2

Dopiero 11 osasuna ma więcej bramek straconych niż my, ja ebe jaki ser szwajcarski xd

0

To kogo Araujo będzie krył w klasyku? Brzydala czy Mbappe, chyba, że obu

0

@Emhyr no można rotować, żeby nie zamęczyć ekipy

0

@Kamiloza91 Mbappe to jeden z niewielu piłkarzy na rynku których transfer byłby Game changerem dla każdej drużyny

0

De jong, Gavi, Pedri i Kimmich, ciekawie mogłoby to chodzić w czwórce

0

Brzydal Mbappe i Rodrygo vs nasz atak czyli 16 letni Yamal i drewna

1

Jaka kompromitacja hahahahaha

0

Na 6 zawodników w ataku tylko Yamal potrafi coś konkretnego, żaden z pozostałej 5 ( może oprócz Vitora, bo jeszcze nie wiadomo co się po nim spodziewać) nie potrafi nic konkretnego

0

Manita ja ebe xd

0

5 rąk w polu karnym i dopiero mamy szansę na karnego, sezon na trofea skończony po odpadnięciu z pucharu króla, do realu za dużo tracimy, a o lidze mistrzów nawet nie ma co marzyć

4

Kounde to jest taki idiota, patrzy się kurwa na piłkę zamiast atakować

1

Nie mam pytań co oni odwalają

3

Boże jedyny jak można dwie setki zmarnować

2

Świetny początek meczu

0

Polowanie na patusow drilowcow, ponad 42k zainteresowanych, tylko nie mylcie pod postami ultrasów z hools XD

5

Dlatego trzeba umieć się bronić, żeby jakieś łaki w galerii ci palców nie obcinali, każdy z tych „drilowcow” po liściu wpada jak Marzanna do wody

0

@barcelonaLM nie widzę innej opcji niż walka do końca

0

Reszta stycznia i cały luty bez straty punktu to obowiązek

1

Isco mvp meczu, what xd

1

Yamala podania mają podobieństwo do ciastek Messiego

0

Rekin i piękne podanie Yamala

0

Sędzia miał doliczyć 3 ale o golu jednak 8

1

Jeeestt urwaaaa

0

O faul jest za takie coś, jest ale nie na Pedrim

0

Pedri do zmiany, nic nie daje

0

Nareszcie schodzi

0

Budzić się urwa

4

Bez faulu na Pedrim, Vadrid

0

Cubarsi wydaje się pewniejszy z piłką przy nodze niż Araujo, widać pewność w podaniach

1

Yamal znowu obramowanie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?