Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie bronię wuefisty ale nie on kazał asystować Roberto, czy kłaść się na raz Araujo xd
0
Ja pierdolę jaka żenada
1
Piękna asysta drugim stopnia Roberto
0
Szkoda, że w lm Rudiger go schował do kieszeni na dwa mecze
1
Musiał być karny
1
Dobrze że słabszy od Valdesa ratuje dupe, powrót do faulu po strzale niezrozumiały XD
1
Ale ten Kim jest słaby
1
@Tarins szczerze nie sądziłem, że jest taki szybki
5
Musiala to mega zboostowana wersja Pedriego
0
Szkoda, że ta podcinka nie wyszła, wtedy połowa strony jednak spuszczałaby się jaki to geniusz z Marka, w dalszym ciągu Marc>Valdes
1
@Yamalessi czyli stabilnie jak zawsze
1
Andrzeju nie denerwuj się, ten sezon i tak jest już skończony, szkoda, że nie dajemy szansy Fortowi albo Roque
1
Z dnia na dzień ten zarząd się co raz bardziej kompromituje, ciekawe co będzie jutro, może uhonorują Tebasa plakietka „super prezydent” i zaproponują jeszcze większą podwyżkę, jedna wielka żenada
0
@tbas czyli jesteśmy żałośni
23
Bilbao i Real głosują przeciwko podwyżce Tebasa, my głosujemy za XD Żałosny zarząd powoli robi z nas żałosny klub
1
Wyłączcie dźwięk bo nie idzie ich słuchać
0
4 żółta powinna być dla Modricia
12
Modric nie dostanie dzisiaj żółtej
0
X Cancelo D .
0
Brawo, 30 min za wolno
4
Modric jest nietykalny, faul taktyczny, stempelki
0
Można blokować jak w koszu XD tragedia sędzia
2
Weźcie tego Lewandowskiego z boiska xd
1
Bez żółtej Modric?
1
Zaraz wyłączam ten mecz, nie da się tego oglądać
7
Jaka reakcja po golu Barcelony a jaka po Realu XD Hahah przecież oni tam doszli w tym studio
11
Celny komentarz pana Tomka „Gundogan ma dość akceptowania przeciętności”.
0
@Kozinho. Jeżeli nie jesteś pewny to możesz oddać piłkę bramkarzowi, a nie ryzykować taką utratą bramki czy zawodnika
0
@Volk trzeba wstrząsnąć szatnią skoro gadanie wewnętrznie nie działa. Skąd wiesz, że nie mówi takich rzeczy w szatni. Gość który osiągnął prawie wszystko w piłce z takim stażem wątpię, że boi się odezwać wśród chłopaków którzy nie wygrali w swojej karierze niczego poważnego. Widać, że z trenowaniem sportu nie masz za dużo wspólnego.
2
@TR3YWAY Barcola biegł za szybko