Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z przyjemnością ogląda się gale typu Gromda czy KOTS
0
@blakkudium teraz niech Diego pójdzie do KOTS :D
0
@Rust_Cohle jak Gerard z Chelsea
0
Męczennik Bellingham i Mbappe w jednej drużynie, niezła ofensywa, oby Marc z sezonu wcześniej się odpalił
2
Zapomniałem, że Ferran wszedł
0
Super jakby odeszli, Oriol, Inigo, de jong, Fernan, próbować Nico Williamsa i jakiegoś DM, Flick pewnie będzie chciał Kimmicha i jest to jakaś opcja
0
Kounde i Gundogan do zmiany
0
Barca zamyka kupon to łeb wpuszcza Oriola
0
Jedno podanie omija całą pomoc XD Jaka żenada, dajcie już tego Flicka
1
Brawo dla kobitek, są po prostu maszynami
2
@Xxxbarca4ever czego nie zrozumiałeś, proste i logiczne
1
@Encore co za różnica ? Na macie chłopaki 70 kg składają koni 120
0
@robsoNele de jong powinien być sprzedany, a ciężko będzie znaleźć dobrego SPD
2
Kimmich na SPD i Nico Williams na LS, zrób to grubasku dla nas
6
Klepią to city jak dzieciaków na orliku xd
2
Mbappe czeka aż ogarniemy zasadę 1:1, Sergi Roberto go przekonał do transferu
3
Jazda z betonami
2
@michal199500hehe Męczennik i Bellingham odpoczywają sobie przed finałem, mistrza mają, faktycznie kompromitacja xd
0
@Roobo z czym ?
0
Pedro pedro pedro
0
@FCB_dimiC Tu cała drużyna z trenerem i prezesem na czele nie wie co robić
3
@kanver_ a co ma na celu twoje pytanie?
4
Real rezerwowym atakiem klepie sobie Villareal który upokorzył nas 3:5 na wyjeździe XD
6
Nasze piłkarki to maszyny
0
@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze, ich miejsce jest w lidze niżej
0
@alegre84 jutro betony dostaną na łeb od Areczki
0
@FcPortoFan1999 oby finał skończył się na meczu t1 vs gen g i rewanż za finał lck
1
@arasz1819 Laporta sam sobie na to zapracował wymieniając kompetentnych ludzi na kolegów i przyjaciół nie mających większej wiedzy o posiadanym stanowisku
0
@FcPortoFan1999 szanujmy się, nie dla g2 kiełbasa
1
Nie wierzę, że naszym ukochanym klubem, jedną z największych marek na świecie zarządzają niekompetentni pozoranci, ten się prawie popłakał jak mówił o Xavim, przyjaciele w biurach, może pora na przejęcie klubu przez inwestora który niekoniecznie będzie z Arabii, socios to braindeady w większości