Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. 30 XD może 40 od razu jak będzie grał na emeryturze
0
• Czy czujesz się winny porażki z PSG?
Ronald Araujo: „Nie, nie czuję się odpowiedzialny. Takie są warunki meczu”.
37
Niech oni się cieszą, że Gundogan przyszedł do tego cyrku. Gdyby nie on to nasza pomoc z łamiącym się Pedrim i kontuzjowanym Gavim obecnie wyglądałaby jak pomoc 15 klubu w la liga
7
@PatrykBarca „farmazony” chyba nie znasz znaczenia tego słowa, Gundogan powiedział jak było.
2
@PatrykBarca ale trzeba o tym gadać, a nie klepać się po plecach, że jest dobrze XD Gość nie jest już juniorem i jak chce być postrzegany jako topka na swojej pozycji to właśnie w takich chwilach powinien to pokazywać
1
@Kamiloza91 jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już ci nie pomogę
0
@PatrykBarca jak nie ma lidera w zespole to moze Gundogan niech nim zostanie?
9
@Kozinho. Vinicius ma 23, a Jude 20 i są uważani za kompletnych zawodników którzy ciągną Real, a u nas obrońca ma 25 i dalej jest uważany za młodziaka?
16
@Kozinho. Kolego Araujo ma 25 lat, nie ma już 17, powinien wchodzic na pick umiejętności, a nie robić juniorskie błędy
0
@PatrykBarca ja nie chce nikogo sprzedawać, tylko niech mówią jak jest i nie obrażają się na słuszne słowa krytyki
27
@PatrykBarca jest gościem który ma największe doświadczenie, umiejętności i pewnie obok Roberta gablotę z trofeami, więc może mówić co uważa za słuszne
0
@PatrykBarca niech się dalej klepią po plechach że potrzebują czasu i wrócą silniejsi. Jakoś to nie działa bo prawie co sezon to kompromitacja w lm
9
Araujo niech lepiej przestanie płakać, Gundogan mówi jak jest używając konstruktywnej krytyki, ale gwiazdeczki płaczą jak im się wytknie błąd. Chcesz być uważany za topke na swojej pozycji to w takich sytuacjach gdzie decydują sekundy myśl nad konsekwencjami
0
@esem91 jak dla mnie 60 do 40 dla Realu
1
Real niestety weźmie ten finał czy nam się to podoba czy nie, nie ma co się łudzić, że Bayern ich zrobi, a finał to będzie formalność dla nich, szkoda, mógł być klasyk w finale
0
@Pedri16Future załóżmy, że sprzedamy de jonga, zejdziemy z dużej pensji i zarobimy przyzwoite pieniądze
0
Jakiego byście chcieli SPD, oczywiście poza Rodrim bo to niemożliwe, mnie osobiście Onana czy Zubimendi średnia przekonują, ciężko znaleźć kogoś kto od pierwszego meczu podniesie poziom zespołu
0
@borys27 niestety to nie pierwsza taka sytuacja
3
@Albatros nie wiem czy nie lepiej próbować się go pozbyć i powalczyć o SPD z prawdziwego zdarzenia
1
Gol na 2:1, gość stoi sam na 20 metrze, dostaje piłkę, prowadzi na spokojnie i uderza bez przeszkód z 15 metra, czemu tam nie stał chociaż jeden pomocnik
0
@Toretto Araujo chyba sam spowodował tą kontrę niecelnym podaniem
0
Lewy nie podaje na remis, po czym jest rozny i kontra w której Marek obrania sam na sam, dobitkę i Kounde wywala piłkę pod nogi Mbappe, jedna wielka tragedia.
6
Szkoda, że go nie puścił, nawet jak by strzelił 1:1 i trudno gramy dalej 11 na 11, a tak to 70 min jednego mniej
0
Brawo Lewandowski, piękne podanie do Fernana
2
Boże jedyny dwie meczowki miał
0
Dobra nie ma co tu ich winić, Araujo przegrał ten mecz
2
I lewy żółta hahaha nie mogę z tym sędzia
1
Oni za faule nie dostają kartek xd
1
Ci jak się tasują w tym studio, Mbappe w Realu, PSG wygra
1
@abram3k jazda z paryżanami