2

To teraz można wlecieć w kogoś od tyłu w plecy, rozumiem

3

Ajj one tap musiał jeszcze kogoś minąć

1

@FCB_dimiC najlepszą zaraz po ekstraklasie

1

Serbowie wbiegają z piłka w Anglików jak by ich nie widzieli

0

@RichardWinters przyjaciółmi to my nigdy nie byliśmy i nie będziemy

1

@RichardWinters ukrywać to sie nie musisz z chłopakiem co ci komentarze lajkuje ale przejdźcie na notatnik

1

@Aferzysta who the fu.. is that guy?

1

@RichardWinters w przeciwieństwie do ciebie wolę kobiety

3

@michaleu a czyli nie można pochwalić bo raz na rok kura piernie

7

Czemu nikt się nie podnieca jak Gudelj minął Belinghama jak dzieciaka

1

Gilojad się Joahima Loewa naoglądał

2

@Encore Brazylia z tą grą może wygrać najwyżej ligę narodów w siatkę a nie copa america

0

@revolution33 pierw to on sam musi zacząć dobrze grać żeby kogoś ratować

1

@Gibbon_FCB oby bo nie lubię żadnego z nich

4

Dawno nie widziałem ładnej bramki z wolnego, dobrze, że niedługo rusza Messi w copa america :D

8

Bellingham przesiąkł Madrytem i zaczął pajacować

5

Piotrowski fajna zmiana, szkoda mega tego meczu bo był do ugrania chociaż remis

2

@koksik2700 to po co wogole grać skoro z takim nastawieniem mamy wychodzić

2

@MOLESTA XD chyba inne spotkanie oglądasz

0

Gakpo jedna akcja, przyjęcie i zejście do środka, pls skorygujcie to w przerwie żeby nie tworzył takiego zamieszania przy jednej akcji

0

@4drian0 Dobry typ

0

3

Dzisiaj w asystę Zalewskiego celuje, 13 kurs

2

Dzięki kolego co dał propozycję asysty Yamala, 500 zł na plusie

6

Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, wraca maszyna Gavi, nowy trener który mam nadzieję zrobi solidny pre sezon pod względem przygotowania fizycznego i może jakiś transfer niespodzianka w postaci Nico, jeszcze jakby de jonga udało się opchnąć to by było muala, no ale wiadomo nikłe szanse

0

Najlepsze balety we Wrocławiu w jakim klubie?

0

@eckov Jak tam prawie 100 mln wyszło ze zmiennymi xd 80 było podstawy

0

@Aferzysta podwyżka i kontrakt na kolejne 8 lat za dobroduszność

0

Może jeszcze klub powinien dać podwyżkę de jongowi za to, że nie pojechał na turniej z niewyleczoną kontuzją która skutkowałaby przedłużeniem absencji i pobieraniu astronomicznej pensji leżąc na łóżkach szpitalnych i relaksując się w domciu

0

Ciekawe co powie Anka jak Lewy wleci wcześniej do domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?