Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FLYP to przede wszystkim
3
Pedri 9.0, Yamal 9.1 zawodnik meczu, przyjemnie się patrzy jak nasza młodzież ciągnie kadrę Hiszpanii, shit here we go again :D
3
Nie mogę się doczekać nowego sezonu, nowy trener, powrót Gaviego, może jakiś ciekawy transfer się trafi
1
Chłopaki niech załatwiają transfer Nico
0
Na Turcję wychodzimy u21, banderowcy pomylili mecz towarzyski z Euro
1
Szwaby i angole słabiutko, Euro wygra Francja, Portugalia albo my
0
@HolyGoalie97 też to zauważyłem xd
0
Nie no to są jakieś jaja
1
Robert wchodzi, a Anka zaczyna trzecią rundę bachty
0
@FcPortoFan1999 chyba na euro za dużo takich momentów nie będzie :D
0
Czemu on stał na 11 metrze XD
0
Maszyna ruszyła, tego już nikt nie zatrzyma, chyba że transfer cr7 do naszej kadry
2
Żołnierze mają mniejsze prawa do broni niż cywile w USA, kiedyś karma dopadnie Rudego i innych Kamyszów
0
@Pedri16Future same kwiatki
0
No co zostalo im pozazdrościć, my mamy problem z rejestracją trenera, a oni dokładają najlepszego indywidualnie piłkarza na świcie do i tak potężnego składu
0
@AmigoBlancos a kto by nie chciał, wygrany zgarnia Sopot
9
Mbappe jeszcze czeka na wiadomość czy Arka wygra baraże
0
@MesQueUnClub_87 od przybytku głowa nie boli
2
@kuz też mnie bawią ludzie podający przykład galacticos, chłop wejdzie i będą orać jeszcze bardziej
0
@Pressinho PSG 2022 to był kabaret, Mbappe miał ich gdzieś, a teraz idzie grać dla klubu życia
4
Serio niektórzy myślą, że Mbappe zakończy się fiaskiem? Real wzmocni najlepszy indywidualnie piłkarz na świecie który wniesie ich na jeszcze większy poziom, a jedyną naszą nadzieją jest, że skończy się fiaskiem XD tak samo jak Bellingham bo jest Anglikiem
0
@michal199500hehe przecież on będzie u nich w następnym sezonie xd
3
Jakim cudem Borusia ma takie oceny na Flashscore XD Bellingham nic nie zrobił a ma 8.0
3
Powinno być 3:0, a będzie 0:1, chory klub
0
Sędzia rasista xd
1
@ptrx piłkarze realu mogą
1
Przecież to jest kurwa niesamowite
0
KOTS czy Gromda?
10
@ProMILs to ty chyba innych 16 latków spotykasz
9
@Gall jeszcze więcej idiotow do głosowania