0

@Safrani jedyne co się ułoży to liczba ludzi w szpitalu

1

@Azi to lepiej wywalić siano na niepotrzebnego łamiącego się gościa?

0

@bartulek98 w tym transferze się nic nie zgadza

0

@barteq niestety, gość zagrał dobry turniej, zapomnieli, że się ciągle łamie i nie mamy wielkiej potrzeby na tej pozycji, w tym transferze się nic nie zgadza

0

Ale mamy pecha z tym Olmo, jedyna nadzieja w Lipsku, że się nie zgodzą

3

Dawno chyba od transferu Griezmanna nie chciałem tak piłkarza u nas jak teraz Olmo, czuję, że gość będzie mega szpital

0

@RosjaninBut dobry rzut opona

1

Chłop z 14 na 10 ataków kończył może 2 xd

0

Ten z 14 tragedia

0

@zTx już dawno nie dziwią mnie losowe decyzje tego śmiesznego zarządu

7

@Azi mi wogole ich nie zal, mieć trzy piłki meczowe i nie skończyć żadnej to się przegrywa 3:2

0

Włosi to wezmą, Japonia sama podłączyła ich do prądu, trzy piłki meczowe tak zwalić

0

Dodałbym do listy Haalanda, Rodriego i Mbappe

0

Ostro Deko działa na rynku transferowym, odejście za darmo Desta i Oriola to nasze jedyne transfery?

2

@lntrowertyk mowa jest srebrem, milczenie złotem

0

W końcu przełamaliśmy ten ćwierćfinał

0

Dopiero teraz zauważyłem, że Embiid gra dla USA w kosza

1

Najlepszy transfer w tym sezonie obok przyjścia Nico to odejście de jonga, szkoda, że oba niemożliwe

0

@RosjaninBut ostatnio kolega się kłócił z Patrykiem2703, chłop wmawiał mu, że Londyn i ogólnie Anglia są o wiele bezpieczniejsze od Polski xd

0

@xvcWinterSoldier przecież już dawno jest nacisk na jego odejście tylko gość się puścić klubu nie chce

0

@Kinginiesta niektórzy by nawet oglądali jakby Laporta sprzedał klub Realowi i zmienili nazwę stadionu na Santiago Nou ale nie mierzmy wszyskich swoją miarą

0

RB Lipsk wykorzystuje sytuację i podbija cenę Olmo, jak oni go wezmą za jakieś 80 mln i wielki kontrakt to dam sobie spokój z oglądaniem ich w tym sezonie

25

Żeby im się ten Olmo wysypał, lepiej już nikogo nie kupować i mieć kolejny sezon przejściowy. No i tak będzie przez kolejne 5 lat sezonów przejściowych

0

Brawo Lipsk, twardo, zróbcie nam prezent i nie sprzedawajcie tego inwalidy

11

Super kolejny do szpitala z Pedrim i de jongiem

2

@Yamal_Williams tak chciał się wycwanić Yoro, pograć w lile i za rok do realu za darmo, to dostał ultimatum albo odchodzi teraz albo rok trybuny

1

@Yamal_Williams trybuny

0

@Colon po odejściu Bolta nikomu specjalnie

0

W twardo zarządzanym klubie w ostatnim roku albo odchodzisz za siano teraz albo na rok trybuny, a gruby będzie się pieścić i głaskać tego de jonga, gość się nic nie rozwinął, nic specjalnego nie daje na boisku, wiecznie połamany i jeszcze chce odejść za darmo

1

@Yamal_Williams pięknie to będzie chodzić, Roberto, Oriol i Fermin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?