0

Z przyjemnością ogląda się gale typu Gromda czy KOTS

0

@blakkudium teraz niech Diego pójdzie do KOTS :D

0

@Rust_Cohle jak Gerard z Chelsea

0

Męczennik Bellingham i Mbappe w jednej drużynie, niezła ofensywa, oby Marc z sezonu wcześniej się odpalił

2

Zapomniałem, że Ferran wszedł

0

Super jakby odeszli, Oriol, Inigo, de jong, Fernan, próbować Nico Williamsa i jakiegoś DM, Flick pewnie będzie chciał Kimmicha i jest to jakaś opcja

0

Kounde i Gundogan do zmiany

0

Barca zamyka kupon to łeb wpuszcza Oriola

0

Jedno podanie omija całą pomoc XD Jaka żenada, dajcie już tego Flicka

1

Brawo dla kobitek, są po prostu maszynami

2

@Xxxbarca4ever czego nie zrozumiałeś, proste i logiczne

1

@Encore co za różnica ? Na macie chłopaki 70 kg składają koni 120

0

@robsoNele de jong powinien być sprzedany, a ciężko będzie znaleźć dobrego SPD

2

Kimmich na SPD i Nico Williams na LS, zrób to grubasku dla nas

6

Klepią to city jak dzieciaków na orliku xd

2

Mbappe czeka aż ogarniemy zasadę 1:1, Sergi Roberto go przekonał do transferu

3

Jazda z betonami

2

@michal199500hehe Męczennik i Bellingham odpoczywają sobie przed finałem, mistrza mają, faktycznie kompromitacja xd

0

@Roobo z czym ?

0

Pedro pedro pedro

0

@FCB_dimiC Tu cała drużyna z trenerem i prezesem na czele nie wie co robić

3

@kanver_ a co ma na celu twoje pytanie?

4

Real rezerwowym atakiem klepie sobie Villareal który upokorzył nas 3:5 na wyjeździe XD

6

Nasze piłkarki to maszyny

0

@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze, ich miejsce jest w lidze niżej

0

@alegre84 jutro betony dostaną na łeb od Areczki

0

@FcPortoFan1999 oby finał skończył się na meczu t1 vs gen g i rewanż za finał lck

1

@arasz1819 Laporta sam sobie na to zapracował wymieniając kompetentnych ludzi na kolegów i przyjaciół nie mających większej wiedzy o posiadanym stanowisku

0

@FcPortoFan1999 szanujmy się, nie dla g2 kiełbasa

1

Nie wierzę, że naszym ukochanym klubem, jedną z największych marek na świecie zarządzają niekompetentni pozoranci, ten się prawie popłakał jak mówił o Xavim, przyjaciele w biurach, może pora na przejęcie klubu przez inwestora który niekoniecznie będzie z Arabii, socios to braindeady w większości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?