Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dopiero 11 osasuna ma więcej bramek straconych niż my, ja ebe jaki ser szwajcarski xd
0
To kogo Araujo będzie krył w klasyku? Brzydala czy Mbappe, chyba, że obu
0
@Emhyr no można rotować, żeby nie zamęczyć ekipy
0
@Kamiloza91 Mbappe to jeden z niewielu piłkarzy na rynku których transfer byłby Game changerem dla każdej drużyny
0
De jong, Gavi, Pedri i Kimmich, ciekawie mogłoby to chodzić w czwórce
0
Brzydal Mbappe i Rodrygo vs nasz atak czyli 16 letni Yamal i drewna
1
Jaka kompromitacja hahahahaha
0
Na 6 zawodników w ataku tylko Yamal potrafi coś konkretnego, żaden z pozostałej 5 ( może oprócz Vitora, bo jeszcze nie wiadomo co się po nim spodziewać) nie potrafi nic konkretnego
0
Manita ja ebe xd
0
5 rąk w polu karnym i dopiero mamy szansę na karnego, sezon na trofea skończony po odpadnięciu z pucharu króla, do realu za dużo tracimy, a o lidze mistrzów nawet nie ma co marzyć
4
Kounde to jest taki idiota, patrzy się kurwa na piłkę zamiast atakować
1
Nie mam pytań co oni odwalają
3
Boże jedyny jak można dwie setki zmarnować
2
Świetny początek meczu
0
Polowanie na patusow drilowcow, ponad 42k zainteresowanych, tylko nie mylcie pod postami ultrasów z hools XD
5
Dlatego trzeba umieć się bronić, żeby jakieś łaki w galerii ci palców nie obcinali, każdy z tych „drilowcow” po liściu wpada jak Marzanna do wody
0
@barcelonaLM nie widzę innej opcji niż walka do końca
0
Reszta stycznia i cały luty bez straty punktu to obowiązek
1
Isco mvp meczu, what xd
1
Yamala podania mają podobieństwo do ciastek Messiego
0
Rekin i piękne podanie Yamala
0
Sędzia miał doliczyć 3 ale o golu jednak 8
1
Jeeestt urwaaaa
0
O faul jest za takie coś, jest ale nie na Pedrim
0
Pedri do zmiany, nic nie daje
0
Nareszcie schodzi
0
Budzić się urwa
4
Bez faulu na Pedrim, Vadrid
0
Cubarsi wydaje się pewniejszy z piłką przy nodze niż Araujo, widać pewność w podaniach
1
Yamal znowu obramowanie xd