłkę

4

Pereira jest niesamowity, wogole się nie cofa, myśli i mierzy, a nie bije na oślep, timing i repertuar akcji na nieziemskim poziomie, walka z Jonsem to byłoby coś pięknego

0

Niech tylko spróbują wziąć tego placka z 8 angielskiej albo Olmo zamiast Nico

0

Nie no Yamal takie coś się wykorzystuje

1

Potwór XD Chyba najlepiej oglądać ten mecz bez głosu albo wogole wyłączyć

4

@mekston do zarządu pasowałby ruch sprzedaży Yamala za 250 mln i kupienia 32 letniego Salaha za 170 mln z Liverpoolu

0

Mbappe Bellingham i Męczennik vs Philogene Lewandowski i Yamal uaa

0

@TaleOfUs Affane Said Djambae świetne spotkanie

0

Może Laporta i Deco zdecydują się na jakiegoś skrzydłowego od nas z B klasy, też tańszy niż Nico, daje radę ominąć obrońcę na swoim poziomie rozgrywkowym

3

@KamQiX dopiero jak tam trafisz przesiąkasz idiotyzmem

1

Przegrywają 2:0, a gościu sobie idzie do zmiany zamiast biec

0

Najlepszy PS, lewonożny, przed 30?

0

Jaki wylew obrony z bramkarzem, ten zamiast wyjść to stał xd

0

@Kleps0n tylko się czekało na wolniaczka w meczu

0

Dawno nie widziałem bramki z rzutu wolnego, Messi rozpieścił

0

@Rewolucja123 Pereira przed czasem

0

@MesQueUnClub96 bo maja normalnych obrońców, a nie naszych parodystow

0

Włosi to graja na naszym poziomie

3

@Emhyr jeden zły ruch doprowadził do rozpadu najlepszego ataku w historii tego sportu, do pogrążenia kariery Neymara i zaczął spiralę tragicznych transferów naszego klubu ;/

1

Mr złota piłka świetny mecz ^^

0

Griezmann cień zawodnika w tym meczu

0

Mbappe jaka forma strzelecka

0

Jak masz kartkę Kiwiora na kuponie to nie dostaje żółtej za spowodowanie karnego xd

0

Czemu kiwior żółtej nie dostał

0

Ale nas klepią haha

1

Kante jaki paraliż w ataku

0

@Kamiloza91 Bardziej czy wygrana euro przez Hiszpanię da ZP dla Yamala :D

6

Nasz GOAT kończy dziś 37 lat, szkoda, że raczej oglądamy go po raz ostatni na poważnym turnieju. Wielka szkoda, że nie pociągnie jeszcze do last dance i mundialu 2026

3

Szkoda mi po ludzku Lukaku xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?