Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani jedyne co się ułoży to liczba ludzi w szpitalu
1
@Azi to lepiej wywalić siano na niepotrzebnego łamiącego się gościa?
0
@bartulek98 w tym transferze się nic nie zgadza
0
@barteq niestety, gość zagrał dobry turniej, zapomnieli, że się ciągle łamie i nie mamy wielkiej potrzeby na tej pozycji, w tym transferze się nic nie zgadza
0
Ale mamy pecha z tym Olmo, jedyna nadzieja w Lipsku, że się nie zgodzą
3
Dawno chyba od transferu Griezmanna nie chciałem tak piłkarza u nas jak teraz Olmo, czuję, że gość będzie mega szpital
0
@RosjaninBut dobry rzut opona
1
Chłop z 14 na 10 ataków kończył może 2 xd
0
Ten z 14 tragedia
0
@zTx już dawno nie dziwią mnie losowe decyzje tego śmiesznego zarządu
7
@Azi mi wogole ich nie zal, mieć trzy piłki meczowe i nie skończyć żadnej to się przegrywa 3:2
0
Włosi to wezmą, Japonia sama podłączyła ich do prądu, trzy piłki meczowe tak zwalić
0
Dodałbym do listy Haalanda, Rodriego i Mbappe
0
Ostro Deko działa na rynku transferowym, odejście za darmo Desta i Oriola to nasze jedyne transfery?
2
@lntrowertyk mowa jest srebrem, milczenie złotem
0
W końcu przełamaliśmy ten ćwierćfinał
0
Dopiero teraz zauważyłem, że Embiid gra dla USA w kosza
1
Najlepszy transfer w tym sezonie obok przyjścia Nico to odejście de jonga, szkoda, że oba niemożliwe
0
@RosjaninBut ostatnio kolega się kłócił z Patrykiem2703, chłop wmawiał mu, że Londyn i ogólnie Anglia są o wiele bezpieczniejsze od Polski xd
0
@xvcWinterSoldier przecież już dawno jest nacisk na jego odejście tylko gość się puścić klubu nie chce
0
@Kinginiesta niektórzy by nawet oglądali jakby Laporta sprzedał klub Realowi i zmienili nazwę stadionu na Santiago Nou ale nie mierzmy wszyskich swoją miarą
0
RB Lipsk wykorzystuje sytuację i podbija cenę Olmo, jak oni go wezmą za jakieś 80 mln i wielki kontrakt to dam sobie spokój z oglądaniem ich w tym sezonie
25
Żeby im się ten Olmo wysypał, lepiej już nikogo nie kupować i mieć kolejny sezon przejściowy. No i tak będzie przez kolejne 5 lat sezonów przejściowych
0
Brawo Lipsk, twardo, zróbcie nam prezent i nie sprzedawajcie tego inwalidy
11
Super kolejny do szpitala z Pedrim i de jongiem
2
@Yamal_Williams tak chciał się wycwanić Yoro, pograć w lile i za rok do realu za darmo, to dostał ultimatum albo odchodzi teraz albo rok trybuny
1
@Yamal_Williams trybuny
0
@Colon po odejściu Bolta nikomu specjalnie
0
W twardo zarządzanym klubie w ostatnim roku albo odchodzisz za siano teraz albo na rok trybuny, a gruby będzie się pieścić i głaskać tego de jonga, gość się nic nie rozwinął, nic specjalnego nie daje na boisku, wiecznie połamany i jeszcze chce odejść za darmo
1
@Yamal_Williams pięknie to będzie chodzić, Roberto, Oriol i Fermin