Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nasz GOAT kończy dziś 37 lat, szkoda, że raczej oglądamy go po raz ostatni na poważnym turnieju. Wielka szkoda, że nie pociągnie jeszcze do last dance i mundialu 2026
3
Szkoda mi po ludzku Lukaku xd
0
Pięknie onana wystawił Rumunowi
1
Wejście Grosickiego to wczoraj był żart, jaki kraj taki Doku
1
Ale piękną dziureczka
0
Dzisiaj w szatni przemowa Zbyszka Rybaka i wlatujemy w nich na pełnej
0
Yamala, Nico, Musiale i Wirtza porównują z Zalewskim xd
0
Olmo nawet nie wącha boiska, Deco placku nie popełnił tego błędu
0
@snupson Weźmie placka Olmo
0
@Sysia11 pisałem o tych dwóch zespołach jako o faworytach to specjaliści mnie wyśmiali
0
Ładnie poklepali
0
Dzisiaj za 100 poszło na Remis Remis i Hiszpania 1, trzymajcie kciuki
13
Oby nie wzięli tego Olmo kosztem Nico, Williams jest 5 lat młodszy, według mnie lepsza opcja długoterminowa, a przepaści w poziomie na tą chwilę nie ma jakiejś ogromnej
0
@NeroTFP1 co tam ze Modric w 2018 był 6 lat młodszy, Rakitic w formie i kompletnie inny skład
2
@BulaKG nie no obie strzela jak w masło
2
Akcja która nie powinna się wydarzyć bo był faul, sędzia uj
2
Ależ zabójczy strzał
0
@mekston W mojej opinii są najgorszą
0
Nie wiem czy Czechy nie są najsłabsza reprezentacja na turnieju
0
@mekston poza samobójem i sam na sam Mbappe które zmarnował to grają przeciętnie
0
@mekston patrząc po grze Anglików czy Francji to niech grupy na początku wygrają
3
@Kamilos84 Niemcy albo Hiszpania
0
Powodzenia z gonieniem męczennika i Mekambe
0
No i tak w realu graj żółwiku
1
Bardzo ładna bramka, bramkarz nawet nie drgnął
1
@capoN oszczędzają ich na nas
2
@Faro bo Mr złota piłka już nie musi biegać
1
@MesQueUnClub96 biorą przykład z ostatnich wyborów Barcelony
2
Wow Ronaldo jak porobił przy lini lewo prawo lewo i w łapy bramkarza
1
Anglia spuchła zaczęła obronę Częstochowy :D