Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan no i co tam ekspercie
1
@fart Secret Service kompromitacja
0
@Pedri16Future Lamine Williams
5
@AmigoBlancos żenująca to jest złota piłka dla męczennika, Rodri PL, Euro w którym był graczem turnieju, pucharów tyle samo co męczennik gdzie Euro jest raz na 4 lata więc z automatu powinno być wyżej niż coroczna lm
0
Yamal oficjalnie wypalony
1
@adamek20151 Jak to zwykły gość który pewnie drugi raz w życiu trzymał broń, niech się cieszą, że zawodowiec się nie szarpnął na taki numer
0
Secret Service jacy amatorzy, gość wyglądający jak typowy leszcz, wali z dachu do byłego prezydenta, snajperzy to chyba akurat spali na zmianie
6
Lipa jak Hiszpania wygra, Yamal się wypali po wygraniu Euro
5
Ogólnie i tak ewentualna wygrana w Copa
America nie będzie się liczyła bo Argentyna miała łatwą drabinkę i Messi będzie musiał odjąć sobie ten puchar od reszty
9
@Firestone lepszy prezydent z barami jak kule armatnie niż szczajacy pod siebie dziadek
1
@Barca398 i kto będzie grał na PO? Kounde na prawej obronie to bestia
0
Dzisiaj po springach ciężko będzie nie zasnąć przy widowisku o godzinie 21
1
Może za wcześnie to mówić ale Yamal trafił nam się jak ślepej kurze ziarno patrząc na sytuację ekonomiczną klubu, brak stadionu czy zaniku konkurencyjności. Takiego kozaka za darmo wychować to potrafi tylko La masia :D
2
@adi7adi8 Nieosiągalny transfer niestety, city w najbliższym czasie na pewno go nie puści
1
@adamek20151 czyli po wyjściu z grupy będzie tyle drużyn ile dotychczas zaczynało turniej
0
@ViscaelBarca2007 taa Vinicius w meczach Realu złomuje obrońców jak dzieciaków
0
Obyśmy nie zostali z Fatim czy tym gościem z 5 angielskiej ligi zamiast z Nico, jeden nie ma szybkości i dryblingu, a drugi to ogromna niewiadoma
0
@masik86 plus Roberto ma jeden z najniższych kontraktów w zespole, a zmiennik na Alavesy zawsze się przyda
3
Francja strzeliła jedną bramkę na tym Euro i to w dodatku z karnego, a grają w ćwierćfinale :D
5
Nie no 3:0 przegrać to już jest przegięcie xD
1
Jedyne co ćwiczyli na treningach to pewnie karne, a i tak je wykonują jak city z realem
0
Blisko był Oblak
2
Messi w takich sytuacjach podcinał piłeczki nad bramkarzami jak nad jakimiś dzieciaczkami
0
Bruno Bernardo Ronaldo Neves i kto ?
2
Jak można spudłować tak meczowke
0
Portugalia na swoją niekorzyść nie ma zawodnika Realu który wcisnąłby bramkę w 120 minucie
2
Messi pudłuje karnego w finale copa america to beka, że przegryw i nic nie wygrywa z repka, Ronaldo pudłuje ale płacze, mental sportowca
0
@mekston nie przesadzajmy że 365k to drobne dla niego, drobne to mogą być dla miliardera z Arabii, wiadomo, że mega duże pieniądze to dla niego nie są ale drobne też nie
1
O ja cie, pudło xD
0
Conor becik na zwycięzcę copa america za 365k, a tu człowiek stawia stówkę i się stresuje