1

@Kozinho. 30 XD może 40 od razu jak będzie grał na emeryturze

0

• Czy czujesz się winny porażki z PSG?
Ronald Araujo: „Nie, nie czuję się odpowiedzialny. Takie są warunki meczu”.

37

Niech oni się cieszą, że Gundogan przyszedł do tego cyrku. Gdyby nie on to nasza pomoc z łamiącym się Pedrim i kontuzjowanym Gavim obecnie wyglądałaby jak pomoc 15 klubu w la liga

7

@PatrykBarca „farmazony” chyba nie znasz znaczenia tego słowa, Gundogan powiedział jak było.

2

@PatrykBarca ale trzeba o tym gadać, a nie klepać się po plecach, że jest dobrze XD Gość nie jest już juniorem i jak chce być postrzegany jako topka na swojej pozycji to właśnie w takich chwilach powinien to pokazywać

1

@Kamiloza91 jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już ci nie pomogę

0

@PatrykBarca jak nie ma lidera w zespole to moze Gundogan niech nim zostanie?

9

@Kozinho. Vinicius ma 23, a Jude 20 i są uważani za kompletnych zawodników którzy ciągną Real, a u nas obrońca ma 25 i dalej jest uważany za młodziaka?

16

@Kozinho. Kolego Araujo ma 25 lat, nie ma już 17, powinien wchodzic na pick umiejętności, a nie robić juniorskie błędy

0

@PatrykBarca ja nie chce nikogo sprzedawać, tylko niech mówią jak jest i nie obrażają się na słuszne słowa krytyki

27

@PatrykBarca jest gościem który ma największe doświadczenie, umiejętności i pewnie obok Roberta gablotę z trofeami, więc może mówić co uważa za słuszne

0

@PatrykBarca niech się dalej klepią po plechach że potrzebują czasu i wrócą silniejsi. Jakoś to nie działa bo prawie co sezon to kompromitacja w lm

9

Araujo niech lepiej przestanie płakać, Gundogan mówi jak jest używając konstruktywnej krytyki, ale gwiazdeczki płaczą jak im się wytknie błąd. Chcesz być uważany za topke na swojej pozycji to w takich sytuacjach gdzie decydują sekundy myśl nad konsekwencjami

0

@esem91 jak dla mnie 60 do 40 dla Realu

1

Real niestety weźmie ten finał czy nam się to podoba czy nie, nie ma co się łudzić, że Bayern ich zrobi, a finał to będzie formalność dla nich, szkoda, mógł być klasyk w finale

0

@Pedri16Future załóżmy, że sprzedamy de jonga, zejdziemy z dużej pensji i zarobimy przyzwoite pieniądze

0

Jakiego byście chcieli SPD, oczywiście poza Rodrim bo to niemożliwe, mnie osobiście Onana czy Zubimendi średnia przekonują, ciężko znaleźć kogoś kto od pierwszego meczu podniesie poziom zespołu

0

@borys27 niestety to nie pierwsza taka sytuacja

3

@Albatros nie wiem czy nie lepiej próbować się go pozbyć i powalczyć o SPD z prawdziwego zdarzenia

1

Gol na 2:1, gość stoi sam na 20 metrze, dostaje piłkę, prowadzi na spokojnie i uderza bez przeszkód z 15 metra, czemu tam nie stał chociaż jeden pomocnik

0

@Toretto Araujo chyba sam spowodował tą kontrę niecelnym podaniem

0

Lewy nie podaje na remis, po czym jest rozny i kontra w której Marek obrania sam na sam, dobitkę i Kounde wywala piłkę pod nogi Mbappe, jedna wielka tragedia.

6

Szkoda, że go nie puścił, nawet jak by strzelił 1:1 i trudno gramy dalej 11 na 11, a tak to 70 min jednego mniej

0

Brawo Lewandowski, piękne podanie do Fernana

2

Boże jedyny dwie meczowki miał

0

Dobra nie ma co tu ich winić, Araujo przegrał ten mecz

2

I lewy żółta hahaha nie mogę z tym sędzia

1

Oni za faule nie dostają kartek xd

1

Ci jak się tasują w tym studio, Mbappe w Realu, PSG wygra

1

@abram3k jazda z paryżanami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?