1

Nie bronię wuefisty ale nie on kazał asystować Roberto, czy kłaść się na raz Araujo xd

0

Ja pierdolę jaka żenada

1

Piękna asysta drugim stopnia Roberto

0

Szkoda, że w lm Rudiger go schował do kieszeni na dwa mecze

1

Musiał być karny

1

Dobrze że słabszy od Valdesa ratuje dupe, powrót do faulu po strzale niezrozumiały XD

1

Ale ten Kim jest słaby

1

@Tarins szczerze nie sądziłem, że jest taki szybki

5

Musiala to mega zboostowana wersja Pedriego

0

Szkoda, że ta podcinka nie wyszła, wtedy połowa strony jednak spuszczałaby się jaki to geniusz z Marka, w dalszym ciągu Marc>Valdes

1

@Yamalessi czyli stabilnie jak zawsze

1

Andrzeju nie denerwuj się, ten sezon i tak jest już skończony, szkoda, że nie dajemy szansy Fortowi albo Roque

1

Z dnia na dzień ten zarząd się co raz bardziej kompromituje, ciekawe co będzie jutro, może uhonorują Tebasa plakietka „super prezydent” i zaproponują jeszcze większą podwyżkę, jedna wielka żenada

0

@tbas czyli jesteśmy żałośni

23

Bilbao i Real głosują przeciwko podwyżce Tebasa, my głosujemy za XD Żałosny zarząd powoli robi z nas żałosny klub

1

Wyłączcie dźwięk bo nie idzie ich słuchać

0

4 żółta powinna być dla Modricia

12

Modric nie dostanie dzisiaj żółtej

0

X Cancelo D .

0

Brawo, 30 min za wolno

4

Modric jest nietykalny, faul taktyczny, stempelki

0

Można blokować jak w koszu XD tragedia sędzia

2

Weźcie tego Lewandowskiego z boiska xd

1

Bez żółtej Modric?

1

Zaraz wyłączam ten mecz, nie da się tego oglądać

7

Jaka reakcja po golu Barcelony a jaka po Realu XD Hahah przecież oni tam doszli w tym studio

11

Celny komentarz pana Tomka „Gundogan ma dość akceptowania przeciętności”.

0

@Kozinho. Jeżeli nie jesteś pewny to możesz oddać piłkę bramkarzowi, a nie ryzykować taką utratą bramki czy zawodnika

0

@Volk trzeba wstrząsnąć szatnią skoro gadanie wewnętrznie nie działa. Skąd wiesz, że nie mówi takich rzeczy w szatni. Gość który osiągnął prawie wszystko w piłce z takim stażem wątpię, że boi się odezwać wśród chłopaków którzy nie wygrali w swojej karierze niczego poważnego. Widać, że z trenowaniem sportu nie masz za dużo wspólnego.

2

@TR3YWAY Barcola biegł za szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?