Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To teraz można wlecieć w kogoś od tyłu w plecy, rozumiem
3
Ajj one tap musiał jeszcze kogoś minąć
1
@FCB_dimiC najlepszą zaraz po ekstraklasie
1
Serbowie wbiegają z piłka w Anglików jak by ich nie widzieli
0
@RichardWinters przyjaciółmi to my nigdy nie byliśmy i nie będziemy
1
@RichardWinters ukrywać to sie nie musisz z chłopakiem co ci komentarze lajkuje ale przejdźcie na notatnik
1
@Aferzysta who the fu.. is that guy?
1
@RichardWinters w przeciwieństwie do ciebie wolę kobiety
3
@michaleu a czyli nie można pochwalić bo raz na rok kura piernie
7
Czemu nikt się nie podnieca jak Gudelj minął Belinghama jak dzieciaka
1
Gilojad się Joahima Loewa naoglądał
2
@Encore Brazylia z tą grą może wygrać najwyżej ligę narodów w siatkę a nie copa america
0
@revolution33 pierw to on sam musi zacząć dobrze grać żeby kogoś ratować
1
@Gibbon_FCB oby bo nie lubię żadnego z nich
4
Dawno nie widziałem ładnej bramki z wolnego, dobrze, że niedługo rusza Messi w copa america :D
8
Bellingham przesiąkł Madrytem i zaczął pajacować
5
Piotrowski fajna zmiana, szkoda mega tego meczu bo był do ugrania chociaż remis
2
@koksik2700 to po co wogole grać skoro z takim nastawieniem mamy wychodzić
2
@MOLESTA XD chyba inne spotkanie oglądasz
0
Gakpo jedna akcja, przyjęcie i zejście do środka, pls skorygujcie to w przerwie żeby nie tworzył takiego zamieszania przy jednej akcji
0
@4drian0 Dobry typ
0
@cules100pro 5.50
3
Dzisiaj w asystę Zalewskiego celuje, 13 kurs
2
Dzięki kolego co dał propozycję asysty Yamala, 500 zł na plusie
6
Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, wraca maszyna Gavi, nowy trener który mam nadzieję zrobi solidny pre sezon pod względem przygotowania fizycznego i może jakiś transfer niespodzianka w postaci Nico, jeszcze jakby de jonga udało się opchnąć to by było muala, no ale wiadomo nikłe szanse
0
Najlepsze balety we Wrocławiu w jakim klubie?
0
@eckov Jak tam prawie 100 mln wyszło ze zmiennymi xd 80 było podstawy
0
@Aferzysta podwyżka i kontrakt na kolejne 8 lat za dobroduszność
0
Może jeszcze klub powinien dać podwyżkę de jongowi za to, że nie pojechał na turniej z niewyleczoną kontuzją która skutkowałaby przedłużeniem absencji i pobieraniu astronomicznej pensji leżąc na łóżkach szpitalnych i relaksując się w domciu
0
Ciekawe co powie Anka jak Lewy wleci wcześniej do domu